Druhý porod nadstandard a starší dítě u sebe?

273
6.6.17 18:32

druhý porod nadstandar a starší dítě u sebe?

Ahojky ženy :) jak jste to měli při druhém porodu? Měli jste sebou i starší dítě? Přemejšlím nad tím že třeba bude chtít bejt semnou tak jestli to šlo a musel se zařídit nadstandart? :) nebo jste radši byli sam? :) děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.6.17 18:34

Tak to mne ani nenapadlo. Co by tam dělal? Byl doma s tatínkem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
6.6.17 18:36

Tak já přemejšlím dopředu :lol: co když tati nebude moct a nebo tam budu o vánocích :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
6.6.17 18:38
@niskey píše:
Tak já přemejšlím dopředu :lol: co když tati nebude moct a nebo tam budu o vánocích :think: :(

To jako že bys tam sama k miminku měla ještě staršího sourozence?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
6.6.17 18:38

@niskey ano měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 18:39

Promiň, ale je to hloupost. Nedovolila bych, aby bylo dítě zbytečně zavřené minimálně tři dny v nemocničním prostředí. Strava na houby, jedna místnost, možná věčně plačící novorozeně… Budeš ráda když ti setry pomohou s miminem, už vidím jak druhé dítě honí po chodbách, překřikuje se s ním vizita… Prostě nesmysl. Mýmu synovi bylo 20 měsíců, když jsem ho na 4 dny,,opustila", zůstal s tatínkem. Na to, že byl do té doby se mnou 24 hodin denně a do porodu kojený, tak si ani nevzpoměl, že má maminku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
6.6.17 18:41

@niskey Já si myslím že tam starší mít nemůžeš ale nevím :nevim:
Já sem teda neměla starší ani u druhého a ani oba u třetího a ani si to nějak nedovedu představit a jestli chtějí nebo ne být s tatínkem na to bych se jich neptala, prostě museli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
6.6.17 18:43

Bude se tam nudit a byl by to stres pro všechny. Starší měl 16m a s tátou byli v pohodě :D a to nebyl zvyklý na celé dny s ním, navíc dostal ke všemu virózu a musela jsem ještě na týden rovnou k babičce. Neviděli jsme se skoro 14 dni a hůř jsem to nesla rozhodne já ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
6.6.17 18:44
@Eveelin píše:
@niskey ano měla.

A to si myslíš, že bys toho staršího zvládla obstarat a hlavně zabavit, aby se nenudil a hned nezačal nežárlit na miminko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@niskey píše:
Tak já přemejšlím dopředu :lol: co když tati nebude moct a nebo tam budu o vánocích :think: :(

Tatík by musel mít mnohačetné zlomeniny, aby nebyl schopný hlídat, jinak ho nic nemůže omluvit :lol: A Vánoce se dají posunout na dřív nebo o pár dní později, datum přece nehraje roli :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ja myslím, ze by to klidne slo. Ale osobne bych asi sla radeji do ambulantního porodu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837

Mezi všemi dětmi máme malé věkové rozdíly a ani v jednom případě by mě nenapadlo s sebou to starší vláčet. Újmu a totálně rozhozený režim by spíš měly z pobytu v nemocnici, ne z toho, že stráví 3 - 4 dny s tatínkem pěkně v klidu doma a do porodnice se přijdou maximálně mrknout na miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
6.6.17 18:45

Některé už fakt neví co by… pokud se tatínek nedokáže postarat, tak nevím proč si vůbec pořizujete druhé dítě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
9006
6.6.17 18:48
@niskey píše:
Ahojky ženy :) jak jste to měli při druhém porodu? Měli jste sebou i starší dítě? Přemejšlím nad tím že třeba bude chtít bejt semnou tak jestli to šlo a musel se zařídit nadstandart? :) nebo jste radši byli sam? :) děkuji za reakce

Já třeba rodila v porodnici, kde jsou zakázané jakékoliv návštěvy dětí i na nadstandardu. Takže si neumím představit, že by někde mohlo spát s maminkou starší dítě v porodnici. Návštěva mi chyběla, zbytečně ho spát v nemocnici bych nenechala. Byl s prarodiči na dovolené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4117
6.6.17 18:49
@niskey píše:
Ahojky ženy :) jak jste to měli při druhém porodu? Měli jste sebou i starší dítě? Přemejšlím nad tím že třeba bude chtít bejt semnou tak jestli to šlo a musel se zařídit nadstandart? :) nebo jste radši byli sam? :) děkuji za reakce

byla jsem na nadstandardu a starší jsem se mnou neměla. Přišla jen na návštěvu a celkově se necítila v nemocničním prostředí úplně dobře. Za mě bych do toho nešla. Nevíš, jak na tom budeš a taky nadstandard nemusí být volný. A dál se tam musí tím pádem přidat druhá postel a to se v řadě nemocnic na pokoji nehneš. A zabavit dítě v jednom malém pokoji je náročné samo o sobě. Po porodu skoro nemožné. Po chodbě ho nemůžeš nechat lítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama