Druhý porod opět císařem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miksikova.V
Nováček 10 příspěvků 27.09.14 14:21
druhý porod opět císařem?

Ahoj holky, chci se některé z Vás zeptat, jaké ste měli zkušenosti z druhým porodem? Já svého syna rodila poprve v roce 2011 a protože to trvalo už 36hod a stále sem byla otevřená jen na 3cm, doktorka to uzavřela pro akutní císařský řez. Myslíte že když mám ve zprávě z prvního porodu napsáno pro neposrtupující porod, tak že i své druhé mimi budu rodit řezem? Moc Vám všem děkuji za Vaše reakce mám z toho porodu už docela strach a porod se pomALU blíží nyní jsem na začátku 31tt.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65125 příspěvků 27.09.14 14:23

@Miksikova.V No, asi takhle, myslím, že to indikace pro plánovaného císaře nebude, ale riziko, že bude opět nepostupující bude vyšší než u někoho, kdo měl první bez problémů.

NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 27.09.14 14:24

První se narodil akutním CS pro nepostupující porod, druhý porod se rozjel 3dny po hamiltonu a úplně v pohodě proběhl přirozeně :palec: Doufám, že už mě žádný další císař nikdy nečeká.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 27.09.14 14:24

Já nemám zkušenost, ale myslím si, že pokud bude jizva a všechno v pořádku, tak nebude k císaři důvod a můžeš rodit normálně. :nevim: Ale když už jsi jednou císařem rodila, tak máš snad i možnost volby? :think:

NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 27.09.14 14:25
@lovesmile píše:
Já nemám zkušenost, ale myslím si, že pokud bude jizva a všechno v pořádku, tak nebude k císaři důvod a můžeš rodit normálně. :nevim: Ale když už jsi jednou císařem rodila, tak máš snad i možnost volby?:

Nemáš :nevim:

Miksikova.V
Nováček 10 příspěvků 27.09.14 14:26

Jsem právě zvědavá, jak to bude probíhat a hlavně se i bojím aby to zase netrvalo těch 36hod myslela sem že už to fakt nedám a k tomu kontrakce po 3min

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 27.09.14 14:26
@Reinka píše:

No já právě nevím, jak to je, ale všechny moje kamarádky, které rodily první dítě císařem, tak stejně rodily i další děti a některé si prý mohli vybrat… :nevim:

Tunrida
Hvězda diskuse 49287 příspěvků 27.09.14 14:26
@Reinka píše:

Já myslela, že jo. Byla to moje útěcha do dalšího porodu :lol:

Miksikova.V
Nováček 10 příspěvků 27.09.14 14:27

Skusím se na to poptat svého gyndaře v poradně tak snad mi k tomu něco poví a já budu vědět co a jak

NeonN
Generální žvanilka 24980 příspěvků 27.09.14 14:30

@lovesmile hmm, já si moc přála rodit přirozeně, takže jsem se po tom nikdy nepídila, ale od začátku těhotenství mi dr. říkala, že by to mělo jít přirozeně, nikdo se mě ani v nemocnici při přenášení na CS neptal :think:

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:31
@Miksikova.V pí­še:
Ahoj holky, chci se některé z Vás zeptat, jaké ste měli zkušenosti z druhým porodem? Já svého syna rodila poprve v roce 2011 a protože to trvalo už 36hod a stále sem byla otevřená jen na 3cm, doktorka to uzavřela pro akutní císařský řez. Myslíte že když mám ve zprávě z prvního porodu napsáno pro neposrtupující porod, tak že i své druhé mimi budu rodit řezem? Moc Vám všem děkuji za Vaše reakce mám z toho porodu už docela strach a porod se pomALU blíží nyní jsem na začátku 31tt.

znam tady z em par holek co měli první cisar ze stejného duvodu ale druhy porod prirozeny takze pokud bude jizva ok, ty ok a mimco cajk, tak te nechaji rodit prirozene - zkusite to a kdyby to neslo, tak by to byl pak cisar ale není ti pravidlo, ze když jeden cisar, tak automaticky druhej :kytka: zalezi na hodne vecech hlavne na Dr co v tu chvili te bude mit na starost :pankac:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 27.09.14 14:31

@Miksikova.V se mnou byla na pokoji holčina, co měla první porod pro nepostupující akutní cs, tentokrát v pohodě porodila přirozeně a to mrně mělo přes 4 kg. Takže indikace to není a můžeš teoreticky rodit i spontálně..

Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 27.09.14 14:33
@lovesmile píše:
Já nemám zkušenost, ale myslím si, že pokud bude jizva a všechno v pořádku, tak nebude k císaři důvod a můžeš rodit normálně. :nevim: Ale když už jsi jednou císařem rodila, tak máš snad i možnost volby? :think:

Ma u nas se automaticky nabízí nikdo nenutí rodit přirozene na výběr dávají.
Kamarádka resi opak po prvním nepostupujicim porodu akutní cs ted znova těhotena a nutí ji cs ale ona chce přirozene protoze potřebuje byt brzy fit má malou holčičku

Takze asi záleží na dr a porodnici

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:34

Ahoj @Miksikova.V já jsem rodila podobně. První těhotenství ve 32tt akutní SC při těhotenství (ne za porodu) a druhý normálně encyklopedický spontánní porod :) ptala jsem se na SC, protože jsem to chtěla zase bezbolestně zaspat. Bylo mi řečeno, že SC se indikuje pouze při komplikacích, a pokud je vše v pořádku, doporučuje se přirozený porod. Teďka jsem ráda, že jsem rodila normálně. Ono to není zase tak hrozné, bolesti po SC jsou teda mnohem horší a omezovaly mě na maximum. Po porodu jsem už běhala jak švihlá, kačka-nekačka :lol: s odstupem času, až zapomeneš na tu bolest, je to překrásný zážitek. SC je prostě jen operace a pak ti dají mimčo…

Příspěvek upraven 27.09.14 v 14:35

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 14:35

Jinak mi nikdo na výběr nedal, prý pouze při komplikaci. Ale jak jsem psala, jsem za to ráda, protože bych si jinak strašpytlácky vybrala kudlu :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >