Druhý porod opět vyvolávaný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 18:29
Druhý porod opět vyvolávány

Ahoj, čeká mě opět podruhé po 3,5 letech vyvolání porodu z důvodu malé velikosti plodu(odpovídá 34tydnu) placenta už navíc nevyzivuje, tak jak má. Říkali, že pro naši bezpečnost porod vyvolají nejspíše to vypadá na patek/sobota. První byl sice rychlý (3 hodiny) a bez šití, ale stejnak mi to přišlo hrozně moc bolestivé az hororové a to nejsem žádná citlivka, teď začínám trochu panikarit, protože už vím do čeho jdu.

Jak dlouho vám trval první a pak druhý vyvolávány porod?
Díky za vaše zkušenosti :)

Reakce:
Manticora
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 20.08.18 18:39

Chteli mi vyvolat porod ze stejneho duvodu jako u tebe (mala velikost plodu) a ja je s tim poslala nekam. Rekla jsem, ze pokud jsem v ohrozeni ja nebo mimco, tak jsem okamzite pripravena na cisare. Vyvolavany porod vnimam jako riziko, kor u ditete, ktere spravne neroste (a nevi se proc).
Kupodivu me nikdo nepremlouval, primar rekl, ze budu jen kazdy den chodut na ozvy a prutoky a pocka se do terminu. Pak bych mela cisare. Porodila jsem den pred terminem, prirozene a rychle.

Angelii
Kecalka 133 příspěvků 20.08.18 18:40

Ja mela prvni porod vyvolavany z duvodu prenaseni a bylo to rychle. Rano mi zavedli pulku tabletky a nic se nedelo prvni naznaky pobolivani v podbrisku prisly cca kolem ctvrte, ale fakt bolesti az nejak kolem sedme, porad se to ale dalo vydrzet bez epiduralu a cehokoliv jineho. Kdyz uz byly bolesti velike cca v pul desate, tak me vysetrili a zjistili, ze uz rodim. Presla jsem na porodni sal a jakmile mi dovolili tlacit, tak na tri kontrakce byla mala venku. To bylo presne deset. Takze bolesti cca 3 hodiny, to mi prijde dobry vysledek. Strasne jsem se vyvolavani bala.
Druhy porod vyvolavany nebyl, i kdyz jsem opet prenasela. Ale prestala jsem citit pohyby a byl z toho akutni cisar.

bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 18:48

@Manticora
No já moc na výběr nemám s hraničními průtoky :( u nás v porodnici se císař téměř nedělá, pokud k tomu není závažna indikace. V druhé porodnici na poradně mě strašili hypoxii při porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 18:55

První vyvolávaný trval 12 hod. díky medikaci a menšímu dítku úplně pohodový, druhý vyvolavany trval polovinu doby ale miminko bylo větší takže závěr byl dost nepříjemný, ale dalo se to vydržet.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 20.08.18 18:57
@bebinaa píše:
@Manticora
No já moc na výběr nemám s hraničními průtoky :( u nás v porodnici se císař téměř nedělá, pokud k tomu není závažna indikace. V druhé porodnici na poradně mě strašili hypoxii při porodu.

Ja mela prutoky nizsi, ale ne hranicni. Takze toto bylo aspon dobry. Ja byla v Podoli. Odkud jsi ty? Byla by mozna druha konzultace u jineho gynekologa? Zminila bych, zes mela prvni porod vyvolavany a narocny, a ze se bojis jit znovu do vyvolaneho.

jana2381
Kecalka 312 příspěvků 20.08.18 19:08

@bebinaa
Pokud mas ty ci mimco nejake problemy, trvala bych na cisari. Ja problemy nemela a druhy vyvolavany porod mi skoncil ne hypoxii ale rovnou asfyxii + dalsimi komplikacemi.

bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 19:16

@Manticora
Kadaň, odtamtud jsem utekla, strašili mě úmrtím plodů, ale že císař v žádném případě a budou mě v nemocnici sledovat do termínu, takže jsem podepsala revers.
Ted jsem v Chomutově, kde jsem rodila první a pan primář je zásadně proti císařském řezu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >