Reklama

Druhý porod opět vyvolávaný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 18:29
Druhý porod opět vyvolávány

Ahoj, čeká mě opět podruhé po 3,5 letech vyvolání porodu z důvodu malé velikosti plodu(odpovídá 34tydnu) placenta už navíc nevyzivuje, tak jak má. Říkali, že pro naši bezpečnost porod vyvolají nejspíše to vypadá na patek/sobota. První byl sice rychlý (3 hodiny) a bez šití, ale stejnak mi to přišlo hrozně moc bolestivé az hororové a to nejsem žádná citlivka, teď začínám trochu panikarit, protože už vím do čeho jdu.

Jak dlouho vám trval první a pak druhý vyvolávány porod?
Díky za vaše zkušenosti :)

Reklama

Reakce:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 20.08.18 18:39

Chteli mi vyvolat porod ze stejneho duvodu jako u tebe (mala velikost plodu) a ja je s tim poslala nekam. Rekla jsem, ze pokud jsem v ohrozeni ja nebo mimco, tak jsem okamzite pripravena na cisare. Vyvolavany porod vnimam jako riziko, kor u ditete, ktere spravne neroste (a nevi se proc).
Kupodivu me nikdo nepremlouval, primar rekl, ze budu jen kazdy den chodut na ozvy a prutoky a pocka se do terminu. Pak bych mela cisare. Porodila jsem den pred terminem, prirozene a rychle.

Angelii
Kecalka 133 příspěvků 20.08.18 18:40

Ja mela prvni porod vyvolavany z duvodu prenaseni a bylo to rychle. Rano mi zavedli pulku tabletky a nic se nedelo prvni naznaky pobolivani v podbrisku prisly cca kolem ctvrte, ale fakt bolesti az nejak kolem sedme, porad se to ale dalo vydrzet bez epiduralu a cehokoliv jineho. Kdyz uz byly bolesti velike cca v pul desate, tak me vysetrili a zjistili, ze uz rodim. Presla jsem na porodni sal a jakmile mi dovolili tlacit, tak na tri kontrakce byla mala venku. To bylo presne deset. Takze bolesti cca 3 hodiny, to mi prijde dobry vysledek. Strasne jsem se vyvolavani bala.
Druhy porod vyvolavany nebyl, i kdyz jsem opet prenasela. Ale prestala jsem citit pohyby a byl z toho akutni cisar.

bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 18:48

@Manticora
No já moc na výběr nemám s hraničními průtoky :( u nás v porodnici se císař téměř nedělá, pokud k tomu není závažna indikace. V druhé porodnici na poradně mě strašili hypoxii při porodu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 18:55

První vyvolávaný trval 12 hod. díky medikaci a menšímu dítku úplně pohodový, druhý vyvolavany trval polovinu doby ale miminko bylo větší takže závěr byl dost nepříjemný, ale dalo se to vydržet.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 20.08.18 18:57
@bebinaa píše:
@Manticora
No já moc na výběr nemám s hraničními průtoky :( u nás v porodnici se císař téměř nedělá, pokud k tomu není závažna indikace. V druhé porodnici na poradně mě strašili hypoxii při porodu.

Ja mela prutoky nizsi, ale ne hranicni. Takze toto bylo aspon dobry. Ja byla v Podoli. Odkud jsi ty? Byla by mozna druha konzultace u jineho gynekologa? Zminila bych, zes mela prvni porod vyvolavany a narocny, a ze se bojis jit znovu do vyvolaneho.

jana2381
Kecalka 278 příspěvků 20.08.18 19:08

@bebinaa
Pokud mas ty ci mimco nejake problemy, trvala bych na cisari. Ja problemy nemela a druhy vyvolavany porod mi skoncil ne hypoxii ale rovnou asfyxii + dalsimi komplikacemi.

bebinaa
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 20.08.18 19:16

@Manticora
Kadaň, odtamtud jsem utekla, strašili mě úmrtím plodů, ale že císař v žádném případě a budou mě v nemocnici sledovat do termínu, takže jsem podepsala revers.
Ted jsem v Chomutově, kde jsem rodila první a pan primář je zásadně proti císařském řezu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >