Druhý porod po jedné sekci

15
14.11.19 16:13

Druhý porod po jedné sekci

Dobrý den, chtěla bych se zeptat všech které jste rodily pvrně cs, jak jste rodilý druhé dítě? Dali Vám v porodnici na výběr? A z jakého důvodu jste měly první sekci? Jaký porod byl lepší a proč? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12569
14.11.19 17:06

Ahoj, prvni po nepostupujici po 28 hod udelana sekce, druha dcera se narodila 13 mesicu po prvni sekci takze rovnou dalsi cs.. na vyber jsem nedostala.. ale pokud mas jizvu v poradku (je dost silna, neztencuje se ) tak myslim, ze druhy porod muze probehnout prirozene..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
14.11.19 17:20

Dostala jsem na výběr a já se rozhodla pro spont.porod.Ve finále jsem však skončila opět na císaři. Opět se jednalo o nepostupující porod, tentokrát v ukončeném 41 týdnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
14.11.19 18:58

Prni sekce pro klesajici ozvi. Druhy jsem take zkousela rodit prirozene, ale zase padajici ozvi a zase akutni cisar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.19 19:02

Prvni nepostupujici porod a podruhe planovany cisar, i kdyz me v porodnici premlouvali to zkusit. Nakonec hodne srustu po prvni, natrzeny brisni sval, tak me aspon dali dokupy.

• Nahlásit
  • Citovat
276
14.11.19 19:07

Ja jsem mela prvni cisar pro nepostupujici porod. Druhy porod po dvou letech probehl prirozene, nechali me i prenaset, nikdo vlastne neresil, ze mam za sebou cisare. No kazdy ma sve pro a proti, kdybych mela na vyber priste, volila bych cisare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
580
14.11.19 20:24

U mě byl první porod kvůli konci pánevnímu plánovaným císařem… U druhého se se mnou nikdo nebavil a počítalo se s přirozeným porodem… Na ten tedy nakonec došlo, i když vyvolávaně a víc sledovaně…v porodnici příjem s prasklou vodou v pondělí, porod ve středu… Vzhledem k rychlosti je lepší císař, ale stav po porodu rozhodně po přirozeném…takže oboje má svoje… Ale do císaře bych znovu dobrovolně nešla, ale je fakt, že v tu středu už jsem byla nachystaná uprosit doktora ať mi ho udělají, protože pořád chodili, že nic a já kontrakce jak prase :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11820
14.11.19 21:01

První byl akutní císař, protože se malá šprajcla. Měla jsem i rupturu dělohy takže další porod měl být vedený výlučně sekcí. Nakonec jsem druhé dítě rodila hodně před termínem a lékařka mě ukecala na přirozený porod. Porodila jsem po necelých čtyřech hodinách a prakticky bezbolestně. Ale rodit v termínu tak mě k přirozenýmu porodu nikdo nedonutí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
14.11.19 21:16

Dekuju holky.. Měla jsem první cs akutní kvůli preeklampsii a teď mě čeká druhý a snažím se psychicky připravit na moznejsi variantu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama