Druhy porod rychlejsi nez prvni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Prfik
Povídálka 20 příspěvků 21.09.08 19:14
Druhy porod rychlejsi nez prvni?

Ahoj maminky, chci se zeptat, je to pravda, ze druhy porod je casove polovina prvniho a je snazsi? dekuju

Reakce:
Pavlička
Kelišová 5270 příspěvků 21.09.08 19:41

Ahoj Prfíku, diskuzí na toto téma je tu spousty, pro příklad nedávná diskuze:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ale když si dáš diskuzní forum, najdeš si rubriku POROD a prolistuješ, tak jich tam najdeš spousty a spousty…na stejné téma, mimochodem nevím, kdo tuhle teorii vymyslel…já zatím nedokážu posoudit, neboť jsem rodila jednou, ale z mého okolí vím, že tuhle myšlenku musel snad vymyslet jedině chlap!!!

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 21.09.08 20:44

Souhlasím - je tu minimálně jedna diskuse na tohle téma. Jen dodám - u mě a mých známých skutečně druhý porod rychlejší a lehčí byl (krom jedné, ta měla oba dva stejně hrozné:). Já rodila první dceru 7,5 hodiny, druhou tři - a bylo to jen pár kontrakcí, které se daly v pohodě prodýchat. Poprvé jsem trpěla jako pes:(

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47101 příspěvků 21.09.08 23:10

Také neporadím,ale doufám že to tak je.s matyáškem jsem rodila od 24 hodin a narodil se až v 14 .00 a nakonec kleštěma,takže si říkám že tak hrzný to bejt snad po druhý nemuže :lol:

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.09.08 00:30

Já měla objektivně vzato všechny porody víceméně stejné (až na to, že rvní byl vyvolaný, tak se dlouho čekalo, až se rozeběhne…)

No, nejlíp jsem snášela první, pak už to šlo s mojí tolerancí k rození prudce z kopce. Mě rodit fakt nebaví a nemám to ráda. Takže to, zda je to rychlejší nebo ne ani není tak podstatné, podtsatné je, zda jsi ochotná k této činnosti přistupovat pozitivně :)

L.

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 22.09.08 06:47
Lesina píše:
Já měla objektivně vzato všechny porody víceméně stejné (až na to, že rvní byl vyvolaný, tak se dlouho čekalo, až se rozeběhne…)

No, nejlíp jsem snášela první, pak už to šlo s mojí tolerancí k rození prudce z kopce. Mě rodit fakt nebaví a nemám to ráda. Takže to, zda je to rychlejší nebo ne ani není tak podstatné, podtsatné je, zda jsi ochotná k této činnosti přistupovat pozitivně :)

L.

to jsi napsala moc hezky:) (a v podstatě s tm souhlasím)

já už po druhém, velmi rychlém porodu, nikdy rodit nechci…příjemnější mi byl první, delší

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 22.09.08 07:12
Lesina píše:
Mě rodit fakt nebaví a nemám to ráda.
 L.

Mě nebaví ani nosit břicho, natož rodit. Jenže teď s Aňou se mi tak ukrutně zalíbilo to ňuchňání s miminkem - a ono tak strašně ryhle roste - že přemýšlím, jak mít ještě aspoň jedno svoje dítě a nemuset ho nosit a rodit:)

Adriane
Kecalka 440 příspěvků 22.09.08 09:58

Plně souhlasím s baghirou :lol:
Ani nevíte jakou mám radost že bych druhé rodila císařem.
První jsem rodila klasicky a tak strašné bolesti už bych nerada zažila. Pak se mi utrhla placenta a asi 10 minut před koncem porodu mi museli udělat akutní císař. Ty bolesti po řezu už byla pohodička
Ale nechci strašit. Každý porod je prý jiný. Třeba by ten druhý byl klasicky mnohem lepší

N&A77
Povídálka 31 příspěvků 22.09.08 11:09

Ja mela prvni naprosto pohodovy,umele vyvolany, vse trvalo tak 8 hodin a druhy porod snad 100krat bolestivejsi a trval tak 18 hodin, des :?

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 22.09.08 15:29
baghira píše:
Lesina píše:
Mě rodit fakt nebaví a nemám to ráda.
 L.
Mě nebaví ani nosit břicho, natož rodit. Jenže teď s Aňou se mi tak ukrutně zalíbilo to ňuchňání s miminkem - a ono tak strašně ryhle roste - že přemýšlím, jak mít ještě aspoň jedno svoje dítě a nemuset ho nosit a rodit:)

:D:D:D (a počkej za 3-4měsíce…leze, zvedá se, začíná si stoupat, jsem zoufalá, chtěla jsem si to užít a ono už to není miminko:( )

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 22.09.08 15:33

Já si miminečka Ely užila do syta :) Ještě teď je to malinký bobeček a miminečko - sice už leze, ale je miminková mnohem víc jak starší Kunhůtky.

L.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >