Reklama

Druhý sporťák k babičce - jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bebepe
Kecalka 191 příspěvků 20.12.16 12:01
Druhy sportak k babicce, jaky?

Ahoj, prosim o radu. mamka si chce poridit k sobe domu kocar sportak pro maleho, (muj kocar se ji nevejde do kufru mini auta), shani nejaky starsi, cenove do dvou tisic. Doporucite prosim po jakem se mame koukat? Nema zadne pozadavky, jen aby byla otocna predni kolecka a aby se a nim dalo jet i po polni ceste…(puvodne jsme chtely golfky, ale ty nejsou do snehu ani na pole :( ). Dekuji moc za typy.

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 20.12.16 12:07

@Bebepe téměř jakýkoliv.. pro babi bych volila čtyřkolku - naše nerada jezdila s trojkolkou.. z mne ale nej sporťák quinny speedi, zvládnul i hory :lol: ale je to tříkola, no..

elen-ka
Extra třída :D 11885 příspěvků 9 inzerátů 20.12.16 12:09

Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.

Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

dedrichov
Závislačka 2694 příspěvků 20.12.16 12:22
@elen-ka píše:
Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 11885 příspěvků 9 inzerátů 20.12.16 12:34
@dedrichov píše:
to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

Budeš se divit, ale četla. Psala jen, že ten její nejde do kufru mamčiného auta. Budou převážet i ten druhý? To nepsala.

Jinak já bych pro tento účel opravdu kupovala kočár z druhé ruky, píše starší, ale to může být i vyprodej loňské či předloňské edice. Jestli chceš konkrétní kočár, tak já bych doporučila mutsy Urban, ale ten nemá otočná kolečka ve předu, proto jsem ho neuváděla.. Projel cokoliv.

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 20.12.16 13:46

Ja sehnala k mamce golfac co sel uplne do lehu, na ty maly prochazky co s malym delala to bohate stacilo, prolezla jsem bazary a dostala jsem ho jenom za odvoz a slouzi uz druhej rok :) ono zalezi jestli bude babicka hlidat nak pravidelne, chodit s mimcem tury nebo se jenom cas od casu projede kouske po meste :)

admin
Extra třída :D 10883 příspěvků 20.12.16 15:40

Dobrý den,

sportovní kočárky najdete také v Bazaru eMimina.

Šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama