Druhý sporťák k babičce - jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bebepe
Kecalka 195 příspěvků 20.12.16 12:01
Druhy sportak k babicce, jaky?

Ahoj, prosim o radu. mamka si chce poridit k sobe domu kocar sportak pro maleho, (muj kocar se ji nevejde do kufru mini auta), shani nejaky starsi, cenove do dvou tisic. Doporucite prosim po jakem se mame koukat? Nema zadne pozadavky, jen aby byla otocna predni kolecka a aby se a nim dalo jet i po polni ceste…(puvodne jsme chtely golfky, ale ty nejsou do snehu ani na pole :( ). Dekuji moc za typy.

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.12.16 12:07

@Bebepe téměř jakýkoliv.. pro babi bych volila čtyřkolku - naše nerada jezdila s trojkolkou.. z mne ale nej sporťák quinny speedi, zvládnul i hory :lol: ale je to tříkola, no..

elen-ka
Extra třída :D 12270 příspěvků 23 inzerátů 20.12.16 12:09

Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.

Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

dedrichov
Závislačka 2851 příspěvků 20.12.16 12:22
@elen-ka píše:
Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 12270 příspěvků 23 inzerátů 20.12.16 12:34
@dedrichov píše:
to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

Budeš se divit, ale četla. Psala jen, že ten její nejde do kufru mamčiného auta. Budou převážet i ten druhý? To nepsala.

Jinak já bych pro tento účel opravdu kupovala kočár z druhé ruky, píše starší, ale to může být i vyprodej loňské či předloňské edice. Jestli chceš konkrétní kočár, tak já bych doporučila mutsy Urban, ale ten nemá otočná kolečka ve předu, proto jsem ho neuváděla.. Projel cokoliv.

Kriss Tina
Kelišová 5406 příspěvků 20.12.16 13:46

Ja sehnala k mamce golfac co sel uplne do lehu, na ty maly prochazky co s malym delala to bohate stacilo, prolezla jsem bazary a dostala jsem ho jenom za odvoz a slouzi uz druhej rok :) ono zalezi jestli bude babicka hlidat nak pravidelne, chodit s mimcem tury nebo se jenom cas od casu projede kouske po meste :)

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11131 příspěvků 20.12.16 15:40

Dobrý den,

sportovní kočárky najdete také v Bazaru eMimina.

Šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >