Druhý sporťák k babičce - jaký?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bebepe
Kecalka 201 příspěvků 20.12.16 12:01
Druhy sportak k babicce, jaky?

Ahoj, prosim o radu. mamka si chce poridit k sobe domu kocar sportak pro maleho, (muj kocar se ji nevejde do kufru mini auta), shani nejaky starsi, cenove do dvou tisic. Doporucite prosim po jakem se mame koukat? Nema zadne pozadavky, jen aby byla otocna predni kolecka a aby se a nim dalo jet i po polni ceste…(puvodne jsme chtely golfky, ale ty nejsou do snehu ani na pole :( ). Dekuji moc za typy.

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 20.12.16 12:07

@Bebepe téměř jakýkoliv.. pro babi bych volila čtyřkolku - naše nerada jezdila s trojkolkou.. z mne ale nej sporťák quinny speedi, zvládnul i hory :lol: ale je to tříkola, no..

elen-ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 21 inzerátů 20.12.16 12:09

Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.

Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

Uživatel je onlinededrichov
Závislačka 3112 příspěvků 20.12.16 12:22
@elen-ka píše:
Budete ho pak převážet autem? Pokud ne, podívej se do bazaru po kočárcích již použitých. Určitě se najde některý, který bude vyhovovat.Pokud ho budete převážet autem, je potřeba aby se vešel do kufru.

to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

elen-ka
Extra třída :D 12756 příspěvků 21 inzerátů 20.12.16 12:34
@dedrichov píše:
to je super rada, moc jsi zakladatelčin příspěvek nečetla, viď? :mrgreen:

Budeš se divit, ale četla. Psala jen, že ten její nejde do kufru mamčiného auta. Budou převážet i ten druhý? To nepsala.

Jinak já bych pro tento účel opravdu kupovala kočár z druhé ruky, píše starší, ale to může být i vyprodej loňské či předloňské edice. Jestli chceš konkrétní kočár, tak já bych doporučila mutsy Urban, ale ten nemá otočná kolečka ve předu, proto jsem ho neuváděla.. Projel cokoliv.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6983 příspěvků 20.12.16 13:46

Ja sehnala k mamce golfac co sel uplne do lehu, na ty maly prochazky co s malym delala to bohate stacilo, prolezla jsem bazary a dostala jsem ho jenom za odvoz a slouzi uz druhej rok :) ono zalezi jestli bude babicka hlidat nak pravidelne, chodit s mimcem tury nebo se jenom cas od casu projede kouske po meste :)

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11445 příspěvků 20.12.16 15:40

Dobrý den,

sportovní kočárky najdete také v Bazaru eMimina.

Šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >