Druhý trimestr – co zjistí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:51
druhý trimest co zjistí

Dobrý večer, je možné ve druhém trimestru 22tt zjistit vvv. Jsou nějáké anomálie co by jim nasvědčovali

Reakce:
Katyhi
Stálice 92 příspěvků 24.02.19 18:53

Dobry vecer, me bylo receno, ze v 2. trimestru se zjistuji vvv organu, rozstep patra a patere. Na sobe to asi nijak nepoznate.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:58

To je mi jasné, že na sobě to nepoznám. Myslím z ultrazvuku.

kve-tinka
Závislačka 4837 příspěvků 3 inzeráty 24.02.19 19:01

Kontroluji oblicej, mozek, pater, srdce, jestli je pritomen zaludek a ledviny, jak velke jsou ledvinne panvicky a postaveni kycli. Jo a jeste pupecnik, placentu a delku steheni kosti pro urceni stari plodu.Tohle se dela standartne, je-li matka;plod v nejake rizikove skupine urcite to jde podrobneji.

Příspěvek upraven 24.02.19 v 19:14

zimniden
Kecalka 108 příspěvků 24.02.19 19:06

Je toho hrozně moc co se zjišťuje…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 19:14

Díky, já mám nervy jak špagáty. Bydlím v cizině a tady se dělá jen velký ultrazvuk. K lékaři jsem přišla už pozdě a testy by vycházeli zkresleně. Prohlížel mě dlouho a nic nezjistil a ani na odběr vody mě neposlal. Myslíte, že to mám brát jako že je vše v pořádku.

Russet
Neúnavná pisatelka 15132 příspěvků 24.02.19 19:40
@Anonymní píše:
Díky, já mám nervy jak špagáty. Bydlím v cizině a tady se dělá jen velký ultrazvuk. K lékaři jsem přišla už pozdě a testy by vycházeli zkresleně. Prohlížel mě dlouho a nic nezjistil a ani na odběr vody mě neposlal. Myslíte, že to mám brát jako že je vše v pořádku.

Ano. Jistotu budeš mít stejně až po narození miminka.

Katyhi
Stálice 92 příspěvků 25.02.19 12:14

Taky bych to brala tak, ze je vse ok. Kdyby se mu neco nezdalo, urcite by rekl. Osobne bych ani odber plodovky absolvovst nechtela… Muj doktor taky dela jen velke ultrazvuky, a to ziju v CR. :) A jsem za to rada, vseho moc skodi. Uzivejte si tehotenstvi, dokud to jde! :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 13:14

K lékaři jsem přišla až ve 21tt takže všechny krevní testy jsem prošvihla.
Udělal mi právě ten velký ultrazvuk a zeptal se jestli máme v rodině nějáké vady( nikoho) Čekáme třetí a můj věk je 35 v době početí 34 a právě se bojím, aby byl malý zdravý. Čím víc o všem čtu tak přemýšlím nad AMC, jen abych se něják připravila.
Pan doktor je certifikovaný provádět gen.vyšetření a je i porodník.

Váš příspěvek
Reklama