Drzá spolucestující ve vlaku...

5244
3.11.20 21:44

Drzá spolucestující ve vlaku...

Mám ráda cestování ve vlaku a pozorování ubíhající krajiny za oknem. Tu vidím poskakování zajíce, hejno koroptví či stádo krav na pastvině, pěknou osamělou roubenou chaloupku či ve městě tramvaj, která má koleje vedle vlaku anebo řeku s loďkou a rybářem. Na tento příběh, který vám budu vypravovat, hned tak nezapomenu, protože, abych zvýšila hlas, musí mě někdo velmi rozzlobit a to se té drzé spolucestující podařilo. Ale nejprv na začátek. V kupé jsme byli nejprv dva, já a neústále spící muž. Oba jsme zabrali místo u okna. Na jednom nádraží, kde vlak měl stát 15 minut, jsem šla koupit do kávomatu kapučino a do stánku loupáček. Po návratu zpět na mě čekalo nepříjemné překvapení. Na mém místě seděla neznámá dívka. Nadšeně šťuchala do mého mobilu. Ano, nemyslela jsem a nechala mobil na stolku u okna. Nejzajímavější je, že ta dívka byla podivně oblečená. Nějaké podivné šortky, které byly pro ni malé a něco jako krátké tričko. Jak si dokážete představit, měla na sobě minimum oblečení. Požádala jsem jí, aby opustila moje místo a vrátila mi mobil. Na mou žádost neodpověděla. Pak jsem šla k ní a chtěla si vyzvednout moji věc. Okamžitě začala řvát a mávat rukama. Musela jsem zavolat průvodčí a vysvětlit jí situaci. Ani za přítomnosti průvodčí se výkřiky spolucestující nezastavili. Pak jsem na dívku zakřičela i já. Dívka: „Zapni ho, není vidět, co tam je.“ Nakonec mobil vrátila. „A jmenuji se Naďa“, řekla nečekaně dívka. Odpověděla jsem: „Je mi to fuk“. A ona: „Chci sedět u okna, nech mi tvoje místo!“ Z takové drzosti jsem byla zaskočená. Už jsem neměla sílu se s ní hádat. Vzala jsem 50 kč z kapsy a řekla jsem jí: " Za hodinu vystupuji, vezmi si peníze a opusť mé místo. Až vystoupím můžeš si ho zabrat." Ona se usmála, vzala si peníze a sedla si jinam. K mé smůle však vystoupila ve stejné stanici jako já. Naštěstí jsem zrychlila krok, takže jsem se jí brzo zbavila. A co vy, jaké máte příhody z vlaku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3151
3.11.20 21:49

To je jak kdyby's popisovala sen. Ta fixace na „podivné oblečení“ a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18522
3.11.20 21:54

Jo v listopadu měla malé kraťase a tričko 8o
Naďa :mrgreen: jo propadla se sem z Ruska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
3.11.20 21:54

Tak pokud si neměla místenky, tak platí zákon zvednout prd*le. Na mobil Ti sahat neměla, ale ty by sis na něj měla dávat lepší pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
3.11.20 21:56
@stinga píše:
Jo v listopadu měla malé kraťase a tričko 8o
Naďa :mrgreen: jo propadla se sem z Ruska

taky mi část s oblečením přijde zvláštní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12263
3.11.20 22:01
@alejandra píše:
taky mi část s oblečením přijde zvláštní :think:

Mě to přijde dobrý. Měla velký kozy? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
3.11.20 22:02

Přijde mi to celý nějaký divný, ale jestli je to pravda, tak můžeš být ráda, že Ti ten telefon nešlohla. A že ti zasedla misto, no to se stává, když ho opustis a nemáš místenku, to by mě ani nenapadlo řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
3.11.20 22:04

Vždyť nepsala, že se to stalo dneska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25427
3.11.20 22:04

To bude nějaká historka z léta, ne? :mrgreen:
Ty umíš vždycky tak složitě a romanticky popsat takovou kravinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18522
3.11.20 22:05
@Altavista píše:
Vždyť nepsala, že se to stalo dneska.

tak v srpnu jsou holky v triku a kraťasích asi normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14770
3.11.20 22:06

Měla si mistenku? Jestli ne tak smůla. Ja bych u toho okna zůstala sedět a ty by ses mohla klidně vzteknout. Na mobil bych nesahala. Místo štěkání na holku sis měla nadávat sama, že někde nechavas ležet mobil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20248
3.11.20 22:10

Pokud to neni historka z leta, tak nechapu popis obleceni. Pokud se to stalo pred 3 mesici, tak nechapu, proc o tom zakladas diskuzi ted :D a tos mela mistenku nebo co, ze se dozadujes mista, které jsi opustila? :think: nechat ve vlaku mobil a jit si pro kafe, to uz je uplna hovadina. Taky ho holka mohla sebrat a misto hadani se o misto u okna zmizet i s tvym majetkem 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
3.11.20 22:11
@MrsNorris píše:
To je jak kdyby's popisovala sen. Ta fixace na „podivné oblečení“ a tak :)

Podle mě prostě chtěla říct, že jí z těch šortek lezla prdel… že byla oblečená jako kurva :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23426
3.11.20 22:12

@Božislava Slabé…i na páťáka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11560
3.11.20 22:14

Teď tu o karkulce :palec: