Držák na iPad do auta mezi sedadla

4115
9.6.13 23:04

Držák na Ipad do auta mezi sedadla

Chtela jsem poprosit o radu, jestli nevite o nejakem drzaku - pouzdru na Ipad do auta, ale mezi sedadla? Dekuji;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
186
9.6.13 23:45

Existuji držáky na hlavovou opěrku (jestli myslíš, aby se mohli děti dívat na nějaké filmy nebo seriály), bohužel pak má jedno dítě super výhled na obraz, ale to druhé vidí ze šikma…

Mezi sedadla existuje Gripdaddy v2ARM iPad (taky se montuje na hlavové opěrky), ale v ČR asi sehnat nejde :-( A ne eBay nevím, jestli jde do ČR jednoduše objednat, ale mělo by to snad jít.

Pokud bys ale kupovala ten na hlavovou opěrku, tak doporučuji kupovat na DX.com - je to přímo z Číny, je tam vše levné. Jediná nevýhoda je trvání dopravy - většinou než mi něco přijde trvá cca 4 - 6 týdnů. Mají tam držáky kolem deseti dolarů:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
10.6.13 00:51
@JohnDoe píše:
Existuji držáky na hlavovou opěrku (jestli myslíš, aby se mohli děti dívat na nějaké filmy nebo seriály), bohužel pak má jedno dítě super výhled na obraz, ale to druhé vidí ze šikma…

Mezi sedadla existuje Gripdaddy v2ARM iPad (taky se montuje na hlavové opěrky), ale v ČR asi sehnat nejde :-( A ne eBay nevím, jestli jde do ČR jednoduše objednat, ale mělo by to snad jít.

Pokud bys ale kupovala ten na hlavovou opěrku, tak doporučuji kupovat na DX.com - je to přímo z Číny, je tam vše levné. Jediná nevýhoda je trvání dopravy - většinou než mi něco přijde trvá cca 4 - 6 týdnů. Mají tam držáky kolem deseti dolarů:

za mě teda velká nevýhoda držáku z dx je ten, že se nám při první cestě autem po okreskách „rozpadl“, ipad zbuchnul v autě na zem… Takže kluci zas jezdí bez toho… :think: :nevim: Normálně od tam sem tam něco koupím (třeba makročočky a takový ptákovinky), ale ten držák za iPad za mě už ani za zlatý prase… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
10.6.13 08:23

Tak já jsem ušila na tablet obal, vzadu jsem udělala poutka. Mezi sedačky jsme natáhli popruhy a pomocí karabin tablet připínáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
10.6.13 09:09
@Saxana22 píše:
Tak já jsem ušila na tablet obal, vzadu jsem udělala poutka. Mezi sedačky jsme natáhli popruhy a pomocí karabin tablet připínáme.

Otázka je, co to udělá při bouračce… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
10.6.13 09:52

Kate: myslím, že tablet bude to poslední, co bych při případné bouračce řešila… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
10.6.13 10:06
@Saxana22 píše:
Kate: myslím, že tablet bude to poslední, co bych při případné bouračce řešila… :nevim:

No mně jde o to, že tablet zaraženej v hlavě není nic moc… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
10.6.13 10:44

Nasla jseeeeem!;)

http://www.unicorno.cz/…x-207mm.html

No jde o to, ze jakakoliv volne polozena vec v aute muze pri narazu byt zivotu nebezpecna. Ja nasla jeste jedno pouzdro-drzak, ale prave kvuli bezpecnosti uz neni k prodeji…
http://brasnicky..cz/…o-auta-cerna
Bez mezer…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16247
10.6.13 11:34

Jééé díky, asi taky objednáme… mi to nějak s tou bouračkou nedošlo :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4115
10.6.13 12:07

No, ja ji chtela taky usit, presne na nejaky takovy zpusob, az me manzel zarazil…takze chapu;)
I jsem do prodejny volala a ptala se, jesti se vejde klasicky desetipalcovy, i mi to premerovali, moc ochotni. Objednano a odeslali, zitra PPL, takze rychlovka;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
6.5.14 16:26

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat těch co takový držák máte už nějaký ten pátek v provozu, vidí oba na něho dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat