Přítel mě drží dál od svých dětí

Anonymní
12.12.19 10:17

nevím co dál

Nevím úplně jak začít, ale potřebovala bych se s vámi poradit. Poplakat si. 1,5 roku chodím s mužem, který má dvě děti z předchozího vztahu, rozvod proběh ne mým zaviněním, potkali jsme se až později, ale mám problém s tím, že za ten 1,5 roku jsem jeho děti viděla jen jednou…vůbec tomu nerozumím, od začátku jsem se snažila o dětech mluvit hezky a líbí se mi jak se stará a zároveň také chápu, že je má 1× za 14 dní a chce s nimi ten čas trávit sám, jenže mám prostě pocit že mě od nich drží dál a mě vždycky vymaže ze života…setkala jste se s tím některá? snažím se být nad věcí a chápat ho, ale pravda je, že vzhledem k tomu že žádné děti nemám tomu nerozumím…nechci jim krást společný čas ale vzít mě aspoň jednou na výlet nebo tak něco, by mi udělalo obrovskou radost. Jak by jste postupovali? Budu ráda za každý názor…

Příspěvek upraven 12.12.19 v 10:37

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1197
12.12.19 10:26

...

Sežeň si bezdětného a pořiď si s ním svoje děti. Čas nezastavíš a abys za pár let nelitovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
12.12.19 10:28

Jste spolu krátce a asi se snaží chránit děti, aby se nemusely zase loucit. Může také ale jít o to, že ho to nenapadlo a ne hce tě zatěžovat svými dětmi. Nebo si to nepřeje jeho bývalá kdo ví. Musíte se o tom pobavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:33

Asi spolu ještě nebydlite ne? Přijde mi to jako zodpovědný přístup vůči dětem… Třeba se bojí taky jejich reakce… Zeptala bych se ho, ale z jeho přístupu by si tu spousta maminek mohla vzít příklad, přijde mi to lepší, než dětem představovat desátého strejdu za 2 roky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:34

A o co ti jako jde, chceš si hrát na maminku, tvl., další co žárlí na děti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 10:34
@catchthem píše:
Může také ale jít o to, že ho to nenapadlo a ne hce tě zatěžovat svými dětmi.

Bohužel jsem se několikrát postavila do role té, která se vnucuje..opakovaně jsem se o tom snažila mluvit a prosít ho, aby mě vzal někdy s sebou…když jsme se s děmti viděli bylo to fajn a v pohodě..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 10:35
@pohledzdruhestrany píše:
A o co ti jako jde, chceš si hrát na maminku, tvl., další co žárlí na děti :zed:

ale já přeci vůbec nežárlím..jen se ke mě má strašný kus přestěhovat a chtěla bych se s nimi aspoň znát..nejde mi o každý víkend, stačí mi jednou za čas…nechci být náhradní máma, jen bych chtěla aby mě znali…

• Nahlásit
  • Citovat
1766
12.12.19 10:36

Možností je spousta.

1. třeba se chce opravdu jen stoprocentně věnovat dětem. Ze společného soužití jsou dva víkendy za měsíc, tak to chce jim i sobě vynahradit. + se třeba boji, že by mohli mit pocit ohrožení tebou.
  2. nepřejí si to děti
  3. nepřeje si to jejich máma
  4. nechce jim motat hlavu, kdyby vám to spolu nevyšlo

Nemyslím si, že je to přímo tebou. Nejspíš by se takhle choval, ať by měl kohokoliv. Spíš bych jim ten čas dopřála. Řeklas mu, že bys chtěla jednou za čas s nimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7899
12.12.19 10:40
@Anonymní píše:
ale já přeci vůbec nežárlím..jen se ke mě má strašný kus přestěhovat a chtěla bych se s nimi aspoň znát..nejde mi o každý víkend, stačí mi jednou za čas…nechci být náhradní máma, jen bych chtěla aby mě znali…

Když se k tobě nastěhuje, tak to bude dělat jak? Bude jednou za 14dní na víkend odjíždět, nebo bude děti brát k tobě? Je fakt, že za ten rok a půl, jste už něco společně podniknout mohli, to jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57070
12.12.19 10:46
@Anonymní píše:
Nevím úplně jak začít, ale potřebovala bych se s vámi poradit. Poplakat si. 1,5 roku chodím s mužem, který má dvě děti z předchozího vztahu, rozvod proběh ne mým zaviněním, potkali jsme se až později, ale mám problém s tím, že za ten 1,5 roku jsem jeho děti viděla jen jednou…vůbec tomu nerozumím, od začátku jsem se snažila o dětech mluvit hezky a líbí se mi jak se stará a zároveň také chápu, že je má 1× za 14 dní a chce s nimi ten čas trávit sám, jenže mám prostě pocit že mě od nich drží dál a mě vždycky vymaže ze života…setkala jste se s tím některá? snažím se být nad věcí a chápat ho, ale pravda je, že vzhledem k tomu že žádné děti nemám tomu nerozumím…nechci jim krást společný čas ale vzít mě aspoň jednou na výlet nebo tak něco, by mi udělalo obrovskou radost. Jak by jste postupovali? Budu ráda za každý názor…Příspěvek upraven 12.12.19 v 10:37

Tak to záleží na očekáváních. Já původně taky měla vizi, že děti do toho uplně tahat nechci. No, nakonec to dopadlo jinak. Ale vcelku to chápu. Todle jste si měli ujasnit už dávno, jaký vztah očekáváte. zda prostě jen setkávání, sex, zábava, sport a výlety nebo tradiční pojetí, rodina společné bydlení a s jakou vizí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:48

Co je to ten strašný kus k odstěhování?
Třeba nechce dětem motat hlavu ženskou, které pak děti budou vyčítat, že se kvůli nímusel táta přestěhovat bůhvíkam :nevim:

Já bych zase byla radši, kdyby si nextka a její „povedená“ pubertální dcera syna nevšímaly, protože jsou na něj zbytečně prohoustlý, on to vůbec nechápe a je z toho divokej :roll:

Takže ono to bude s dětma z prvních vztahů nebo manželství vždycky boj :?

Prostě nextky to mají složitý, buď se starají málo nebo moc, když jsou hodný, tak je to špatně, protože jsou vlezlý a snaží se mámu nahradit, když zlý, tak taky špatně, když si dítěte nevšímají, tak jsou na pranýři, protože dítě ignorujou,…
Prostě je to taková debilní pozice, ještě o stupeň horší než tchýně :lol:

Příspěvek upraven 12.12.19 v 10:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14404
12.12.19 10:48

Chceš názor? Buď ráda, že se nemusíš starat o dva cizí výrostky a dělat jim hodnou tetičku. Jen ať si je tatínek užije sám. A ty si hodně dobře rozmysli, jestli chceš žít s chlapem, co už má dvě děti. Nikdy nebudete mít jen svou rodinu, pořád v ní bude někdo přebývat, do toho bývalka, finance, které bude ubírat tobě a tvému dítěti, aby je mohl dát starším dětem,… Teď si malujes, jak budete velká, šťastná rodina, ale ono to tak růžové nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:52

@terien to je teda ale hodně hnusně řečeno… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
450
12.12.19 10:55

Buď ráda a užívej si klidu :mavam:

• Nahlásit