Držíte někdo IF? (přerušovaný půst )

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4625
13.6.17 09:56

Ja o tom slysela, zatím jsem nepraktikovala, ale docela me to bavi, tenhle postup.
A zkoušely jste některá úplně pusty? Na detox? Či, aby sis střeva odpocinula. Ja to zkousela… 7 dni v kuse. Nejdřív strasny hlad, jak magor, bolest hlavy a za dva dny uz žádné příznaky, pomalu ani hlad. Po sedmi dnech dole 5kg, vycistena pleť a odvodněna, i kdyz jsem chlastal a, jak duha, abych se „najedla.“ Pak jsem se zacala pomalu rozjidat. Zpatky jsem nic nenabrala a dokud jsem nezaradila bílou mouku, mela jsem pleť, jak miminko :think:
Kdyz nad tim tak premyslim… možná do toho zas půjdu, pac jsem zase, jak 16 letej pubos :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5379
13.6.17 09:57

@Tiffany1 Tos vydržela týden úplně bez jídla? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.17 09:59

@Tiffany1 :mavam: já ano 10 dnů, 8 Kg dole a drželo se to krásně.
Jenže teď se klasika půstu bojím, protože se snažíme o prcka a nechci si případně rozhodit hormony :think:

Možná bych ho dala v červenci po všech odběrech v Gennetu :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
13.6.17 10:00

@Salorka drží se i 40denní půsty bez jídla a ty už dokáží ledacos vyléčit. Znám člověka, který si tím vyléčil nemoc, kde už ani lékaři neuměli pomoci.. Tělo začne trávit to co do něj nepatří.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4773
13.6.17 10:09

@Salorka já s tím nemám zkušenosti… ale třeba zítra bych mohla začít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
13.6.17 10:10

Když já ty celkový půsty nedávám… Dřív jsem zkoušela jen 1denní a šlo to (jeden den je ale prd)… ale teď když jsem zkoušela tak už kolem 16. jsem byla strašně protivná z hladu a odnášeli to děti, tak jsem se radši najedla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4625
13.6.17 10:15

@Salorka No, jsou i 40ti denní pusty, ale na to se musi treba rok trénovat. Pusty jsou 1,3,7,14,28 a 40 dni. Ja zkousela ten 7denni a musim rict, ze prvni dva dny bolest hlavy a hlad a pak naopak uplnej pocit euforie. To se neda popsat, kdo nezažil, nepochopí.
Z mého pohledu je dulezity tohle parkrat za zivot udelat. Nechat ten organismus vyčistit úplně od vseho, odpocinout. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4625
13.6.17 10:17

@luciemal Jo, alw ty jednodenní jsou sice prd, ale tvymu organismu se urcite ulevilo, hodne… podle me i ten jednodenní ma svoje opodstatnění. Znam paní, je ji 86 let a uz 40 let drzi kazdy pátek pust do soboty. Je strasne vitální…:). Čímž to tedy nikomu nevnucuji. To vubec, pro nekoho to je, pro nekoho zase ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4625
13.6.17 10:18

@ejbinka Ty Jo, za 10dnu 8kg je dobryyy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.17 10:19

@Tiffany1 byl to fofr. Samozřejmě hodně z toho byla asi i voda a střeva, ale váhu jsme si držela pak hezky. Stačila zdravá strava :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4625
13.6.17 10:24

@ejbinka Jojo, presne, zdravá strava a žádna kila nahoru nesla. A jak rikam, dokud jsem nezaradila mouku, tak jsem mela pleť, jak miminko. Úplně vyhlazena. Kam se na to s… botox a krémy za tisice :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.17 10:26

@Tiffany1 a cukry v podobě ovoce v pohodě? Já teď jedu druhý den na ovoci a zeleninové polévce :)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
5677
13.6.17 10:29

Já jím pravidelně ve stejný čas. Dělám to takhle poctivě 3 měsíce. Snídani si posouvam na 11 hodinu a poslední jídlo po 6.večer, kolikrát i v 7.Jím 3× denně, max.4×. Chtěla jsem vyzkoušet i celodenní půst ale nevydržím to. Minulý týden jsem tedy vyzkoušela že jsem se nasnidala a pak do druhého dne nic. Pleť mám čistou, trpěla jsem na různé vyrazky. Já nejím ale ani žádnou mouku, sacharidy minimum :nevim: tak nevím jestli je to tím. Jinak intervaly mezi jídly mám 3 hodiny minimálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4625
13.6.17 10:30

@ejbinka To jsem s pleti problem nikdy nemela :nevim:. Ale nekdo zase koprivku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4773
13.6.17 10:30

Holky a to se celých 7 dní smí fakt jen voda? To bych fakt chcípla.. Což o to já, ale co moje okolí :mrgreen: bych se musela někde izolovat, abych na nikoho nemohla být hnusná :mrgreen:

Máte nějaké tipy jak se vyvarovat těmhle stavům podrážděnosti při půstu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat