Dtest - Test dětských balzámů na rty 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13966 příspěvků 05.02.19 22:46
Dtest - Test dětských balzámů na rty 2019

Ahoj,
teď někdy vyšel test dětských balzámů na rty v časopise Dtest. Nemáte někdo výsledky?
Ne, že bychom měli nějakou obr spotřebu, ale prostě každé dítě má v kapse či školní tašce teď v zimě nějaké to levnější mazadlo na pusu (většinou za dvacku z DM) včetně mě (v každé kabelce jiný lepší nebo lehce barevný kousek)
Zajímalo by mne jak dopadly dražší značky typu EOS, Blistex apod. A pak samo klasiky jako Labello, DMkové, Astrid, Nivea, popř. zda testovali i kosmetické značky z lékaren apod.
Díky předem za info.

Reakce:
di.xi.nka01
Stálice 86 příspěvků 05.02.19 22:54

Viděla jsem v TV pamatuju si Labelo nevhodné od roku pro starší deti myslím od 6 let Ok. Astrid myslím taky nic moc. A vhodne od roku sebamed a isana. Víc jsem nepostřehla…

ajmy
Kecalka 153 příspěvků 05.02.19 23:09
AnastazieB
Echt Kelišová 8516 příspěvků 05.02.19 23:13

Všechny tyhle klasické značky obsahují hlavně minerální olej… Ten je na suché rty úplně nanic. Je potřeba použít přírodní, s bambuckým máslem a rostlinnými oleji. A myslím, že takové ty „dětské“ s Frozen atd. budou úplně nejhorší :D .

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13966 příspěvků 06.02.19 00:18
@ajmy píše:
https://www.novinky.cz/…e-latky.html

Diky moc! Tyhle no name nastesti nemame. Mne se ted na horach nejvic osvedcil klasicky vaselinovy z DM se sroubovacim uzaverem na zavit (klasicke mi v naprsni kapse lyžobundy nasazovaci obaly popraskaji a pak nedrzi).

Z EOSu moc nadsena nejsem (za dost penez normalni muzika a baleni mi taky nevyhovuje).

Deti maji nejradeji ty bezne male nejlevnejsi ceske (bilo-cerny obal a vevnitr serizla tuzka) nebo klasika siroky vysouvaci bily jeleni luj v plastotube z retro tydnu z Lidlu.

Co naopak mi nevyhovuje jsou ty spesl na hory (vetsinou soucasti opalovaciho kremu), sice maji winter-weather a UV slozeni, ale nechavaji film na puse a bily potah :poblion:

Kukacka123
Závislačka 3075 příspěvků 06.02.19 06:59

@Hanka1 jenze prave ta vazelina je spatna ne? Co jsem tak pochopila :think:

Ja teda nemam do dTestu pristup, ale je tu nekdo, kdo ma? Zajimalo by me, jaky je teda dobry…pokud je dobry pro dite, bude i pro dospeleho a mne zrovna dochazi :mrgreen: mela jsem teda obyc z DM ten jejich a nic moc :nevim:

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 13966 příspěvků 06.02.19 09:24

@Kukacka123 mne vyhovoval a deti jsou 10 a 15 let, tak dobry. Zarazily mne balzamy z H&M s Elsou a Annou. Byly jedny z trech nejhorsich a ja na ne pred vanocema koukala, ze bych je poridila male neteri, no jeste ze mne nad cenou svrběla ruka…

Kukacka123
Závislačka 3075 příspěvků 06.02.19 09:35

@Hanka1 aha, tak to uz mas velke deti :) no mne prijde kolikrat cim horsi kvalita, tim drazsi, desny :roll: tak jeste ze jsi to nekoupila ;) :palec:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 07.02.19 15:45

@Hanka1 Taky jsem chtela koupit dceri a nakonec nevzala, jak mi chlap rikal ty vysledky, az se mi udelalo zle :roll:

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 8904 příspěvků 18 inzerátů 08.02.19 12:30

kupuji přírodní varianty, tak doufám, že nejsou závadné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >