Dtest - zveřejnění testu zámků na kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 13:21
dtest - zveřejnění testu zámků na kolo

Zdravím. Nemá někdo z vás přístup do dtestu a nebyl by tak ochotný mi zveřejnit test zámků na kolo?

Reakce:

pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 13:27

Stačí mi jak dopadl zámek trelock fs 300 a kdo je vítěz testu. Kdyby byl někdo tak moc hodný. děkuji.

victary
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 2 inzeráty 21.01.17 16:14

@pipiska A ve kterém čísle?

victary
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 2 inzeráty 21.01.17 16:25

Tak trelock FS 300 spíše horší 35%, nejhorší Trelock 340/85 26%, 340/100 18%, Author ASL 35 14%.
Nejlepší Abus granit 54/160 76%, Kryptonite Evolution Series 4 76%, Kryptonite New york STD 76%

pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 19:11

Děkuji

denca_markova
Nováček 10 příspěvků 23.03.17 13:22

Ahoj všem, když se tu řeší ty zámky na kolo, máte prosím někdo zkušenost s tímto zámkem, tou podkovou? **** Je to spolehlivý nebo ne? Vím, že zloděj si poradí snad s kterýmkoliv zámkem, spíše mi jde o to, aby ho to případně co nejdéle zdrželo a byla tak šance na záchranu kola.

Děkuji. D.

edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >