Dtest - zveřejnění testu zámků na kolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 13:21
dtest - zveřejnění testu zámků na kolo

Zdravím. Nemá někdo z vás přístup do dtestu a nebyl by tak ochotný mi zveřejnit test zámků na kolo?

Reakce:
pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 13:27

Stačí mi jak dopadl zámek trelock fs 300 a kdo je vítěz testu. Kdyby byl někdo tak moc hodný. děkuji.

victary
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 16:14

@pipiska A ve kterém čísle?

victary
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 1 inzerát 21.01.17 16:25

Tak trelock FS 300 spíše horší 35%, nejhorší Trelock 340/85 26%, 340/100 18%, Author ASL 35 14%.
Nejlepší Abus granit 54/160 76%, Kryptonite Evolution Series 4 76%, Kryptonite New york STD 76%

pipiska
Kecalka 147 příspěvků 21.01.17 19:11

Děkuji

denca_markova
Nováček 10 příspěvků 23.03.17 13:22

Ahoj všem, když se tu řeší ty zámky na kolo, máte prosím někdo zkušenost s tímto zámkem, tou podkovou? **** Je to spolehlivý nebo ne? Vím, že zloděj si poradí snad s kterýmkoliv zámkem, spíše mi jde o to, aby ho to případně co nejdéle zdrželo a byla tak šance na záchranu kola.

Děkuji. D.

edit admin - odstraněn odkaz

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Šojdrová je pro smích: Kvůli čachrům se sirotky ji přirovnali k Saxaně

Uplynulo půl roku od doby, kdy lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >