Dĕti narozené ve znamení Vodnáře

5847
17.7.13 11:07

dĕti narozené ve znamení vodnáře

Ahojky mamky vodnářů pojďme si popovídat o našich dĕtech ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1309
17.7.13 11:12

Taky by me zajimali vodnarovic deti ;) TP mame 22.1., takze to na vodnare vychazi :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
17.7.13 11:14

@Alickaaa mas se na co tesit ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4795
17.7.13 11:17

Ja mam teda štírečka, ale ja sama jsem vodnar a se svymi povahovymi rysy mam uz od detstvi obcas problemy…takze jen chci rict, nikdy nenutte vodnare rozhodnout se okamzite, potrebuje dlouho veci rozmyslet. Ale jinak jsem moc rada, ze jsem vodnar. Pritel je beran, takze to s nim neni zrovna jednoduche. A jsem zvedava, jak se znameni projevi u male. Uz ted v 8mesicich je neskutecne vztekla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
17.7.13 11:21

@mmuerka Já jsem beran a manžel vodnář a jsme jak přes kopírák :mrgreen: Čekáme nejspíš lvíče.

@aspagi Dítko vodnáře nemám (a taky už mizím z Tvojí diskuse), ale manžel byl jako malý pěkná vzteklinka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
17.7.13 11:21

Mému malému vodnáři je teprve 18 měsíců, takže spoustu věcí asi ještě těžko říct. Termín jsem měla 19.1., ale vylezl až 26.1., a to jsem se fakt modlila, ať je kozoroh :D Co vím, tak rozhodně na něj nejde jít silou, ale spíš po dobrém a všechno mu jakože „vysvětlovat“, hodně si s ním povídat, vysvětlovat, to kouká a je úplně vidět, jak to všechno strašně vsakuje, i když nevím, co si z toho zatím bere že :D miluje knížky, všechny možné, neustále v něčem listuje… jinak teda hračky zatím nic moc, pak teda všechno montuje, rozebírá a vždycky nadšeně přiběhne, co všechno se mu podařilo rozebrat :D občas nechápu, jak to dokáže :D
Jinak těžko říct, jako malý mi prořval prvního půlroku a dodnes špatně spí a furt se budí, ale to asi znamením nebude, prostě je takový, i když se to postupně lepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
17.7.13 11:26

@Petulinaxx to urcite myslis v dobrem, vid?  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760
17.7.13 11:30

Já mam vodnáře dva :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309

Jinak ja mam vodnare maminku a ona je zvlastni povaha - uplne jina nez ja (blizenec). Je strasne hodna, vetsinou se podridi okoli (tatovi - ten je byk) a ustoupi. Nebo kdyz neustoupi, tak je ale hodne „splachovaci“, nastvani ji vydrzi chvilku a pak jakoby se nechumelilo. V podstate je to moc stastna povaha, veci ji moc dlouho netrapi a hned ma dobrou naladu :srdce: je takova vetsina vodnaru? Jinaho neznam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760

@mmuerka 8o 8o hele starší syn neustále že si to musí rozmyslet :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
17.7.13 11:32

@lauriy noo..ja jsem horka hlava a jsem zvedava, jak dlouho budu mit strpeni neco porad vysvetlovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 11:32

Já mám dceru vodnáře je jí 8 let a vodu fakt miluje od narození, potápí se a pořád by přes léto plavala a dělala ruzné stojky ve vodě atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
17.7.13 11:35

Mam vodnare 2012 a pocit ze mi brzy sibne. Vzteklina, porad neco potrebuje zkoumat, vsechno chce pochopit. A jak se pro neco rozhodne nehnu s nim ani kdybych tancila na rukach

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
17.7.13 11:39

@paola white zacinam se vazne tesit!! :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 11:40

Mimojiné je tvrdohlavá a urážlivá a taky nevydrží 5minut sedět v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama