Duac gel - zkušenosti

Anonymní
5.8.21 21:19

Duac gel - zkušenosti

Hezký večer všem, vim, ze tu tohle téma je několikrát omílané, ale do těch starých diskuzi už neslo nic vkládat.
A teď k problému, před dvěma lety jsem si nechala předepsat duac a tenkrát mě zachránil, fakt, do 2 měsíců jsem měla nádhernou pleť, a vydrželo mi to v podstatě až doteď, ale cca před dvěma tydny jsem se osypala( čelo takové ty podkožní malinkej pupinky, které nejsou vymacknout) a pak něco na tvářích a něco na bradě, není to těžká forma, ale i tak jsem z toho opravdu dost nešťastná, mazala jsem to Akneroxidem, který to sice krasne vysusil, ale taky pekne popálil, dala jsem asi vetsi vrstvu, no tak jsem si kožní řekla o napsání duacu znovu, ze potrebuju nějaká antibiotika, mazu to 4.den dnes a něco se viditelně už zlepšuje, ale i presto se dělají další, třeba čelo jsem před tím měla bez pupinku a teď vylezly, ten duac mě naštěstí nepopálí jako ten Akneroxid, takže mažu celou plet duacem a místa kde jsou vetsi ty pupinky maznu Akneroxidem. A logicky jsem strašně přesušená, vecer si na sebe žádnou hydrataci nedavam, ty antibiotika davam na vycistenou plet a rano se namazu, protože se mi ta kuze stahuje a loupe, mate nějaký tipy na dobry hydratační lehký krem pro aknozni plet?
Jo a myslíte, ze bych tu plet měla hydratovat i vecer? Jsem z toho už nešťastná, a doufám, ze to brzy zmizí, kdo nezažil neví…je to strašné na psychiku

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat