DUBEN 2008 - Julinka Kryštůfek Vojtíšek Lucinka Matýsek atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraKo
Povídálka 16 příspěvků 09.10.08 17:03
DUBEN 2008 - Julinka,Kryštůfek,Vojtíšek,Lucinka,Matýsek atd.

Ahoj holky
Jistě víte o problémech na Vaší diskusi. Rozhodli jsme se s Ivkou založit tuto diskusi, abyste mohli pokračovat,kde jste přestali.
A já abych měla kde šmírovat. :oops: :-)

Tak honem sem :! :! :!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
PetraKo
Povídálka 16 příspěvků 09.10.08 17:10

Tak jsem to založila a je to tu hned 3×.Nechápu proč. :roll: Každopádně je toto téma jediné správné. :D

BloodyMarry
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.10.08 19:15

Ahoj Peťo!
Skvělej nápad, na holky, co mám email, jsem to poslala, tak uvidíme, jak se to c hytne :-)
A prej že to ta naše administrátorka chce úplbně zrušit tu diskusi, jo ? Já to nečetla…

bunnyM
Stálice 96 příspěvků 09.10.08 19:24
ahoj

Ahoj holky! Péťo a Ivko! to byl bezva nápad! tak moc děkujem a doufejme, že se to tu rozjede!!!

kiwi24
Kecalka 114 příspěvků 09.10.08 19:29
tak jsem tady

Ahoj holky tak já jsem to poslala taky dál. Uvidíme kdo se ještě přihlásí.

PetraKo
Povídálka 16 příspěvků 09.10.08 19:30

Marry - já jsem tam včera četla, že se nenávratně ztratily příspěvky,ale že se budou snažit obnovit aspoň témata. Dneska se už ukazuje jen chyba.Tak kdo ví. Dneska jsme si o tom psaly s Ivou na ICQ,tak nás napadlo začít jinde. Snad se všechny najdete.

PetraKo
Povídálka 16 příspěvků 09.10.08 19:32

Marry - já jsem tam včera četla, že se nenávratně ztratily příspěvky,ale že se budou snažit obnovit aspoň témata. Dneska se už ukazuje jen chyba.Tak kdo ví. Dneska jsme si o tom psaly s Ivou na ICQ,tak nás napadlo začít jinde. Snad se všechny najdete.

bunnyM
Stálice 96 příspěvků 09.10.08 19:39

Péťo - taky jsem to četla! ale hned po té poruše, tam bylo na chvíli napsáno, že už to dělá 9 let a už jí to unavuje a uvažuje o tom, že se na to vyprdne.. ale bylo to tam jen chvíli. Pak to přepsala. No a teď už jen error…

Ahoj Kiwi!

BloodyMarry
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 09.10.08 19:42

No tak to jsem zvědavá, jestli se to obnoví…

My byli dneska na půlroční prohlídce a tam Maty váží 8,5kg a měří 72cm . 8)

No a taky mu doktor poprvé převlíknul předpožku, tak bylo trochu krve, ale Matýsek ani nekníknul . šilkulka statečná.

No a pak jsme mastili k foptografovi. Já jsem se bála, že bude Matyášek protivka, protože celý dopoledne nespal (sousedi staví barák, tak tady jezdily mixy s betonem), ale je to modelka. Vydržel pózovat a smát se hodinu a půl !!!! a pak to musel ukončit fotograf, že musí domů na večeři :lol: :lol: :lol: . Nadělal prej asi 400 fotek a nám jich pošle 60 a my si z nich máme vybrat 15, které nám vyvolá. Každá další nad těch 15 bude za 50,–, když byc :lol: om jich vybrali víc. Jinak nás to stojí 1000,–. :lol: Já jsem strašně zvědavá, ale jak vyberu jenom 15 fotek, to už teď nevím :lol: :lol: :lol:

A Matyášek už to zalomil, ale z toho focení jsme hotoví všichni !! haha

bunnyM
Stálice 96 příspěvků 09.10.08 19:44

Ahoj Marry - tak to je úctyhodná váha a míra :D my jsme taky byli a začínáme baštit!!!!!!! Mates má 6880 a prej 65cm.. ale zas měl trochu nakrčenou nohu mi přišlo, tak mu určo ubrala :twisted: (měří to sestřička!)

kiwi24
Kecalka 114 příspěvků 09.10.08 19:46

Chci sem dát metřík,ale nejde mi to. :(

kiwi24
Kecalka 114 příspěvků 09.10.08 19:47

Už jo huráááá. Tak ještě Kice. :potlesk:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.08 19:58

ahoj holky,
pípla mi smska od bunny, tak hlásím, že jsem se našla - huráááá. peti, ivko -super nápad. mám zrovna fofry s koupáním, tak zkusím ještě dojít…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.08 20:00

to sem byla já,zdena

kiwi24
Kecalka 114 příspěvků 09.10.08 20:04

Ahoj Zdeni. :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >