Dubové kapky na opruzeniny

625
25.11.15 21:05

Dubové kapky na opruzeniny

Ahojte, uz nejaky cas nas trapi opruzeniny a nezabira nic(pithyol, bepanhten, imazol, sudocream, babylove..) u doktora jsme dostali kortikoidy a taky nezabira, a tak chci zkusit redene dubove kapky.. mate nekdo zkusenost??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

115
25.11.15 21:19

Malý se mi oprudil v létě, když byly ty příšerné hicy. Vyzkoušeli jsme téměř vše výše uvedené a nakonec zabral obyčejný sypký pudr aviril s azulenem. Pařizovací cena cca 40,–Kč. Vyzkoušejte. Třeba zabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
25.11.15 21:34

Gencianu jste zkouseli? Nam teda dr dala na otevrenou opruzeninu bactroban, jednou dokonce opthalmoframykoin, na nekrvavou gencianu a pres zaschlou gencianu imazol a behem par dnu to bylo fuc, predtim nezabiralo nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
25.11.15 22:14

Dubovky jsou super, ale záleží jaké koupíš, je v nich celkem hodně alkoholu. Nepíšeš kolik je malému. Jestli jsi vyzkoušela tolik mastí a nic nezabírá, spíš bych se zamýšlela po čem to tak strašně má. Změnila bych pleny, určitě neutírala ubrousky plnými chemie a pokud už dáváš příkrmy, předchozí potraviny vysadila. Malá byla zapruzená po mrkvi, nesnesla ji ze začátku samotnou. Taky nejen na léto jsou super přebalovací podložky, namazat zadeček a pak na podložce nechat pořádně proschnout, malý po ní může lézt. Já než kortikoidy, bych zkusila podložky a tea tree kremik s manukou a rosalinou od Justu. Tak ať mu něco pomůže, držim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
25.11.15 22:23

Já mám vyzkoušený odvar z dubové kůry. Doporučuje se i na hojení poporodních ran. Potírat a nechat vysušit. Hlavně větrat prdelku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2339
25.11.15 22:26

A jak píše @Mamkoun vůbec nepoužívat vlhčené ubrousky a omývat jen vodou. Ty opruzeninu akorát dráždí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13922
26.11.15 07:25

Ahoh. Existuje i gel z dubove kury - rekla bych, ze s ni bude lepsi manipulace nez s kapkami.
a jinak moje zkusenost s hnusnyma opruzeninama. Prestan pouzivat vlhke ubrousky, pokud je pouzivas. Po kazdem prebaleni umyj v umyvadle vodou a jemne osus. Na az odrena. mistecka zadecku paradne funguje Hemagel, a na cerveny fleky ten Imazol. A moje hlavni rada je, zmen znacku plinek. Taky jsem nechapala z ceho muze byt malej tak opruzenej. A bum, proste najednou nesnese zeleny pampersky. Tak ma zeleny Tesco plinky a uplne parada. Zadecek ma krasnej a plinky jsou super, vydrzi stejne co pampersky. A navic tak nesmrdi. Jinak pareventivne mazu bepanthenem, ale na vyhojenou prcku nemame takovou spotrebu. Tak at je brzo dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
26.11.15 08:27

Dvojcatum je rok a jsme na mleku, prikrmy neberou na milost. a opruzeniny prichazejivzdy tak jednou za mesic nezavisle na plenkach.. nevim jestli to muze souviset i se zubama ktere nam rostou ve velkem.. uz i ovoce jsem vyradila…

ale vcera jsem zkusila tu fialku a vypada to ze se ty prdelky zklidnily.. vubec by me nenapadlo ze fialka muze i na zadecek :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama