Duch a pořád špatně

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:12
Duch a porad spatne

Ahoj chci se zeptat menstruaci jsem mela normalni 4 unora menstrace zkoncila a od te doby mi bylo porad spatne porad zvracim a 22 unora sem zkusila test prikladam foto. Maly duch pak rano jsem zkusila z ranni moce ale jiny mamatest 10 a tam nic ale porad z niceho nic zvracim poradite mi?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 04.03.18 13:16

Radila bych zajít na gynekologii, doma se toho asi nedopátráte, tam to zjistí kdyžtak z krve když už nic.. Ms mužete mít i když jste těhotná.. Ja teda měla zpozdění a čárku naprosto jasnou.. a špatně mi bylo asi až v 10.týdnu.. ale každý to má jinak. Za mě rozhodně zajít na gyndu :palec:

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:17

Ja vim dekuji jsem zvedava ???? snazime se skoro uz pres rok :) prave muj gynekolog ma dovolenou :(

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 04.03.18 13:17

Také bych zašla na gyndu. Tam tě podle mě určitě pošle na krev a udělá UZ a pak bude jasno. Doma stejně nic nevykoumáš :)

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 04.03.18 13:18

@Sara.s1 Tak asi jedině vydržet než mu dovolená skončí :) Zkusit test později znova :) Budu držet palce :potlesk:

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:20

Ja vim ze nic nevykoumam ???? jen jestli ma nekdo taky takove zkusenosti mozna je to blby test delala sem to na mamatest 10 comfort pak druhy na ten obycejny a tam nic.

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:22

Dekuji :srdce: skusim dneska test a uvidime jen me prislo jodne divny ze pres den mi je opravdu z niceho nic spatne :D

Lekninka91
Extra třída :D 10041 příspěvků 04.03.18 13:26

Jestli ti bylo špatně od skončení předešlé menstruace, tak to těhotenstvím určitě není :nevim:

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:30

Myslite?? Pac zvracim do ted vcera treba jen ze jsem snedla obed :nevim:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 04.03.18 13:35

@Sara.s1 já si myslím, ze těhotná být klidne můžete, kamarádka to měla přesně takhle přes rok snažení a pak si náhodou udělala test a ukázal čárku doktorka ji pak řekla, ze mimi je asi o měsíc větší než podle poslední ms :D

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 04.03.18 13:39

Zašla bych ke gynekologovi a ten ti řekne co a jak :)

Helileli
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 04.03.18 13:40

Comfort bývá falešně pozitivní. Takže bych šla k lékaři a v těhotenství moc nevěřila, což otvírá celou řadu možných a už ne tak radostných diagnóz.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 04.03.18 13:41

Zajdi si na krev jako samoplátce.

Ten test, který jsi sem dala dělá falešné duchy.

Sara.s1
Stálice 55 příspěvků 04.03.18 13:54

To by bylo super :dance: uvidim zajdu k dr. Ale prijde mi divny ze sem druhy test udelala z mamatest 10 a tam nebylo nic :nevim:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 04.03.18 14:24

Sla bych zitra rano na krev jako samoplatce.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama