Duch na kazetě, na proužku nic

Anonymní
8.10.20 16:32

duch na kazete na proužku nic

Dobrý den vím je to tady denně tak nepište kdo nemá zájem. od včera mám bolesti v podbrisku levý vajecnik ta bolest mi střílí do levé kyčle zkousela jsem večer test ale byl negativní moc sem pila.tak jsem zkusila před chvílí pepino kazetovy a na něm duch jestli se to da tak říct ale podivala jsem se na něj až za cca 12minut takže asi po limitu negativní no ale nedalo mi to a udělala jsem obyčejný papír Pepino viz foto.ale nevím zda tam něco je. Prsa mám trochu bolestivá nic hrozného. jinak ještě že včera je mi často na zvracení ale nezvracím. mam 5 dní do ms co myslíte o tom? myslite že by se mohlo zadarit? jeste jsem zkusila ovu test

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16923
8.10.20 16:37

Testuj až ti nedorazí menzes a těhotenskými testy. Na co proboha ovulační?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1892
8.10.20 16:38

Tak jsi počůrkala všechno možný a teď počkej na vynechání MS :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
8.10.20 16:38
@dlouha píše:
Tak jsi počůrkala všechno možný a teď počkej na vynechání MS :lol:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
8.10.20 16:39

Vidim negativni test z toho pozitivni ovulacni. Na co ovulacni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
8.10.20 16:42
@migmina píše:
Vidim negativni test z toho pozitivni ovulacni. Na co ovulacni?

Ten ovulační není pozitivní, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1892
8.10.20 16:46

@migmina ten ovulační test není pozitivní a dámy, ovulační dáma pocikala proto, protože v některých případech ukazuje těhotenství dřív než těhotenský test, prý, nevím :nevim: :mrgreen: já používala běžně těhotenské testy, každopádně by čárka na ovulačním byla silnější než kontrolní, tak to měla moje sestra, co ho z hecu počůrala, ale už věděla, že je těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 16:48

@Darkandeep není ptám se na ostatní 2

• Citovat
  • Nahlásit
192
8.10.20 16:55

Testování před ms nemá cenu, jednou jsem to udělala, objevil se velmi slabej duch a ms dorazila, takže pokud jsem byla těhotná, odešlo to s ms. Takže za mě nedělat žádný závěry, otestuj se až ti nedorazí ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
8.10.20 17:04
@Anonymní píše:
@Darkandeep není ptám se na ostatní 2

Negativni ty dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
8.10.20 17:05
@dlouha píše:
@migmina ten ovulační test není pozitivní a dámy, ovulační dáma pocikala proto, protože v některých případech ukazuje těhotenství dřív než těhotenský test, prý, nevím :nevim: :mrgreen: já používala běžně těhotenské testy, každopádně by čárka na ovulačním byla silnější než kontrolní, tak to měla moje sestra, co ho z hecu počůrala, ale už věděla, že je těhotná.

Neni pozitivni ovulak jen zlehka. nevim ze se dela ovulak jako tehotensky test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7944
8.10.20 17:53

Já dušika vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...