Duch na ponořovacím testu, na čuracím nic

131
4.1.21 08:15

Duch na ponořovacím testu, na čuracím nic

Týden po vynechání menstruace 4 duchové na testech různých firem i citlivostí (ponořovací), ale na čuracím vždy sněhobílo. Neužívám žádné léky a vždy byl dodržen postup. Jsem v tom nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
954
4.1.21 08:18

Na týden po vynecháni MS je to dost málo, já uz měla dalnici…ani nesílí ta čárka…podle me biochemické těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.21 08:20

@Julinka 18 při prvním těhotenství jsem měla duchy až když jsem byla 6+2 podle lékaře. Mám prý přirozeně nízký HCG. Nevím no… Ani po potvrzení předešlého těhotenství mi testy nijak nesilily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
4.1.21 08:23

Ty pocuravaci maji nižší citlivost, takze ti nezachyti ducha na tom papirkovem. Nicmene na tydenni zpozdeni je to dost malo, pokud mas pravidelny cyklus :think: zkus jeste nejaky test za par dni, bud bude carka silnejsi, nebo to bylo biochemicke a prijde ms a duch zmizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.21 08:31

Dnes jsem dva týdny po vynechání menstruace a teď jsem si dělala tři testy, opět stejný výsledek. Ponořovací duch a čurací nic… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986
4.1.21 08:34

Zavolej dr., ať tě pošle na krev. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.21 08:43

@stín katedrál teď jsem volala a řekla paní doktorce co se děje. Objednala mě na 18.1. s tím, že buď do té doby přijde MS a nebo v tento datum vše, už hezky vidí na ultrazvuku. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61610
4.1.21 08:54

Zkus test za pár dní, pokud bude silit, tak ano..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
4.1.21 09:00

No hele, jestli duchove nesili, tak to neni dobre, i kdyby se ti vylucovalo hodne malo hcg, tak i v tom pripade by sililo. Ja bych si na tu krev dosla jako samoplatce. Ale hadam ze budes mit hodnotu do 6 jednotek - ta pak muze delat na nekterych testech duchy, ale o tehotenstvi se nejedna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
4.1.21 09:07

Jako je to docela dost slaboučký duch. Ale mohlo se stát kde co, mohla jsi později otěhotnět a k tomu máš třeba málo Hcg v moči a už je to tak slabý duch. A nebo je to neprosperující těhotenství a za chvíli dojde zpožděná MS.
Je otázka jestli sis testy dělala ráno z první moči a nebo už „naředěné“ pitím.
Já osobně měla u prvního dítěte dálnice hned druhý den vynechání MS a u druhého jsem měla duchy ještě 3 týdny po vynechání a světe div se, těhotná jsem :)
Takže teď ti nezbývá nic než čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.21 09:11

@LilyJane dělala jsem si dopoledne, takže už něčím rříznuté byly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
4.1.21 09:24

Ja měla dálnici 4 dny před vynechanim MS. Podle mě tohle je falešny duch. Není až po termínu? Po těch 5 minutách?
Týden po už bys měla fakt čáry jako blázen.. Spíš, aby to nebylo nějaké mimodelozni. Zajdi si k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
4.1.21 09:28

@Deneriss šála jsem výše, že takové duchy jsem měla i v 6+2 v předešlém těhotenství a dnes mám zdravou a krásnou holčičku. Ne ukázal se hned…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
4.1.21 10:02

@Relad Zkusila bych udělat jeden i hned ráno z první moči a uvidíš jestli bude silnější a nebo ne.
Každopádně držím palce ať to i tentokrát vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.1.21 15:41

Zkus zajít na gynekologie naberu krev a udelaji sono 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat