Duch na těhotenské testu?

1.1.20 13:43

Duch na těhotenské testu? nebo špatný test ?

Dneska ráno jsem měla takovou potřebu si udělat těhotenský test, nevim jak si to vysvetlit, ale vyšel takto a já pořádně nevím co si o tom mám myslet, budu moc moc moc ráda za vaše názory :srdce: děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1149
1.1.20 13:46

No něco tam vidím ale je to takové hodně rozpité. Musíš vydržet do zítra a kup si jiný test a uvidíš. Podívej se po zaschnutí, jestli tam to barvivo takhle zůstalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 13:49

@Jessica4
Po zaschnutí už tam toho barviva nebylo tolik, nebylo to tak rozpité takze vůbec nevím co si o tom myslet. Děkuju za odpovědi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
1.1.20 13:52

@AnonymkA1029 tak je možnost že ještě dobíhalo barvivo a proto to takhle vypadá. Jak říkám. Je to nejasný výsledek. Jestli můžeš zítra si skoč pro nový a pak hoď fotku, jsem docela zvědavá jak ti to dopadne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 13:53

@Jessica4 dobře, budu informovat o dalším vysledku :) :lol: dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
1.1.20 13:53

@AnonymkA1029 dej sem fotku po zaschnutí. Maš už zpoždění menstruace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 14:00

@karkarka teď je to opravdu špatně vidět ale něco tam malinko je, nevim jak to mám pořádně vyfotit ale líp to asi nepůjde. Je to opravdu slaboučký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
1.1.20 14:07

@AnonymkA1029 a kdy máš mít menstruaci? Víš kdy byla ovu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
1.1.20 14:15

@AnonymkA1029 no paradoxně čárku vidím lépe. Není tak rozmazaná. Víš kolik jsi cca DPO? Je tohle pepino test? Ten má obecně méně barviva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 14:16

@karkarka asi před 8 dny mi to skoncilo ale měla jsem hrozně zvláštní menstruaci dva dny jsem jen Spinola pak dva dny tak nějak trochu krvácela a to bylo celé. Takže do menstruace daleko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7557
1.1.20 14:30
@AnonymkA1029 píše:
@karkarka asi před 8 dny mi to skoncilo ale měla jsem hrozně zvláštní menstruaci dva dny jsem jen Spinola pak dva dny tak nějak trochu krvácela a to bylo celé. Takže do menstruace daleko

Tak to bych se nedivila, kdyby jsi vyla těhotná :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
1.1.20 14:33

@AnonymkA1029 ono může těhotensky test reagovat i na probíhající ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.1.20 14:36

@karkarka tak uvidím, zkusím si udělat zítra nebo za dva dny další test a uvidím dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
1.1.20 14:43

@AnonymkA1029 určitě zkus ještě testovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
1.1.20 15:20

Tak pokud MS skoncila pred 8 dny, k tomu pricteme treba 5 dnu trvani, to je 13 dni od pocatku menstruace…ted tedy bude ovulace, teh.test na ni muze reagovat, tehotenstvi to tedy nebude, neb otehotneni predchazi ovulace a kdy by jako byla? Jedine bys mohla byt tehotna jeste z cyklu predtim, ale to uz by druha carka byla poradna! Zkus nastudovat zaklady anatomie :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat