Duch na těhotenském testu Clearblue Easy v limitu

15.10.19 12:36

Duch na těhotenském testu Clearblue Easy v limitu

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenosti s duchem na těhotenském testu Clearblue Easy v limitu? Dělala jsem jsem si ho včera ráno a vyšla mi tam v limitu těch 10 minut hodně světlá svislá čárka, ta vodorovná byla normálně silná. Test jsem si dělala na základě toho, že mi den předtím večer vyšel duch na jiném testu, ten měl však větší citlivost (10). Ten první test jsem si dělala cca 8 den po ovulaci. Překvapilo mě, že by to a bylo tak rychle pozitivní. Máte tedy zkušenost že by se na tom testu Clearblue Easy udělal v limitu duch i když jste nebyly těhotné? A je možné, že by se duch ukázal už 8. nebo 9. po ovulaci? Moc děkuji odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

678
16.10.19 09:18

Co ti kdo může poradit? I s testy mají holky různé zkušenosti. Někdo ti napíše, že tento test 100% duchy nedělá, někdo že jo, nic to nevypovídá. Nelov duchy přes termínem MS je jediná rada, já chápu, že jsi nedočkavá. My se snažili dlouho, dva potraty, ale prostě největší ptákovina je testovat předčasně a pak si lámat hlavu, je to duch, není, jsem těhotná, nejsem. Pokud jsi těhotná, ukáže se silnější čárka až bude čas, pokud ne, dostaneš za pár dní MS. Třeba k oplodnění došlo, když je tam duch. Ale kdyby to bylo třeba biochemické, zbytečně si budeš dělat naděje a až dorazí MS budeš o to zklamanější… Tohle lovení duchů a vyptávání se na diskuzích nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama