Duch na těhotenském testu, další test negativní

146
3.9.20 22:35

Duch na těhotenském testu, další test negativní

Duch na těhotenském testu a pak negativní
Ahoj, dobrý den, dívala jsem se tady na články a jsou tu podobné příspěvky. Ale jsem stále v rozpacích. Dva dny zpátky jsem si dělala večer těhotenský test. Šla jsem se na něj podívat až po delší době a našla jsem tam hodně slabého ducha. Je to test značky Intimed. Druhý den odpoledne jsem si udělala další test jiné značky (baby top test) ten vyšel negativní a večer stejná značka zase negativní. Prosím poraďte. Byl první test špatný? Nebo to je ryska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17068
3.9.20 22:51

Test se má odečítat do 5minut. Máš to i v příbalovým letáku. Pokud jsi ho kontrolovala později, není výsledek relevantní. Pokud jsou to testy se stejnou citlivostí, tak těhotná nejsi. Pokud ne, počkej pár dní a pak testuj znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.9.20 00:09

@Janli právě že ty negativní jsou citlivější. Vím, že bych měla počkat na výsledek testu, ale jsem vždy tak nervózní, že jdu pryč a po pak se vratim :zed: Vím, že je to kravina a těhotná nejsem, ale nikdy jsem se s tím nesetkala a červík ve mě hlodal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.20 05:37

Samozřejmě těhotná nejsi. Na výsledek se máš podívat do 5 minut. Pak test můžeš vyhodit. Předpokládám, že máš ještě alespoň týden do MS :roll: Ať tomu nasadíš korunu. Bože!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.20 05:42

Testovat z ranní moči a po vynechani MS, dřív to nemá stejne cenu - akorát přijdeš o nervy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
4.9.20 06:41

Ahojky, mám ted take úplně stejnou zkušenost s testy Intimed. Dělala jsem si ho během dne, slo tedy o test do proudu. Druha carka se udělala okamžitě, zadny duch, co se hledá pod lupou, ale normální slabsi růžová carka. Radost obrovská. O par hodin později jsem si dělala jeste jeden test, citlivější. A nic. Druhy ten přišla ms. Tož má zkušenost s tímto testem… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
4.9.20 07:54

@Zamilovanakarolinka zas chytrá… a čti pořádně. Zakladatelka se ptala jestli byl první test vadný a ne jestli je těhotná. Když neumíš reagovat normálně, tak nereaguj vůbec. Na tvoje prechytraly názory tady není nikdo zvedavej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.9.20 10:58

@Zamilovanakarolinka no kdybych měla MS, tak nic neřeším, ale já ji od porodu ještě nedostala a tak nevím, kdy testovat. Test si dělám průběžně cca co 2 měsíce pro jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.9.20 11:03

@Veronika5507 no mě to nejdřív zarazilo. Druhe dítě bysme chtěli, ale že by to takhle vyšlo mi přišlo divný. A radši jsem se ani těšit nezačala, ale nahlodalo mě to. Bych dala těm výrobcům za ty duchy cocku :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
4.9.20 12:21

@Vikina983 za me je asi nejlepší mamatest, mne osobně nikdy falesnaka neudělal. A přeji ať to brzy vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.9.20 13:14

@Ajkule nejhorší je, že si pak člověk všechno bere víc. Pobolívá mě poslední dobou břicho. Normálně bych to nechala být, ale teď co kdyby náhodou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1107
4.9.20 13:53

@Vikina983 já ti rozumím a neboj brzy to určitě klapne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7823
4.9.20 22:15
@Ajkule píše:
@Zamilovanakarolinka zas chytrá… a čti pořádně. Zakladatelka se ptala jestli byl první test vadný a ne jestli je těhotná. Když neumíš reagovat normálně, tak nereaguj vůbec. Na tvoje prechytraly názory tady není nikdo zvedavej

Já bych se nerozčilovala, to je naše Karolinka :) chytrá jak rádio s výškou a šťastným manželstvím :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
5.9.20 14:49

Možné je cokoliv, vadný, pozitivní… Já mám PCO, MS jsem měla naposled v červnu. Sex máme cca jednou týdně. Dítě v plánu není, máme už dvě, ale kdyby bylo, tak je to v pohodě. Antikoncepci neberu, kondom manžel nasazuje tak na poslední 3 minuty. Pravděpodobnost otěhotnění je 0. Pár dní mi není úplně nejlíp, na Covid to nevypada :lol: tak jsem si udělala test, je to citlivost 20. I manžel tam toho ducha vidí. Dneska jsem zkusila 10tkový a nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
6.9.20 13:48

@Gabulle Mela jsem to uplne stejné a nic :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu