Duch na těhotenském testu? Vidíte ho tam taky?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 05:44

Duch na těhotenském testu? Vidíte ho tam taky?

Zdravím všechny.
O miminko se s přítelem nesnažíme, ale také se mu nebráníme.
Místo očekávané menstruace jsem začala špinit a objevilo se i mírné krvácení, myslela jsem, že se menstruace rozjede, ale nic, jenom mírné špinění.
Tak jsem si udělala těhotenský test a mám pocit, že vidím slabého ducha, který se ale objevil po limitu.
Těhotenský test jsem si nedělala poprvé a nikdy mi neukázal po limitu nic, tak jsem tentokrát byla překvapená.
Máte někdo podobnou zkušenost? A jak to případně dopadlo?
Přiložím ještě fotku testu, jestli náhodou nejsem jenom blázen a žádný duch tam není. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13656
30.6.22 06:22

Jo na te prvni neco vidim. Jestli byl ale po limitu, tak je to neprukazne. Po terminu ms by ta carka mela byt i tak silnejsi. Ale mohla jsi mit posunutou ovulaci, nebo nejaky hormonalni vykyv. Ja jsem zazila oboji - u prvniho snazeni divny dlouhy cyklus, ktery mi hodil takoveho polimitniho ducha, a nakonec se rozjela normalni ms. Divne bylo, ze dle BT to byl spis anovulacni cyklus, takze cert vi, mozna divne biochemko…nejak jsem to pak hodila za hlavu jako jednorazovy divny cyklus. U druheho jsem mela posunutou ovulaci, kdy mi test vysel pozitivni az tyden po ocekavane ms. Ja teda nespinila, ale nekto to tak ma i v tehu, takze kdo vi :nevim:
Nejlepsi bude par dni vyckat a jestli se ms nerozjede, test zopakovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5064
30.6.22 06:23

Něco tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
30.6.22 06:27

Pokud se toto objevilo po limitu, tak nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
30.6.22 06:37

U prvni dcery na tt nic, hodila jsem ho do kabelky a vytáhla az vecer a tam duch. Tak v mem případě fungoval i po limitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
30.6.22 06:56

Taky jsem po pocurani testu nemela nic, vecer jsem ho vytahla z nocniho stolku ze ho zklamane vyhodim a byl tam duch. Tehotna jsem byla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 06:57

Ono taky zalezi dost jak dlouhy mas cyklus. Ja takovy test mela taky hned jako prvni, akorat to bylo asi tak 4-5 dni pred ocekavanou Ms. V ten den ldy se nedostavila, uz byla vcelku tlusta dalnice. Mam ale pravidelny cyklus 28dni. Pokud bys mela ovulaci pozdeji je toto asi normalni, pokud bys ji mela taky zhruba v polovine cyklu, byl by tento test moc slaby a nwjspis by slo asi o zamlkle..

• Citovat
  • Nahlásit
8632
30.6.22 07:32

Něco tam vidím, zkus testovat ještě za pár dnů. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
30.6.22 11:02

Těhotenské testy

Zdravím všechny chtěla bych poradit prosím před dvou měsíce jsem samovolně potratila na začátku, ty dva měsíce byla pravidelná ms a tenhle měsíc mám divnou má dostavila se až po 5dnech slabá 3dni pak jeden den vůbec a včera jsem zacla málo spinila měl někdo taky zkušenosti dneska jsem vyzkoušela testnout test a koukám jak blazinek vidím tam ducha ale co má děkuji velice za jakoliv názory a na gyndu půjdu až za 14dni foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
30.6.22 11:05

@heluska123 Ahoj, a co chceš za názory? Duch tam je, pozitivní tedy test je. Můžeš zkusit testovat znova za pár dnů, čárka by měla sílit. Pokud by nesílila, může se jednat o biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
30.6.22 11:08
@heluska123 píše:
Zdravím všechny chtěla bych poradit prosím před dvou měsíce jsem samovolně potratila na začátku, ty dva měsíce byla pravidelná ms a tenhle měsíc mám divnou má dostavila se až po 5dnech spouštění a pak slabá 3dni pak jeden den vůbec a včera jsem zacla málo spinila měl někdo taky zkušenosti dneska jsem vyzkoušela testnout test a koukám jak blazinek vidím tam ducha ale co mám myslet děkuji velice za jakoliv názory a na gyndu půjdu až za 14dni foto a to na prevenci
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
30.6.22 11:11
@bjetuschka píše:
@heluska123 Ahoj, a co chceš za názory? Duch tam je, pozitivní tedy test je. Můžeš zkusit testovat znova za pár dnů, čárka by měla sílit. Pokud by nesílila, může se jednat o biochemko.

Dobře děkuji vyzkouším za pár dní znova jen se bojím a mám strach aby to zas nedopadlo jak minule že tak slaba čárka.. jsem na testu neměla tak jsem nevedla zda to mam brát za pozitivní či ne přeji hezký zbytek dne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
30.6.22 12:02

@heluska123 Držím palce. Já jsem měla také takto slabou čárku, která nijak výrazně nesílila, pak se těhotenství nevydařilo. Ale já testovala opakovaně. Proto radím, zkus to ještě jednou, třeba za 2-3 dny, a jestli bude čárka sílit, bude to dobrý :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
30.6.22 16:17
@bjetuschka píše:
@heluska123 Držím palce. Já jsem měla také takto slabou čárku, která nijak výrazně nesílila, pak se těhotenství nevydařilo. Ale já testovala opakovaně. Proto radím, zkus to ještě jednou, třeba za 2-3 dny, a jestli bude čárka sílit, bude to dobrý :kytka:

Moc děkuji uvidíme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat