Duch na těhotenském testu a druhý den negativní test

8
4.1.20 20:47

Duch na těhu testů a druhý den negativní test

Ženušky prosím o radu. Mám 52dni od MS, do dnes nic. V pátek jsem si udělala test, podle mého názoru tam je duch. A dnes ráno další a test negativní. Dám sem fotku jestli by jste mi opravdu potvrdili že jsem se nezblaznila a je tam. Budu ráda za každou reakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
668
4.1.20 20:52

Duch tam rozhodne je. Nemůžeš si koupit jiný test, třeba Clear Blue digitální? A zkus testnout za par dní. Máš těhotenské příznaky? Bohužel brzké začátky jsou buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
4.1.20 20:53

52 dní už je docela dost. Šla bych na krev? U doktora si byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.1.20 20:54

@Adelkadd jediné co mám tak je odpor k sexu :) test si plánují koupit, ale dřív jak v pondělí to nebude. Obcas bolest hlavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.1.20 20:55

@JancaS84 nooo nebyla. U mě bylo celkem běžné že jsem to neměla třeba rok. Vždy pomohla až vyvolávačka. na gyndu se chystám, bohužel bez objednání mě nevemou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
5.1.20 07:12

Mě to přijde jen jako ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.1.20 11:17

@karkarka ryska? To znamená co :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 17:22
@zdenule33 píše: Ženušky prosím o radu. Mám 52dni od MS, do dnes nic. V pátek jsem si udělala test, podle mého názoru tam je duch. A dnes ráno další a test negativní. Dám sem fotku jestli by jste mi opravdu potvrdili že jsem se nezblaznila a je tam. Budu ráda za každou reakci.

Já vidím ducha na obou :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
8
6.1.20 18:06
@Anonymní píše:
Já vidím ducha na obou :palec:

Když to je jeden a ten samej test, jinak další tři negativní, takže už s těhu ani nepočítám :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
7.1.20 13:39

Taky vidím ducha na obou testech :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10382
7.1.20 13:43

Já vidím na obou, pokud máš takové problémy s MS, tak ovulace mohla být kdykoli, takže těhotenství může být rané, zkusila bych za dva dny nový test a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
7.1.20 14:10

@kotaska91 píše, že zkusila další tři a byly negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
7.1.20 16:36

Testy už dělat asi nebudu,17ho jdu na pravidelnou prohlídku tak uvidím. Ale s těhotenstvím nepočítám, takové štěstí já nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 10:10

Prosím o Vaše názory...

Ahoj všem, už pár dnů ujizdim na emimino. Mám podezření, ze bych mohla být těhu. Mám to ale komplikovaný, skrz HA… protože já debil, jsem si to odložila takže ted nevím, zda mám či nemám zpoždění :think: :roll: nicméně dnes je to 14DPO a na testu si myslim, ze mám malého ducha. Přidám foto, řeknete mi, zda je tam a mohla by být šance nebo ne?
Jinak- kdyby ano, tak k oplodnění došlo mou chybou, zapomněla jsem si vzít 4 pilulky :zed: a pak jsem začala brát antibiotika a s přítelem jsme provozovali styk nechráněný. A “udělal” se do mě.. omlouvám se za ten výraz.
Předem vám všem děkuji! Kamarádce jsem posílala test a řekla, ze vidí malého ducha. Malého :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.1.20 10:14

Ještě sem dam kvalitnější foto..

Omlouvám se, přijdu si jako Tatar.. :oops: :mrgreen:
Snad někdo odpoví a snad je tam duch :think: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...