Duch na těhu testu v den vynechané ms

Anonymní
7.5.21 22:17

Duch na těhu testu v den vynechané ms

Ahoj holky. Dneska se měla dostavit ms a nic. S přítelem se již půl roku snažíme o miminko takže jsem to nevydržela a hned po práci večer jsem si udělala test. Co myslíte? Je pozitivní? Nebo jen plasim.
:think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2085
7.5.21 22:21

To není duch, ale čárka a moc hezká na to, že je to dělané vecer. Test je pozitivní, stačí si přečíst takovej papír co je v krabičce od testu, je to návod.

Gratuluji, k lékaři bych se objednej cca za 2-3 týdny ať už něco vidíte a třeba i slyšíte srdíčko. Jen doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
7.5.21 22:22

To neni duch, ale pozitivni test, gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.21 22:22

@alena1995 Dekuju. Jen mam strach, jelikož nemam žádné příznaky. Šle snad je jeste brzy

• Citovat
  • Nahlásit
1134
7.5.21 22:24

Ten je jasně pozitivní. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
@Anonymní píše:
@alena1995 Dekuju. Jen mam strach, jelikož nemam žádné příznaky. Šle snad je jeste brzy

Na priznaky je moc brzy, priznak je ta vynechana menstruace :lol: bud rada, ze ti nic neni, ja tyden po vynechani uz blila jak alik :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
@Anonymní píše:
@alena1995 Dekuju. Jen mam strach, jelikož nemam žádné příznaky. Šle snad je jeste brzy

Já také žádné neměla, začala jsem mít až cca v 10tydnu, a buď ráda, užívej si to, ono zvracet jak Amina taky není nic moc. Samozřejmě jestli bude vše v pořádku ti tady nikdo neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
7.5.21 23:52

Pozitivní. Ano na příznaky je brzo. Vždycky když jsem měla pozitivní test tak jsem se cítila absolutně netehotne dokud jsem nezačala cítit pohyby. Akorát občasná nevolnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3158
8.5.21 07:15

Za mne taky pozitivní test, takže cca koncem měsíce bych se stavila na gyndě na prohlídku. Dřív tam nechoď, nic byste pořádně neviděli. Jinak příznaky mít ani nemusíš, já s prvním dítětem jen neměla MS a jinak mi nic nebylo 🤷🏻‍♀️ Pouze pak koncem otoky. Druhý těhotenství bylo vzrůšo 🤢 😂

Držím palce 🌻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 21:19

@shadowbabe akorat me jeste neboli prsa :( snad bude vše ok

• Citovat
  • Nahlásit
3158
8.5.21 22:22
@Anonymní píše:
@shadowbabe akorat me jeste neboli prsa :( snad bude vše ok

Tak prsa nebolela ani u jednoho dítěte 🤷🏻‍♀️ Neboj se, hlavně nečti po webu a až tak moc se nesleduj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat