Duch na testu 2 měsíce po UPT?

11.4.21 18:40

Duch na testu 2 měsíce po UPT?

Ahoj, už dlouho si čtu vaše diskuze a mnohokrát mi pomohly odpovědět na věci, se kterými jsem si jako prvorodicka nevedela rady, je to cca 2 měsíce po UPT V 21 tydnu( VVV ) 6nedeli bez problému, skončilo MS a hned první ovu jsme zkusili znovu zasadit semínko :) mám dva dny spozdeni, dnes je to 15 den po ovu a ranní test už 2× ukázal mini ducha, někde jsem se docetla, ze by to mohly byt ještě hormony či stále zvýšena hladina HCG po UPT, přece jen je to brzo, ale proste jsme nevydrzeli, z hlediska genetiky jsme také v pořádku a miminko moc chceme 🙏 mate někdo zkušenost? Prikladam foto, moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
880
11.4.21 18:47

@Anonymka1212 Ahoj, já jsem byla po porodu ve 21tt 23.9. a úplně malinko pozitivní test jsem měla 29.9. a pak, už ne. Řekla bych, že se vám zadarilo a tohle bude těhotenství 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
11.4.21 18:48
@Anonymka1212 píše:
Ahoj, už dlouho si čtu vaše diskuze a mnohokrát mi pomohly odpovědět na věci, se kterými jsem si jako prvorodicka nevedela rady, je to cca 2 měsíce po UPT V 21 tydnu( VVV ) 6nedeli bez problému, skončilo MS a hned první ovu jsme zkusili znovu zasadit semínko :) mám dva dny spozdeni, dnes je to 15 den po ovu a ranní test už 2× ukázal mini ducha, někde jsem se docetla, ze by to mohly byt ještě hormony či stále zvýšena hladina HCG po UPT, přece jen je to brzo, ale proste jsme nevydrzeli, z hlediska genetiky jsme také v pořádku a miminko moc chceme 🙏 mate někdo zkušenost? Prikladam foto, moc :srdce:

Tak já myslím, že toto je normální pozitivní test a ty jsi těhotná! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 18:58

@Klara0225 děkuji :) to co máme obě za sebou byl děs :,( tak bych byla rada, kdyby se to brzo prevratilo a já se dočkala 🌈mimi, co ty? Davas si pauzu nebo taky jdeš hned na věc? Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
11.4.21 19:07

@Anonymka1212 tohle je určitě těhotenství neboj :wink:. My jsme čekali chlapečka z prvního pokusu IVF. Umřel kvůli tomu, že se mi ztratila plodova voda 😔. Pak jsme zkoušeli ještě 2 pokusy vložení embryjka a nepovedlo se, tak jsem si dala teď 5 měsíců pauzu a v červnu půjdeme na další vložení a to už určitě vyjde až do konce. Nebylo to jednoduché a psychika a tělo potřebovalo oddych a já na to moc tlačila, tak jsem se teď snažila dát do kupy fyzicky i psychicky a už se těším na další pokus. Tobě držím moc palečky ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 19:19

@Klara0225 tak Vám držím moc palce, ať se to podaří 🙏 🌈 ☺️ Já jsem taky chtěla počkat, ale proste to nejde, na detatko jsme připraveni, tak po te hruze co nás potkala věřím, ze už bude jenom dobre ☺️🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
11.4.21 19:22

@Anonymka1212 u mě to byla jedina taková hezká myšlenka co mě držela nejvíc nad vodou, že se nám to zase podaří. Teď už bude všechno dobré věřím tomu 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 19:29

@Klara0225 musíme věřit a zadari se ☺️🌈 🙏 ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
11.4.21 19:38

Tady čárku vidím úplně jasné a nemusím přibližovat. Tak snad se zadařilo a vše bude v pořádku. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.4.21 19:45

To snad jooooo☺️🙏 uvidíme co doktor na to, asi mě nepochváli, takhle brzo no, ale co, jiné otěhotněly i mnohem dříve po potratu, si myslím tedy… co jsem tady tak četla v různých diskuzích :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
11.4.21 20:34

Myslím, že je to nový pozitivní těhotenský test, tedy jsi znovu těhotná. Moc gratuluji a ať to vyjde :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat