Duch na testu 24. den po ovulaci

Anonymní
13.2.21 09:21

Duch na testu 24 Dpo

Zdravím vás, jdu se poradit, konzultovat a třeba i najít někoho, kdo byl ve stejné situaci. Jsem asi 24 Dpo, přesně nevím, ale MS jsem měla mít 4.2. a stále nic. Všechny testy negativní, ale dnes ráno úplně pidi duch..myslím, že v tuhle dobu už by druhá čárka měla být jasně viditelná, tak tomu neprisuzuji velkou váhu..ale samy to urcite znáte..červíček v hlavě trochu hloda..rady typu zajít na gyndu a opakovat test nepotřebuju, spíše me zajímá, jestli jste to měla některá podobně a zda z toho bylo mimi..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9682
13.2.21 09:38

Dej sem fotku testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 09:46

Ono to nejde moc zachytit, takhle to vypadá, že tam nic není, ale v reálu je tam opravdu hodně slabý náznak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
13.2.21 09:57

@Týnuše89 Já bych to zase tolik nehrotila. Pokud MS nedorazila, tak to znamená, že je v těle dostatečné množství hormonu, který ji zastavil.
Ono není pravidlem, že v den vynechané MS musí mít ženská na testu dvě dálnice. Podstatné jsou výsledky z krve a tam můžete mít hormonu podstatně víc než v moči. Jsou ženy, které mají negativní test i v 5. měsíci těhotenství, protože mají v moči prostě příliš málo hormonu. Pak stačí nedělat test z první ranní moči a pořádně se napít a už je ten výsledek zkreslený. Já v den vynechané MS měla tak slabého ducha, že na fotce nešel ani vidět ale co dva dny postupně sílil.
Být vámi tak ob den udělám další test a uvidíte jestli sílí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1295
13.2.21 10:00

@Týnuše89 ja si teda myslim, ze je to ryska jen :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3817
13.2.21 10:16

Na gyndu bych tě opravdu neposilala :lol: Test je podle mě negativní, týden po vynechane MS bys měla jasné//.
A teď honem někdo přijďte s opožděnou ovulací :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
13.2.21 10:32

Test je negativní, ms nepřišla z jiného důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
13.2.21 10:40

Nic nevidím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
13.2.21 11:14
@LilyJane píše:
@Týnuše89 Já bych to zase tolik nehrotila. Pokud MS nedorazila, tak to znamená, že je v těle dostatečné množství hormonu, který ji zastavil.
Ono není pravidlem, že v den vynechané MS musí mít ženská na testu dvě dálnice. Podstatné jsou výsledky z krve a tam můžete mít hormonu podstatně víc než v moči. Jsou ženy, které mají negativní test i v 5. měsíci těhotenství, protože mají v moči prostě příliš málo hormonu. Pak stačí nedělat test z první ranní moči a pořádně se napít a už je ten výsledek zkreslený. Já v den vynechané MS měla tak slabého ducha, že na fotce nešel ani vidět ale co dva dny postupně sílil.
Být vámi tak ob den udělám další test a uvidíte jestli sílí.

24 dni po ovulaci a test je snehobily 🙄
Tady neni co resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1419
13.2.21 11:37

@janikema90 Moje švagrová měla sněhobílý test i ve 3 měsíci, kdy jí doktorka potvrdila těhotenství na ultrazvuku.
Neříkám, že nemůžete mít pravdu. Jenom že když autorka počká a udělá těch testů víc, tak třeba zjistí jestli tam ta čárka (která fakt není moc vidět) sílí a nebo ne. Pokud tam ani později nic nebude, tak na gyndu na vyvolávačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat