Duch na testu a pak zmizel

Anonymní
11.5.20 09:49

Duch na testu a pal zmizel

Dobry den,
Dnes je to 6 nebo 7DPO a ja si ze zvedavosti rano udelala tehu test. Uprimne jsem od toho ani nic moc necekala, ale uz se snazime s manzelem dlouho a nejak me tento mesic chytla zvedavost. Test jsem tedy udelala a zustala v soku jelikoz se tam objevila citelna druha carka (nebyla to uplne dalnice, ald ani nebylo pochyby, ze by slo o rysku), jenze pak se z ni stal duch a najednou zmizela a bylo tam snehobilo. To vse se stalo za priblizne pul minuty. Kdyz jsem test otacela, abych se zkusila podivat videla jsem, ze ta cast, ktera se potapi do vody je odlepena. Vim, ze nejste vestkyne, ale zajima me vas nazor a jestli se s necim takovym uz nektera setkala? Mohlo by se opravdu jednat o tehu, ale duch tam nezustal, protoze jsem testovala prilis brzy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5562
11.5.20 09:54

Nebylo by lepší počkat do vynechané MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
11.5.20 10:08

Testuj, až když nedorazí menstruace. Tohle lovení duchů je zbytečný stres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
11.5.20 10:10
@Anonymní píše:
Dobry den,
Dnes je to 6 nebo 7DPO a ja si ze zvedavosti rano udelala tehu test. Uprimne jsem od toho ani nic moc necekala, ale uz se snazime s manzelem dlouho a nejak me tento mesic chytla zvedavost. Test jsem tedy udelala a zustala v soku jelikoz se tam objevila citelna druha carka (nebyla to uplne dalnice, ald ani nebylo pochyby, ze by slo o rysku), jenze pak se z ni stal duch a najednou zmizela a bylo tam snehobilo. To vse se stalo za priblizne pul minuty. Kdyz jsem test otacela, abych se zkusila podivat videla jsem, ze ta cast, ktera se potapi do vody je odlepena. Vim, ze nejste vestkyne, ale zajima me vas nazor a jestli se s necim takovym uz nektera setkala? Mohlo by se opravdu jednat o tehu, ale duch tam nezustal, protoze jsem testovala prilis brzy?

7DPO je strašně brzy. Myslím že to bylo jen barvivo které po chvíli dojelo na konec testu a zmizelo. Zkus test za pár dní, teď to opravdu nemohla být tehotenska čárka. Teď se ti tam teprve začíná zavrtavat ;) tak zkus vydržet a za pár testni znova ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4164
11.5.20 10:15

Proste zatim nejsi tehotna co na tom nechápeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18479
11.5.20 10:26

To se mi stává taky ale neznamená to že jsem těhotná jen se jakoby moc natahuje tím testem nahoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
11.5.20 10:31
@Anonymní píše:
Dobry den,
Dnes je to 6 nebo 7DPO a ja si ze zvedavosti rano udelala tehu test. Uprimne jsem od toho ani nic moc necekala, ale uz se snazime s manzelem dlouho a nejak me tento mesic chytla zvedavost. Test jsem tedy udelala a zustala v soku jelikoz se tam objevila citelna druha carka (nebyla to uplne dalnice, ald ani nebylo pochyby, ze by slo o rysku), jenze pak se z ni stal duch a najednou zmizela a bylo tam snehobilo. To vse se stalo za priblizne pul minuty. Kdyz jsem test otacela, abych se zkusila podivat videla jsem, ze ta cast, ktera se potapi do vody je odlepena. Vim, ze nejste vestkyne, ale zajima me vas nazor a jestli se s necim takovym uz nektera setkala? Mohlo by se opravdu jednat o tehu, ale duch tam nezustal, protoze jsem testovala prilis brzy?

Jo to se mi taky stalo… těhotná jsem byla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
11.5.20 10:53

To je jak se natahuje to barvivo testem, me se vzdycky zbarvi celej a pak zbela. 7dpo je hrozně brzo i na duchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10410
11.5.20 12:21
@lachtanice86 píše:
To se mi stává taky ale neznamená to že jsem těhotná jen se jakoby moc natahuje tím testem nahoru

Přesně tak. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat