Duch na testu Dr. Max - cysta/pozitivní/vadný?

• Fotoalbum (8)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.5.22 21:49

Duch na testu Dr. Max - cysta/pozitivní/vadný?

Dobrý den,
hned na začátek podotýkám, že k doktorce jdu, jsem objednaná, ale zajímaly by mě vaše názory.
Netuším, jaké mám cykly, jsou velmi nepravidelné, někdy menstruaci mám každý měsíc, někdy zase třeba 3 měsíce nic a momentálně jsem bez menstruace právě 3. měsíc.
Co jsem se dočetla, je možné mít ovulaci i bez menstruace, pokud se podaří vajíčko oplodnit a udrží se, bezmenstruační období trvá dál samozřejmě.
Měla jsem před cca 21 dny styk a po týdnu mě rozbolel podbřišek a já se radovala, že asi přijde menstruace. Tak jsem čekala a nic a mě napadlo se testnout. Testovala jsem během těch 14 dní asi 6 testy. První dva nic, ale podbřišek stále pnul a občas mně píchlo, tak jsem o několik dní testovala znova a tam stíny. Bolesti stále trvají a já dělala minulý čtvrtek další jeden a tam i mužským okem viditelný duch. Dnes z odpolední moči testováno (viz foto) a něco tam je, ale nevím, jestli bych tomu mohla říkat pozitivní test.
Vzhledem k mým okolnostem mě napadlo, zda třeba není možná i ta cysta. Vím, že mi k tomu nic víc říct nemůžete, jenom se například podělit o vaše zkušenosti. Třeba ty ženy, které pozitivní testy zavedly na gynekologii a byla to cysta, v tomto případě mě zajímá, zda jste měly podobné duchy.
Nebo maminky, které měli podobné cykly a přesto otěhotněly a testy i po takové době nic moc.
Nebo prostě je to jenom zvýrazněné testovací místo a nic to neznamená? Je to Dr. Max test a četla jsem, že to občas dělají, dokonce jsem to sama zažila minulý rok v prosinci (viz foto s dvěma testy) a buďto jsou tyto testy pěkně naprd a nebo to třeba i to těhotenství bylo, ale nedopadlo, protože jsem krátce potom dostala menstruaci.
Děkuji za vaše sdílení názorů. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1309
17.5.22 22:03

Po 21 dnech bys uz mela dalnici ;)
Jestli teda nebyl styk jeste potom.
Na testu neco malo vidim, ale je to nepravděpodobné, i kdyby spermijky prezily 4-5 dni, mela bys urcite uz dobre viditelne carky.

Otehotnet se da i bez menstruace, kdyz probiha, probehne ovulace to je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16070
17.5.22 22:05

Jestli nebyl styk i později, tak těhotná nebudeš. Mě testy od dr.maxe vždycky ukázali pěknou čárku a nebo nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11968
18.5.22 06:07

Negativní testy. Jen prosvítá ryska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
18.5.22 09:29

Negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.22 16:40

Může to být cysta?

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost?
5 dní před Ms jsem se cítila opravdu zvláštně, od té doby mám i silný pocit na zvracení který stále přetrvává až doteď, do toho jsem měla vodnatý výtok už asi tři dny ve větším množství a tak mi to nedalo těch 5 dní před Ms zkusit test. :roll: (Vím je to brzy).
No vylezl na mě „duch“ viz foto.
Myslíte že může cysta na testu udělat i takto viditelný náznak nebo se mohlo jednat i o těhotenství?
V ten den mi to udělalo na více testech, takže vadný asi nebyl.
Dnes mám 3dny do MS a ikdyž tam stále náznak je, tak je to slabší. Takže s těhotenstvím spíše nemusím počítat že, když čárka nezesílila?.
Každopádně mi jde o to, zda tam nějaká šance třeba mohla být (dle dr. je minimální šance na přirozené otěhotnění). Máme za sebou dva pokusy IUI ale tento měsíc byla od všech hormonů atd. pauza, zkoušeli jsme jen přirozeně. V Dalším cyklu má být poslední pokus IUI a poté už ivf.
Takže by byl pro mě zázrak už jen to kdyby se jednalo např. o biochemické těhotenství.
Za celých 7let snažení se mi nic takového nestalo, že bych na testu něco našla. :nevim:
Děkuji za případné reakce. :)

Příspěvek upraven 17.06.22 v 16:46

• Citovat
  • Nahlásit
1309
17.6.22 16:43

Hod fotku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
17.6.22 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nemáte některá zkušenost?
5 dní před Ms jsem se cítila opravdu zvláštně, od té doby mám i silný pocit na zvracení který stále přetrvává až doteď, do toho jsem měla vodnatý výtok už asi tři dny ve větším množství a tak mi to nedalo těch 5 dní před Ms zkusit test. :roll: (Vím je to brzy).
No vylezl na mě „duch“ viz foto.
Myslíte že může cysta na testu udělat i takto viditelný náznak nebo se mohlo jednat i o těhotenství?
V ten den mi to udělalo na více testech, takže vadný asi nebyl.
Dnes mám 3dny do MS a ikdyž tam stále náznak je, tak je to slabší. Takže s těhotenstvím spíše nemusím počítat že, když čárka nezesílila?.
Každopádně mi jde o to, zda tam nějaká šance třeba mohla být (dle dr. je minimální šance na přirozené otěhotnění). Máme za sebou dva pokusy IUI ale tento měsíc byla od všech hormonů atd. pauza, zkoušeli jsme jen přirozeně. V Dalším cyklu má být poslední pokus IUI a poté už ivf.
Takže by byl pro mě zázrak už jen to kdyby se jednalo např. o biochemické těhotenství.
Za celých 7let snažení se mi nic takového nestalo, že bych na testu něco našla. :nevim:
Děkuji za případné reakce. :)Příspěvek upraven 17.06.22 v 16:46

Uvidis, zda prijde ms. Muze se jednat o biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.22 17:11

@Prdolinka86 Už je tam, zapomněla jsem připojit :D Ale je potřeba pořádně rozkliknout, přijde mi že to tu není tolik vidět jako u mě v mobilu. Celkově to bylo na oko viditelnější než na fotce.

• Citovat
  • Nahlásit
1309
17.6.22 22:18

Carka je tam a celkem dobre viditelná. Vypada to dobre. Drzim palecky.. :kytka:
Nevěřím, ze by toto cysta udelala.
Zkus udelat v den MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
17.6.22 22:26

@Prdolinka86 tak já to třeba měla takhle a cysta to bohužel byla 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.22 00:46

@Packa4 Tyjo, to už byly pěkný čárky, až je smutný že to nakonec byla blbá cysta :( :?

Jak jsi prosím poznala, že to cysta byla? Doprovázely tu cystu i jiný příznaky, bolesti třeba? Přišla ti MS sama? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
75
18.6.22 16:18
@Anonymní píše:
@Packa4 Tyjo, to už byly pěkný čárky, až je smutný že to nakonec byla blbá cysta :( :?Jak jsi prosím poznala, že to cysta byla? Doprovázely tu cystu i jiný příznaky, bolesti třeba? Přišla ti MS sama? Děkuji

No byla jsem z toho hodně smutná, co si budem povídat. Hele v podstatě nic. Šla jsem k doktorce a ta jí viděla na ultrazvuku.
Pak až pár dní na to mě celkem píchalo na levé straně břicha a cítila jsem to. Díky bohu pak zmizela 🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat