Duch na testu i když beru HA

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
4.5.22 14:29

Duch na testu i když beru HA

Dobrý den, mám otázku 2 měsíce beru HA,14 dubna jsem začla užívat antibiotka kvůli zánětu v zubu, minuly týden jsem se už necitila dobře tak jsem si udělala test tehu. Byl tak dost viditelný duch od te doby malinko spinim každý den včera měla přijít MS ale pořád to same špinění…neni to ani na jednu intimku, zatim mne teda občas brní prsa, bedra ale festovně a podbřišek ten poboliva, a hlavne je mi ze všeho špatně, avivaz kterou jsem do teď milovala mi teď nehorázně smrdi… Myslíte ze bych mohla být v tom kdy si mam zavolat mudr? Bylo by to kdyby bylo uz třetí dítě ale ono tohle takove jine, jak když jsem čekala :roll: kluky před tim (děkuji za odpovědi) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1177
4.5.22 14:55
@Vitmont píše:
Dobrý den, mám otázku 2 měsíce beru HA,14 dubna jsem začla užívat antibiotka kvůli zánětu v zubu, minuly týden jsem se už necitila dobře tak jsem si udělala test tehu. Byl tak dost viditelný duch od te doby malinko spinim každý den včera měla přijít MS ale pořád to same špinění…neni to ani na jednu intimku, zatim mne teda občas brní prsa, bedra ale festovně a podbřišek ten poboliva, a hlavne je mi ze všeho špatně, avivaz kterou jsem do teď milovala mi teď nehorázně smrdi… Myslíte ze bych mohla být v tom kdy si mam zavolat mudr? Bylo by to kdyby bylo uz třetí dítě ale ono tohle takove jine, jak když jsem čekala :roll: kluky před tim (děkuji za odpovědi) :)

Antibiotika snižují účinnost HA, tak pokud byl při jejich brání jinak nechráněný styk, tak je těhotenství možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11762
4.5.22 14:57

Otázka-proč sis neudělala další test??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.5.22 15:12

Testovat budu zítra ráno jen mi tam opravdu nesedí to dlouhe špinění 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11762
4.5.22 15:30
@Vitmont píše:
Testovat budu zítra ráno jen mi tam opravdu nesedí to dlouhe špinění 🤔

Můžeš testovat klidně hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15639
4.5.22 15:31

Tak asi v tom budeš, antibiotika snižují účinnost. Spineni může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.5.22 06:27

No tak nevim holky, ted ráno jsem vstala k malému že mu dám cucnout čaje a najednou taková bolest v pravo v podbřišku, a červená spustila svojí působnost… Ale nechápu to pořád je mi blbě a to hodně, všechno mně bolí, mám zimnice (občas ty prsa) a žáha mně pálí neskutečně (tohle je přesně jako když jsem čekala kluky…) Tak nevím co dál 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
5.5.22 10:27

@Vitmont tohle jsem měla, když mi praskla cysta. Zašla bych na gyndu až to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11762
5.5.22 14:18
@Vitmont píše:
No tak nevim holky, ted ráno jsem vstala k malému že mu dám cucnout čaje a najednou taková bolest v pravo v podbřišku, a červená spustila svojí působnost… Ale nechápu to pořád je mi blbě a to hodně, všechno mně bolí, mám zimnice (občas ty prsa) a žáha mně pálí neskutečně (tohle je přesně jako když jsem čekala kluky…) Tak nevím co dál 🤔

Bez k doktorovi. Ať zkontroluje, jestli to není mimodelozni těhotenství. Nebo třeba jen biochemické. neboklidně cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
5.5.22 18:12

Půjdu picha to tam od oběda a zada mně boli jako čert… Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu