Duch na testu, kolik hcg v krvi?

Anonymní
21.6.21 19:55

Duch na testu, kolik hcg v krvi

Dobrý večer všem. Nebojte nemám tady test s duchem :mrgreen: Jen by mě zajímalo, kolik jste měli hcg v krvi (pokud jste byli na odběru) při duchu na testu z moče. Nejsem žádná hysterka, která se snaží už 1 měsíc a má týden před menstruaci :mrgreen: :lol: Podstoupila jsem ivf a mám jít zítra na krev, tak jsem nad tím dumala, kolik to může být, když mám slabou čárku na testu. Anonym děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
511
21.6.21 20:06

Ahoj, já měla se slabou čárkou hcg (taky po ivf) nějak 130 a pak 230. Bylo to ale už 2 až 3 týdny po ET a ultrazvuk pak těhotenství nepotvrdil, takže to bylo asi jen biochemické. Moje zkušenost je, že slabá čárka dýl jak 14 dní po ovulaci= problém:-/ Ale četla jsem tu spoustu diskuzí, kde holky psaly, že i přesto jim to třeba dopadlo dobře, takže ztracený to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22426
21.6.21 20:27
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem. Nebojte nemám tady test s duchem :mrgreen: Jen by mě zajímalo, kolik jste měli hcg v krvi (pokud jste byli na odběru) při duchu na testu z moče. Nejsem žádná hysterka, která se snaží už 1 měsíc a má týden před menstruaci :mrgreen: :lol: Podstoupila jsem ivf a mám jít zítra na krev, tak jsem nad tím dumala, kolik to může být, když mám slabou čárku na testu. Anonym děkuji

Tak test reaguje, pokud máš v moči aspoň hodnotu 10 (teda ten obyč papírkovy, některý až od 25). Takže slaba carka nebude mít nějaké stovkové hodnoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10164
21.6.21 20:47
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem. Nebojte nemám tady test s duchem :mrgreen: Jen by mě zajímalo, kolik jste měli hcg v krvi (pokud jste byli na odběru) při duchu na testu z moče. Nejsem žádná hysterka, která se snaží už 1 měsíc a má týden před menstruaci :mrgreen: :lol: Podstoupila jsem ivf a mám jít zítra na krev, tak jsem nad tím dumala, kolik to může být, když mám slabou čárku na testu. Anonym děkuji

Záleží, jak slabá ta čárka je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 21:01

Přikládám fotky. První foto 8 den po ket, 2 foto 10 den po ket

• Citovat
  • Nahlásit
1705
21.6.21 21:15
@Anonymní píše:
Přikládám fotky. První foto 8 den po ket, 2 foto 10 den po ket

Ty čarky jsou fakt slabé, na druhou stranu znam holky, co maj i slabsi carku a nakonec maj HCG v norme. Pockej na krev, zbytecne se stresujes. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
21.6.21 21:55

A to já bych byla optimista ;-) za dva dny to hezky zesílilo :palec:
Věřím, že zítra uslyšíš dobré zprávy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 22:04

Moc děkuji holky, jsou to nervy :mrgreen: Já právě nevím, jak by měla vypadat přesně čárka v takovém a takovém dni. Dle internetu jsem průměr. Ale jsem realista a pesimista k tomu :(

• Citovat
  • Nahlásit
353
21.6.21 22:08

Úžasný dotaz. Úplně rostu, jak tady panuje IRACIONÁLNÍ názor, že čárka na testu má silit nebo slábnout :zed:

Můj případ. Testováno z moči ve stejný čas i z krve ve stejný čas.

Desítkový test 9 dní po KET byl slabě pozitivni a v krvi 4 jednotky.

#V krvi jsem měla 290 a test silně pozitivní. Prakticky dvě stejné čárky. #V krvi jsem měla 340 a test z moči byl prakticky negativní. #V krvi jsem měla 940 a test byl pozitivní, kontrolní o dost silnější než testovací.

Tak si to přeber.
Test z moči je POUZE ORIENTAČNÍ a opravdu nema silit nebo slábnout. Záleží na koncentraci moči atd.

Někde jsem četla studii. Už nevím jaký test byl použit, ale psali že ta kontrolní je nastavená na 5.000 jednotek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
21.6.21 22:45

Já když měla ducha, tak byla hodnota v krvi 45 (nakonec duch nesílil a bylo z toho biochemko..), ale u tebe to vypadá, že čárka za dva dny zesílila, držím palce! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
22.6.21 06:43

Ahoj, já měla po KETU slabé čárky (ale více viditelné než ty), jenže nesílily… Hcg bylo 14. den po KETU 80 a 17. den už jen 10, takže asi biochemko. Uvidíš podle krve co ti řeknou, snad to budou dobré zprávy. Za mě ta čárka je další den silnější, tak to je na dobré cestě a moc držím pěsti :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 10:52

Holky tak hcg 216,9. Nevím kolik má být správně ale dle Googlu jsem průměr. Teď aby to stoupalo

• Citovat
  • Nahlásit
31830
22.6.21 13:34
@Anonymní píše:
Holky tak hcg 216,9. Nevím kolik má být správně ale dle Googlu jsem průměr. Teď aby to stoupalo

Ať sílí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
22.6.21 14:58

Krásná hodnota!
Ať roste dál :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 15:13

@Kriss Tina
no nevim, ja mela na testu ducha po 3 minutach a slabou carku po 10 minutach. no a HCG v krvi 500

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat