Duch na testu - po dotyku prstem zřetelná čárka

Anonymní
5.6.17 22:20

Duch na testu po dotyku prstem zřetelná čárka

Hezký večer,
chtěla jsem se zeptat, zda se některé z vás stalo, že by druhá čárka na testu vylezla po dotyku prstem na testovací plochu?
Momentálně bojuji s bláznivým cyklem a moc nevím, kdy byla ovu, a už několikrát za tento cyklus jsem měla ducha na testu, ale mamatest byl vždy bílý jak lilie a dnes se mi na něm ukázal duch a pak jsem se dotkla testovací plochy prstem (chtěla jsem sundat prach co se na ni dostal) a vylezla zřetelná druhá čárka… Tak by mne jen zajímalo, zda byla některá z vás také takhle šikovná jako já :mrgreen: a případně jak to dopadlo. Nebo pokud je test negativní, zda výsledek neovlivní ani dotyk prstu na testovací plochu…
Děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

245
5.6.17 23:41

Hoď sem fotku, to mě zajímá. :lol: Jinak mě se to teda snad ještě nestalo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4629
6.6.17 01:59

Tak ja na testovací zónu sahala xkrat a nikdy se mi teda žádná carka po kontaktu s tělesnou teplotou na testu neudelala. Na to to vliv nema.
Pokud je jasná a zřetelná, tak gratuluji k těhotenství. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28875
6.6.17 06:19

To zní jako ze školy čar a kouzel :mrgreen: Mě se jednou stalo, že se mi při dotyku prstem na test z DM rozpila barva, ale byly tam nepravidelně ohraničené křivé čárky. Ne zřetelné.
Můj názor je snažit se nevykoukávat duchy, testování Ti stejně neuteče, těhotenství může dopadnout i biochemicky, zkrátka, pokud máš být těhotná, tak budeš a neuteče Ti to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13410
6.6.17 07:15

A to prostě doma nemáš další test, který by sis udělala znovu? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.17 07:47

Holky další test momentálně nemám :D mám divný hrozně dlouhý cyklus (teď jsem 45dc) a už mi z toho hrabe, neb mi od půlky cyklu testy duchari. Samozřejmě si ho koupím a vím, že to pořád může dopadnout jakkoliv ať už to je cokoliv, ale jen mne to tak zajímalo :lol: Zatím to vypadá že jsem asi 11dpo… No uvidíme co z toho tentokrát bude :mrgreen:
Pořád je to slabé, ale rozhodně jsem to nemusela lovit :D
Všem díky za zkušenosti :)

• Nahlásit
  • Citovat
4390
6.6.17 08:05

Já vidím zřetelně čárku, takže gratuluju k těhotenství!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13410
6.6.17 08:21

Čárka tam je dobře vidět, ale může to prosvítat jen to spodní barvivo, jak jsi na test sahala, takže bych se raději neradovala. Ale držím palce, ať se dočkáš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 08:46

Noo čárka tam. Je ale ne na miste kde by mela spravne byt :? Tady jsou moje testy na ukazku a to sem mela na testu nejjdriv duchhy a pak uz to sililo takze nadeje je vzdycky :srdce: držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28875
6.6.17 08:52

Taky si myslím, že ta čárka je jaksi mimo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13410
6.6.17 09:05

@Hanulka1256 @Jana206 mimo být úplně menusí, záleží na konkrétním testu. Už jsem ji viděla na tomto místě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.17 09:16

No ja nevim byl to jen můj názor ale z jednoho testu se. To posoudit neda chce to udělat dalsi test :) a pak by zakladatelka mohla porovnat :oops: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.6.17 17:54

Tak hlásím špinění tudíž zítra po

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.6.17 17:57

Tak ještě jednou :mrgreen:
Tak hlásím špinění, tudíž zítra 1dc po 47 dnech. A jeste včera večer duch na pepino a dnes hodinu před špiněním i na Maxovi… Končím s testy min do 14 dnů zpoždění MS :mrgreen:
Duchy nebrat :pankac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama