Duch na testu po limitu před očekávanou MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 07:44
Duch na testu po limitu před očekávanou MS

Ahoj,
za cca 3 nebo 5 dní bych to měla dostat, poslední tři dny mě píchá v podbřišku, chodím častěji čůrat, zejména během noci amám prostě takové zvláštní pocity tak jsem dnes ráno udělala test s citlivostí 10 a ukázal se slabý duch, ale až po limitu nejspíš, protože jsem ho udělala a pak si šla zase lehnout a nechala ho na umyvadle a když jsem koukala teď tak je tam slabý duch. Myslíte, že to můžu brát v potaz nebo raději ne?
Omlouvám se za anonym, ale mám k tomu své důvody, děkuji za pochopení

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 05.10.18 08:13

Radeji ne. Pockej a uvidis, nic rozumnejsiho nelze delat.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6625 příspěvků 05.10.18 08:22

Udělej zase zítra ráno a uvidíš. Držím palce :kytka:

kacakaca
Závislačka 2619 příspěvků 05.10.18 08:25
@Anonymní píše:
Ahoj,
za cca 3 nebo 5 dní bych to měla dostat, poslední tři dny mě píchá v podbřišku, chodím častěji čůrat, zejména během noci amám prostě takové zvláštní pocity tak jsem dnes ráno udělala test s citlivostí 10 a ukázal se slabý duch, ale až po limitu nejspíš, protože jsem ho udělala a pak si šla zase lehnout a nechala ho na umyvadle a když jsem koukala teď tak je tam slabý duch. Myslíte, že to můžu brát v potaz nebo raději ne?

V potaz k cemu? Pokud ti jde o leky ci jine drogy, je vyhodne chovat se jako tehotna jiz pri snazeni se o otehotneni, ale pokud jde jen o teseni se, tak protoze tohle neni postup dle instrukci, v potaz bych ho nebrala z jednoho prosteho duvodu, ze temer v kazdem cyklu, je-li k tomu prilezitost, se pripadne vajicko setka se spermii, ale ono spojeni vydrzi casto jen par hodin ci dni a tohle testovani pred terminem ms to zaznamena jako ducha, clovek si hned predstavuje miminko v kocarku a za tri dny az tam duch neni, tak se sesype (nebo v druhem ci patem kole, kdyz se vse opakuje) a sice se stala naprosto prirozena vec, tak diky modernimu testovani doma ses dozvedela neco, co bys pred 20 lety vubec neresila a rekla bys tomu o tyden zpozdena menstruace - asi stres, ale dopad na psychiku je tak blby, ze ti to treba v dalsim snazeni o otehotneni uskodi a ma to diagnozu, proto ti tady vetsina poucenych holek bude radit testovat az pri zpozdeni, protoze zazit par spontannich potratu a vedet o tom je mnohem horsi nez o tom nevedet a pokud tehotna jsi, sice jen par dni, tak ti to uz nikdo neukradne, i kdyz si to potvrdis testem az za dva tydny.
Poucena

beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 05.10.18 08:36
@P4ja píše:
Udělej zase zítra ráno a uvidíš. Držím palce :kytka:

Je lepsi pockat do terminu ms, nez kazdy den lovit duchy…ale kazdeho volba :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:41
@kacakaca píše:
V potaz k cemu? Pokud ti jde o leky ci jine drogy, je vyhodne chovat se jako tehotna jiz pri snazeni se o otehotneni, ale pokud jde jen o teseni se, tak protoze tohle neni postup dle instrukci, v potaz bych ho nebrala z jednoho prosteho duvodu, ze temer v kazdem cyklu, je-li k tomu prilezitost, se pripadne vajicko setka se spermii, ale ono spojeni vydrzi casto jen par hodin ci dni a tohle testovani pred terminem ms to zaznamena jako ducha, clovek si hned predstavuje miminko v kocarku a za tri dny az tam duch neni, tak se sesype (nebo v druhem ci patem kole, kdyz se vse opakuje) a sice se stala naprosto prirozena vec, tak diky modernimu testovani doma ses dozvedela neco, co bys pred 20 lety vubec neresila a rekla bys tomu o tyden zpozdena menstruace - asi stres, ale dopad na psychiku je tak blby, ze ti to treba v dalsim snazeni o otehotneni uskodi a ma to diagnozu, proto ti tady vetsina poucenych holek bude radit testovat az pri zpozdeni, protoze zazit par spontannich potratu a vedet o tom je mnohem horsi nez o tom nevedet a pokud tehotna jsi, sice jen par dni, tak ti to uz nikdo neukradne, i kdyz si to potvrdis testem az za dva tydny.
Poucena

Já to vím, taky jsem to už zažila a počítám s tím nicméně dělám ty testy tak brzo čistě z důvodu práce, protože mám praxi ve skladu, je fyzicky náročná a musím u toho zvedat těžký věci a nemůžu šéfovi říct „hele snažíme se o dítě, nebude teď několik měsíců dokud se nezadaří nic zvedat“ to by mi sis rychle ukázal dveře, a protože jsem v práci na to sama prakticky pořád tak nemůžu poprosit někoho jiného aby to za mě odtahal proto to chci vědět, co nejdřív abych se podle toho mohla zařídit, minimálně abych se snažila víc se šetřit …to je jediný důvod proč testuju tak brzy

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6625 příspěvků 05.10.18 08:42
@beruska9 píše:
Je lepsi pockat do terminu ms, nez kazdy den lovit duchy…ale kazdeho volba :nevim:

Tak jasně. Ale pokud se vybarvil duch, tak tam bude i zítra Jinak máš samozřejmě pravdu. Já testovala týden po vynechání a nic mně neuteklo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 08:42

*práci ve skladu tam mělo být, ne praxi :D

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 6625 příspěvků 05.10.18 08:43
@Anonymní píše:
Já to vím, taky jsem to už zažila a počítám s tím nicméně dělám ty testy tak brzo čistě z důvodu práce, protože mám praxi ve skladu, je fyzicky náročná a musím u toho zvedat těžký věci a nemůžu šéfovi říct „hele snažíme se o dítě, nebude teď několik měsíců dokud se nezadaří nic zvedat“ to by mi sis rychle ukázal dveře, a protože jsem v práci na to sama prakticky pořád tak nemůžu poprosit někoho jiného aby to za mě odtahal proto to chci vědět, co nejdřív abych se podle toho mohla zařídit, minimálně abych se snažila víc se šetřit …to je jediný důvod proč testuju tak brzy

No, pokud jsi na fyzickou práci zvyklá, tak ti na začátku těhotenství opravdu nic neuteče. Zase tak bych to nehrotila.

kacakaca
Závislačka 2619 příspěvků 05.10.18 08:54
@Anonymní píše:
*práci ve skladu tam mělo být, ne praxi :D

Ze zakoniku prace jako zena smis tahat bremena do 15kg casto, do 20kg obcas, coz je vaha, ktera zacatku normalniho tehotenstvi (pokud TY nemas nejake zdravotni komplikace) nijak neuskodi. Az budes cekat druhe dite, bude treba tolik vazit to prvni, ktere pri prvni zmince o sourozenci bude chtit nosit od rana do vecera. Za sefem stejne s pocuranym testem nemuzes jit, prukazku dostanes az v cca 12tt a duvod k neschopnosti to neni. Pak tedy jiz pri snazeni trvej na dodrzeni zakoniku prace. Ja tahala v praci 20kg+ do 12tt, protoze jsem byla zvykla a citila jsem, ze je to v pohode. Doma jsem mela takova bremena dve.

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 05.10.18 08:56

Ne. Test udělej až ti vynechá ms

denkat
Kecalka 306 příspěvků 05.10.18 09:17
@P4ja píše:
No, pokud jsi na fyzickou práci zvyklá, tak ti na začátku těhotenství opravdu nic neuteče. Zase tak bych to nehrotila.

Tak já jsem v tom kladu teprve měsíc nicméně jsme odjakživa zvyklá tahat těžký věci, respektive nejsem žádný drobek :lol: dělám v obchodě a předtím jsem dělala na krámu, ale teď jsem přešla do skladu kvůli pracovní době, kterou jsem chtěla mít stejnou s manželem …do toho jsme zvykla chodit do posilovny takže na tahání těžkých věci je moje tělo zvyklé nicméně nechci raději nic zanedbat, snažíme se docela dlouho a už jsme z toho trochu takový frustrovaná

kacakaca
Závislačka 2619 příspěvků 05.10.18 11:49

@denkat Neboj, praci v chemicky bezpecnem skladu nic nezanedbas. Zeptej se na to pri pristi navsteve doktora, at jsi klidnejsi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >