Duch na tt 9 dpo a vaše fotky duchu 8-9dpo

Anonymní
4.3.21 14:46

Duch na tt 9 dpo a vaše fotky duchu 8-9dpo

Zdravím všechny moc se omlouvám, vím, že diskuzí na podobné téma je tu velké množství, ale jelikož po 3 letech snažení a testování jsem poprvé, opravdu poprvé na tt něco objevila :lol: ráda bych se zeptala zda má někdo podobně vypadající test kolem 8-9 dpo. Ovulaci poznám a mám ji vždy přesnou, takže u mě je to 9.den po. První test je 8dpo a ten druhy kde,,neco’’ je 9dpo. U nás je problém u manžela ale užívá už nějakou dobu vitaminy a zlepšuje se to, tak uvidíme a doufáme :dance: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4280
4.3.21 15:09

Ten druhý „něco“ (nevidím nic) je nejspíš rozmočený. 9DPO je ale i tak většinou hodně brzy na to, aby tam něco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
4.3.21 15:35

Taky bych řekla, že ten druhý test je spíše rozmočený, než cokoliv jiného a jde tak vidět ryska.
9 DPO je prostě strašně moc brzo. Já chápu že se snažíte už dlouho, ale ono to opravdu není tak, že čím dřív testuješ, tím dřív budeš těhotná. Držím palce, aby vám to vyšlo, ale počkej alespoň do dne vynechané MS.
Už tak je tu zase diskuze, že měla ženská pozitivní test a přišla MS. Bohužel se to prostě děje a nahánění duchů na psychice moc nepřidá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
4.3.21 15:50

Ja tam nic nevidím a 9dpo je brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
4.3.21 16:24

Ten druhy test se mi zda rozmoceny a rozhodne bych se na nic 9dpo neupinala.
Dyt to muze odejit s ms 🤷🏼‍♀️
Chapu, ze po snazeni takovou dobu asi mate radost, ze jste na testu neco objevila, ale devet dni po ovulaci je blbost neco lovit.
Navic kdyz si prectete diskuze, je tu mnoho takovych, kde po pozitivnim testu dorazila ms.
A to musi byt potom velke zklamani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:45

Moc dekuju všem za reakce :) ano je to blbost ale jelikož se cítím divne tak jsem zkusila už takhle brzo testovat normálně už netestuju, vzdala jsem to asi po roce a půl 😂 určitě si nemyslím, ze když budu testovat brzo, zajistim si tím dřívější tehotenstvi 😂 z toho jsem za ty roky fakt vyrostla :) jde spis jen o zvědavost než, ze bych se na to upinala, rozmoceny test není je na něm opravdu duch. Ducha poznám je stejný jako na ovulacnich testech normálně pěkná tlustá čárka a ne rozmocena ani jen ryska. Proto sem píšu ale chápu, že na fotce to jde vidět špatně. Nicméně děkuji všem :) i když jsem doufala, ze sem někdo hodí nějaký fotky na srovnání :)

• Citovat
  • Nahlásit
4280
4.3.21 17:11
@Anonymní píše:
Moc dekuju všem za reakce :) ano je to blbost ale jelikož se cítím divne tak jsem zkusila už takhle brzo testovat normálně už netestuju, vzdala jsem to asi po roce a půl 😂 určitě si nemyslím, ze když budu testovat brzo, zajistim si tím dřívější tehotenstvi 😂 z toho jsem za ty roky fakt vyrostla :) jde spis jen o zvědavost než, ze bych se na to upinala, rozmoceny test není je na něm opravdu duch. Ducha poznám je stejný jako na ovulacnich testech normálně pěkná tlustá čárka a ne rozmocena ani jen ryska. Proto sem píšu ale chápu, že na fotce to jde vidět špatně. Nicméně děkuji všem :) i když jsem doufala, ze sem někdo hodí nějaký fotky na srovnání :)

9DPO ti tady málokdo něco vloží.

A já se omlouvám, ale pěkná tlustá čárka tam opravdu není. Ani na jednom testu. Jediné, co tam připomíná čárku, je ryska, která je viditelná na obou testech. V místě, kde by mohl být „duch“ testovací čárky, není ani po pořádném zvětšení vůbec nic. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
4.3.21 17:16

Duch na testu je pro srovnání třeba toto (10DPO). Řada žen nemá tohle zdaleka ani v den očekávané menstruace, takže ani to, co ti tady píšeme, neznamená, že těhotná být nemůžeš. Ale teď tam opravdu hledáš a upínáš se na něco, co tam není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
4.3.21 19:10

Ja mela 9DPO tohle.. je to hodne individualni. Drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
5.3.21 12:56

Bohužel nevidím nic. Každopádně test jsem si dělala 9 DPO a nebylo vidět totalne nic, teď jsem znovu udělala test po 12dpo a mám tam slabou čárku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
5.3.21 13:09

No, ono doufat, že tě tu zaplaví galerie fotek duchů 9 DPO… většina žen tak brzy netestuje a většina těch, co 9 DPO testuje, tam nic nemá…
Kočko, vydrž ještě dva dny a zkus to znovu - to už bude odezva větší ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat