Duch na těhotenském testu, a pak výsledek negativní

Anonymní
26.10.20 13:29

Duch na tt a pak negativní

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat z přítelem se snažíme o miminko. Měla jsem zpoždění tak jsem si 3den vynechání udělala Tt a vyšel mi slabý duch ale po 8 dnech zpoždění jsem to dostala měla jsem to 3 dny slabé obvykle to mívám 5 dnů, 3den po zkončení jsem si udělala ráno tt a vyšel mi tam zase slabý duch druhý den odpoledne jsem si udělala ještě jeden a ten mi vyšel negativní co myslíte mužů být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
220
26.10.20 13:32

Spíš bych to viděla na biochemické těhotenství bohužel:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19652
26.10.20 13:33

Spis slo o biochemicke, tohle bych nepovažovala za pozitivní test ani pred terminem ms, natoz po skoro 2 tydennim zpozdeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8077
26.10.20 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat z přítelem se snažíme o miminko. Měla jsem zpoždění tak jsem si 3den vynechání udělala Tt a vyšel mi slabý duch ale po 8 dnech zpoždění jsem to dostala měla jsem to 3 dny slabé obvykle to mívám 5 dnů, 3den po zkončení jsem si udělala ráno tt a vyšel mi tam zase slabý duch druhý den odpoledne jsem si udělala ještě jeden a ten mi vyšel negativní co myslíte mužů být těhotná?

Biochemické..další cyklus můžete zkoušet znova..

Příspěvek upraven 26.10.20 v 13:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
26.10.20 13:52

Ne, spíš to bylo biochemické těhotenství - odešlo to s MS a ty máš v moči už jenom zbytky hormonů, které se na testu projevují jako slaboučcí duši.
Nepočítala bych s těhotenstvím. Pokud se ti ten duch ale bude objevovat ještě nějakou dobu, šla bych na gyndu ať zkontrolují, že to je všechno v pořádku a vyčištěné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8212
26.10.20 15:22

Ne, těhotná nejsi. Nejspíš jen biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama