Duch na TT. Je možné, že těhotná nebudu?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 08:57

Duch na TT. Je možné, že těhotná nebudu?

Ahoj holky

Zítra mám dostat menstruaci, dnes jsem 12DPO, ráno jsem si dělala mamatest pro jistotu, protože mi je poslední dny divně a jsem hrozně unavená. Je tam duch. Chci se zeptat, zda je ještě možné, že těhotná nakonec nebudu nebo myslíte, že duch je zjevný a že bude sílit? Bohužel si dítě nemůžu nechat, tak se toho trošku bojím. Děkuji moc🙏🏽

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9743
3.10.21 08:58

Myslím, že bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1401
3.10.21 08:59

No to už není duch, to už je klasická čárka, bude sílit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26339
3.10.21 08:59

To ti nikdo neřekne, testování před ms je takové půl napůl, ještě to s ms může odejít. Ale ducha máš slušného, to ani nemusím zvětšovat fotku. Těhotná každopádně jsi, tak počkej ty dva dny, otestuj znovu, pokud ms nebude a kdyžtak to bez řešit k Dr, čím dřív tím líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
3.10.21 09:00

To ti nikdo nerekne, ale toto neni duch, to uz je pozitivni test, takze tehotna jsi. Jestli neprijde menstruace a zvazujes preruseni, res to okamzite, at stihnes miniinterupci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.21 09:01
@Tarinka píše:
Myslím, že bude sílit.

To jsi mě moc nepotěšila. Vůbec si potrat nedokážu představit. Kdyby bylo na mě dítě si nechám. Bohužel “přítel” dítě nechce a už mám doma tříleté a sama dvě uživit nezvládnu.

• Citovat
  • Nahlásit
26339
3.10.21 09:05
@Anonymní píše:
To jsi mě moc nepotěšila. Vůbec si potrat nedokážu představit. Kdyby bylo na mě dítě si nechám. Bohužel “přítel” dítě nechce a už mám doma tříleté a sama dvě uživit nezvládnu.

Tak se má přítel chránit, když nechce. Hele je to blbe, ale zjistilas to brzo, teď máš v sobě max nejakou buňku, když půjdeš hned k Dr, dostaneš pilulku a bude po všem. Ale pokud dítě chceš, tak se to vždy se to nějak dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
3.10.21 09:35
@Anonymní píše:

Teď by ti doktor mohl udělat ještě chemický potrat - pomocí prášků, nebo injekce (nevím přesně jak, ale ta možnost existuje.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
3.10.21 09:59
@Anonymní píše:

Tak jestli je to přítel v uvozovkách, tak s ním přestaň souložit, když nechcete dítě. Nebo se chraňte, pokud je to kamarád s výhodami. Teď jdi na gynekologii a zeptej se na možnosti přerušení těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
3.10.21 10:06

@LennyL1 Tohle není klasická čárka. V klidu bych vyčkala. Vždyť tam nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
3.10.21 10:46

No duch už to není, je to klasická čárka. Těhotná jste. Když tak mi píšete do emailu tady na eMimino. Napíšu vám když tak pak jaké máte možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4436
3.10.21 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj holkyZítra mám dostat menstruaci, dnes jsem 12DPO, ráno jsem si dělala mamatest pro jistotu, protože mi je poslední dny divně a jsem hrozně unavená. Je tam duch. Chci se zeptat, zda je ještě možné, že těhotná nakonec nebudu nebo myslíte, že duch je zjevný a že bude sílit? Bohužel si dítě nemůžu nechat, tak se toho trošku bojím. Děkuji moc🙏🏽

Tohle už duch na doufani biochemka není. Teď si buď zaplat ukončení nebo si to nech. Muže to skončit SP nebo ZT, ale na to bych fakt nespolehala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
3.10.21 11:55
@Švédka87 píše:
@LennyL1 Tohle není klasická čárka. V klidu bych vyčkala. Vždyť tam nic není.

Tohle je normalni pozitivni test, HCG v moci ocividne ma uz dost a barvivo zareagovalo. Jestli tam nic nevidis, dojdi si na ocni, tuhle čárku vidim na mobilu aniz bych otvirala fotku :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
3.10.21 12:01

@Villanelle tohle je normálni čárka pro představu tedy jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2973
3.10.21 12:12

Krásná, úplně typická čárka na 12DPO. Zítra volej dr. Moje čárka 12DPO pro srovnání. Stejně silné čárky jsem měla až 18DPO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat