Duch na tt pak negativni

Anonymní
13.8.20 19:25

duch na tt pak negativni

:nevim: Ahoj holky behem týdne jsem si dělala testy dvakrát vidím ducha ovšem dnes jsem dělala poslední a není tam nic poradí někdo? Testy jsou seřazené od prvního do dneška

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
13.8.20 19:27

A jak dlouho máš zpoždění? To bohužel vypadá, že to nevyšlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:29

@Lil Kitkatt no 3 týdny ale předtím vidíš ducha na těch dvou???

• Citovat
  • Nahlásit
140
13.8.20 19:30

Taky bych rekla, ze chemicke a odejde jako opozdena ms. Uz to, ze ten test nesilil bych brala jako spatne znameni. Je mi to lito :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:32

@Villanelle já ho ale dělala teď 3 dny po sobě já vím nedělá se to ale jsem zvědavá tak asi nejsem??

• Citovat
  • Nahlásit
13.8.20 19:43

Já bych řekla, že špatně. V tuto dobu už by si měla mít poradně tlustou čárku. Během par dní by měla přijít MS. Bude se zřejmě jednat o biochemické těhotenství. Kdyby MS ještě dlouho nepřišla, objednala bych se k doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
13.8.20 19:58
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt no 3 týdny ale předtím vidíš ducha na těch dvou???

Ty dva duchy vidím, ale pokud máš zpoždění MS 4 týdny, tak to by byla úplně tlustá jasná čárka..A na třetím už není nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:02

@Lil Kitkatt k doktoroce jdu zitra tak uvidíme určitě dám vědět a díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 20:02

@Zamilovanakarolinka jsem objednana má zitra tak uvidíme dám vědět :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
140
13.8.20 21:06
@Anonymní píše:
@Villanelle já ho ale dělala teď 3 dny po sobě já vím nedělá se to ale jsem zvědavá tak asi nejsem??

Hele ja mela 12 dpo ducha trochu silnejsiho a druhy den uz silnou caru. Nejaka progrese tam byt musi, ty testy zachycuji uz od 10 jednotek, coz je opravdu malo. Vazne bych si nadeje nedelala, spis bych cekala, ze tam nejake oplodneni probehlo, ale neudrzelo se. Uvidis, co ti rekne doktor, tady muzeme hadat vsichni jak chceme a stejne nebudes mit jistotu. To zpozdeni je ale opravdu uz dlouhe, tak dej vedet, jak dopadnes. Snad bude vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
13.8.20 22:25

Biochemko, urcite to vyjde priste :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
13.8.20 23:24

Biochemko bohužel stává se