Duch na TT po ketu

Anonymní
19.12.18 10:38

Duch na TT po ketu

Omlouvám se za anonymitu, ale nechci fámx a aby někdo z rodiny poznal něco.

Jsem 7. den po KET. O půlnoci jsem si dělala test, nějak to na mě padlo. Byl tam zřetelný duch, který byl vidět i bez podrobného zkoumání. Ráno jsem si ho dělala znovu a na těsto jen malá ryska, spíše nic. Ten test z noci taky vybledl, ale byl v limitu.

Co si o tom mám myslet? :nevim: žaludek mám na vodě a poboliva mě pod břichem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.12.18 10:53

Ja mela KET 5denniho embrya v sobotu 17.11., slaba carka v patek 23.11. A jsem jiz v 8tt. Drzim palce!

• Nahlásit
  • Citovat
13573
19.12.18 10:56

Ahojky, já měla lehce pozitivní test asi 4 den po KET. Dělala jsem ten hodně citliví z BENU. Tak nevím co bych ti poradila. Určitě bych zkusila další test. Držím pěsti :kytka: Určitě to mohlo vyjít :) Nemáš foto?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
706
19.12.18 11:30
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonymitu, ale nechci fámx a aby někdo z rodiny poznal něco.

Jsem 7. den po KET. O půlnoci jsem si dělala test, nějak to na mě padlo. Byl tam zřetelný duch, který byl vidět i bez podrobného zkoumání. Ráno jsem si ho dělala znovu a na těsto jen malá ryska, spíše nic. Ten test z noci taky vybledl, ale byl v limitu.

Co si o tom mám myslet? :nevim: žaludek mám na vodě a poboliva mě pod břichem.

Zkus další zítra ráno - nebo zase o půlnoci, když nebudeš moct spát (což je, upřímně, dobré znamení) - já testy dělala vždy ve tři ráno, dospat jsem nemohla :-D Je možné, že se hladina hcg nestihla doplnit, proto byl ráno stín slabší… Plus nevím, jakou máš značku, ale třeba mammatest bledne neskutečně :-D Kdybych ty čárky neměla vyfocený, tak je na testu po zaschnutí taky horkotěžko hledám - hlavně ze začátku :-)
Držím pěsti na zítřejší testování! Ať je čárka zřetelnější a nezmizí!!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 13:48

@Planetka85 ano, mamatest, přemýšlím, že dneska zkusím clearblue.. Prvé že usnu. Třeba v 7 večer a od půlnoci do 3 nemůžu spát. Přes den jsem strašně unavená.

@panenka87.. Mám,. Foto. Přikládám. 5 minut od namočeni do moci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13573
19.12.18 14:04

@Kacenka.ka tak to je krásná slabší druhá čárka! to vypadá hooodně nadějně :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 14:24

@panenka87 no ale ráno nebyla :slight_smile: takže mě to zarazilo ale je možný, že za ty 4,5 hodiny se tolika hcg nevyloučilo a nic jsem neviděla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13573
19.12.18 14:34

@Kacenka.ka to je dost možný! a byl to stejný test? zkus i jiný…mamatesty dělají slabší čárky, co mám zkušenost..před 7 roky byl lepší, teď i dělá dost falešňáky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 15:22

@panenka87 byl to ten samý.. Mamatest.. Uvidíme zítra. Dneska už testovat nebudu. Mám radost ale tichou, nechci to zakriknout. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
19.12.18 15:35

@Kacenka.ka Ta moje čárka vypadá podobně :) Já mám test od Dr. Maxe 10 mlU/ml. Asi bude stejný jako mamatest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 15:49

@Nicky232 dělá to u stejna firma :slight_smile: tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 15:57
@Kacenka.ka píše:
@Nicky232 dělá to u stejna firma :slight_smile: tak uvidíme.

A vy taky máte něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13573
19.12.18 16:10

@Kacenka.ka tak dej vědět jak zítra, držím palce! :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
19.12.18 17:53

@panenka87 mám Spatn pocit. Teď večer na jiném TT nebyl ani duch. Asi jsem to zakrikla :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13573
19.12.18 18:43

@Kacenka.ka nic jsi nezakřikla, na to nevěřím. Ještě je fakt brzo dělat závěry, zkus zítra ráno! Ale naprosto tě chápu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama