Duch nebo průvodce vyšší úrovně???

Anonymní
2.6.20 19:06

Duch nebo průvodce vyšší úrovně???

Ahoj.
Nezabývám se nadpřirozenem nějak extra. Ráda si vyslechnu příběh, občas cítím přítomnost nebo slyším řadu svého anděla strážného. V poslední době jsem ucítila přítomnost průvodce vyšší úrovně. Není to strážný anděl je to úplně jiná energie… Alespoň myslím, cítím, že je to průvodce..

V noci se mi stalo něco hodně zvláštního. Nějaká energie mi nedala vůbec spát. Bylo to nepříjemné. Když jsem usla, spala jsem neklidně. V noci jsem se vzbudila a vyděsila se. U postele stála sklenička s Colou. Za prvé tam, kde bych ji nikdy nedala a za druhé… Já colu nemám. Měla jsem plechovku, ale vypila jsem ji. Ještě jsem si povzdechla že už nemám. Navíc to bylo ve sklenici, kterou já nepoužívám. Doma jsem sama.
Celý den uvažuju, co to jako sakra bylo? Má to něco znamenat? Mám se bát? Dokazuje mi ten průvodce, že je velmi mocný? Je to někdo jiný? Ta energie je opravdu velmi silná.

Pořadí mi někdo?

Děkuji
Anabel

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
128
2.6.20 19:08

Asi tam máš toho Němce

• Nahlásit
34668
2.6.20 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj.
Nezabývám se nadpřirozenem nějak extra. Ráda si vyslechnu příběh, občas cítím přítomnost nebo slyším řadu svého anděla strážného. V poslední době jsem ucítila přítomnost průvodce vyšší úrovně. Není to strážný anděl je to úplně jiná energie… Alespoň myslím, cítím, že je to průvodce..

V noci se mi stalo něco hodně zvláštního. Nějaká energie mi nedala vůbec spát. Bylo to nepříjemné. Když jsem usla, spala jsem neklidně. V noci jsem se vzbudila a vyděsila se. U postele stála sklenička s Colou. Za prvé tam, kde bych ji nikdy nedala a za druhé… Já colu nemám. Měla jsem plechovku, ale vypila jsem ji. Ještě jsem si povzdechla že už nemám. Navíc to bylo ve sklenici, kterou já nepoužívám. Doma jsem sama.
Celý den uvažuju, co to jako sakra bylo? Má to něco znamenat? Mám se bát? Dokazuje mi ten průvodce, že je velmi mocný? Je to někdo jiný? Ta energie je opravdu velmi silná.

Pořadí mi někdo?

Děkuji
Anabel

Proč by ti duch nosil ten hnusný tmavý nápoj k posteli? Chce, aby ti vypadaly zuby?

• Nahlásit
34668
2.6.20 19:09
@Flay píše:
Asi tam máš toho Němce

Nebo růži ve skle.

• Nahlásit
Anonymní
2.6.20 19:11

Ono asi nejde o to, co udělal ale že udělal něco, čeho si všimnu, že jsem to nebyla já…
Něco, co mě cvrnkne do nosu…

Anabel

• Nahlásit
34668
2.6.20 19:14
@Anonymní píše:
Ono asi nejde o to, co udělal ale že udělal něco, čeho si všimnu, že jsem to nebyla já…
Něco, co mě cvrnkne do nosu…Anabel

Jsi blázen. Duchové nenosí sklenice.

• Nahlásit
Anonymní
2.6.20 19:15
@Russet píše:
Jsi blázen. Duchové nenosí sklenice.

A co nosí? Je nějaký seznam věcí co dělají?

• Nahlásit
64594
2.6.20 19:15
@Anonymní píše:
Něco, co mě cvrnkne do nosu…Anabel

Takhke se to fakt neděje.. Přestaň koukat na scifi a horory a máš klid :mrgreen:

• Nahlásit
34668
2.6.20 19:16
@Anonymní píše:

Duchové neexistují.

• Nahlásit
Anonymní
2.6.20 19:17
@Russet píše:
Duchové neexistují.

Ajo, já zapomněla :nevim:

• Nahlásit
21986
2.6.20 19:18
@Anonymní píše:

Prdi do hliny

• Nahlásit
Anonymní
2.6.20 19:32

Není možné, že dopití coly byl jen sen a nemáš poruchu jako náměsíčnost? :think:
Sama jsem trpěla spánkovou paralyzou a skutečně se mi sen projevil do bdělého stavu a tak mi klidně někdo seděl na posteli :mrgreen:. Chci tím říct, že mozek je vesmír možností :palec:

• Nahlásit
24535
2.6.20 19:34

Spis si na tu sklenicku zapomela, nejsi spis namesicna? Radsi si najdi chlapa at nebydlis sama a nezkoumej blbiny.

• Nahlásit
Anonymní
2.6.20 19:37
@Anonymní píše:
Není možné, že dopití coly byl jen sen a nemáš poruchu jako náměsíčnost? :think:
Sama jsem trpěla spánkovou paralyzou a skutečně se mi sen projevil do bdělého stavu a tak mi klidně někdo seděl na posteli :mrgreen:. Chci tím říct, že mozek je vesmír možností :palec:

Jsem si na 100% jistá, že jsem ji dopila, pamatuju si co jsem si řekla, v jaký omazik jsem ji dopila a taky co jsem měla za sklenici. Kdyby to bylo cokoli jiného, řekla bych že si to jen nepamatuju, ale tohle jsem neudělala já. 8o

Anabel

• Nahlásit
6664
2.6.20 19:42
@Anonymní píše:

Jako první věc musí donést šampus. Jako že jste konečně ve spojení.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat