Duch - opravdu těhotná?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 17:24
Duch-opravdu těhotná?

Ahoj děvčata..
měla bych dotaz:
Dva dny meškám s ms. Včera jsem zkoušela prvně testovat a objevil se na tt duch.
Myslíte, že to fakt bude těhu? -fakt blbej dotaz, ale prostě to asi od někoho potřebuju slyšet.
Pokud jste to tak také někdo měl- za jak dlouho už by na testu mohly být počádné dálnice? :think: K dr. jsem volala a vezme mi až na konci měsíce, což je ale hrozně dlouhá doba. :lol:
Přikládám foto testu.. :nevim:

Prosím o zachování anonymity, zatím o tom nikdo neví.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.10.14 17:25

Miliontá a první diskuze ala duch :zed: testni za pár dní a uvidíš :nevim: já měla // v 7 tt, 8 tt do dr potvrdil :think: dřív jsem netestovala..

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 17:28

Dálnice budou se zvyšovat každý den a do týdne musí být jasno z velké dálky.
záleží na ovu ta čárka je nějaká taková min vidět je to nějaký ztmavlý no uvidíš za 2 dny testem zda tam něco bude ono není důležitej duch ale důležitý je aby ten duch nebyl jednou duch a byl vidět a pak se potvrdil na ULZ.
je to dlouhá cesta.

Mivév
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 07.10.14 17:40

Já tohle měla v den MS, možná i slabší a u posledního těhu jsem testovala až na konci 7.tt, protože jsem to nevěděla a to už tam byla dálnice.

kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.10.14 17:53

Tohle je normalni carka :kytka: vyzkouskej za par dni a bude jasnejsi

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 07.10.14 17:53

Druhá čárka je vidět krásně, pokud jsi nedočkavá, testuj klidně každý den :mrgreen: Vím, že se to nedá vydržet..

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 18:01

Ja uz jsme byla sestkrat tehotna a pouzila jsem dva tehotenske testy…me staci bazalni teplota…nic vic nepotrebuju.

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 07.10.14 18:23

3 den po vynechani jsem mela taky ducha. Tehotna jsem. Az nejak po tydnu jsem mela dalnici

bee.rush
Kelišová 7072 příspěvků 07.10.14 18:37

Ja zase mela dalnici ctyri dny pred menstruaci :nevim:. Asi fakt zalezi na pravidelnosti cyklu atd. Vydrz a otestuj za par dni. Mozna digitální test by stal za uvahu. Drzim pesti ;)

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 11:31

Opravdu záleží na dnu ovulace nebot mám důkaz při tolika dětí s testy a těhotenství to bylo vše regulerní.
DRžím palce.

weru8
Kecalka 120 příspěvků 08.10.14 18:29

Takovou čárečku jsem měla taky. Testovala jsem asi tři dny po vynechání MS. Dnes jsem 28tt.. tak snad ti mohu gratulovat :-)

Rozhodnutí
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 15:48
Je to duch.

Ahojky. Holky jak poznám ducha. Jsem už 3 t, dny nemocná průdušky. Jednou mi to ukáže že jsem těhotná pak zase ne.

Jannys
Kelišová 6674 příspěvků 08.01.19 15:51

@Rozhodnutí náhodou pěkná čárka :srdce:

Shari81
Kelišová 6070 příspěvků 08.01.19 15:51

tohle je duch. Testuj ob den od vynechání menstruace, vždy stejnou značku testu a z ranní moči

Rozhodnutí
Nováček 3 příspěvky 08.01.19 16:01
@Shari81 píše:
tohle je duch. Testuj ob den od vynechání menstruace, vždy stejnou značku testu a z ranní moči

@Shari81

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >