Duch po zaschnutí zmizel

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violla
Kecalka 246 příspěvků 11.04.18 14:25
Duch po zaschnutí zmizel

Holky omlouvám se za založení tohoto tématu ale nemohu nikde najít.
Dnes mám termín MS. Ráno jsem dělala test a objevil se dusik.Byl v limitu a držel se tam asi hodinu a půl ale po cca 2 hodinách po uplnem zaschnuti zmizel. Stalo se to některe a čárka pak silila? :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 14:28

Zkus test za dva dny. Dle me negativní. Takových jsem mela plno :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 11.04.18 14:29

Mně na testu vždy druhá čárka po case vybledla, ale vidět byla vždy i s odstupem… Zkus zítra nebo pozítří :)

Gina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 6 inzerátů 11.04.18 14:40

Tady těch podobných témat máš, můžeš si počíst ;-):

Po zaschnutí čárka zmizela Čárky na těhotenském testu po zaschnutí zmizeli
Duch po zaschnutí
Dušík zmizel, asi fakt duch
Duch po uschnutí zmizel

Makito
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.04.18 14:58

@Violla řekla bych, že jsi těhotná, zkus opravdu za 2 dny. Jsi úplně na začátku.

Violla
Kecalka 246 příspěvků 11.04.18 15:43
@Makito píše:
@Violla řekla bych, že jsi těhotná, zkus opravdu za 2 dny. Jsi úplně na začátku.

Kéž by :D Škoda že jsem smazala fotku.Jak jsem psala…V limitu se objevil duch a držel se dokud test nebyl uplne vyschly. Trpím silnym PMS kdy pomalu vařím v 10 hrnicich a každý mesic pomalu nervama davam v práci vypoved :D :D a dnes ocekavane MS jsem podezřele v pohodě s dobrou náladou :D Tak uvidím jestli nakonec dorazi nebo se budeme doma radovat :kytka:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 15:49

Duch by vyschnout nemel kdyby to bylo těhotenství. Říkám…já takových testu mela nespocet :nevim:

Makito
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.04.18 15:49

@Violla dnes MS očekáváš? Tak to by ten test mohl odpovídat. Mě když test zasychal také se čárka zesvětlila, ale já byla už druhý den, co jsem očekávala MS. Takže zkus zítra nebo pozítří a já věřím, že to tam bude. ;)
:hug: Dej zítra vědět. :*

lachtanice86
Kelišová 6419 příspěvků 11.04.18 16:04

Když jsem byla těhotná duch vždy zůstal, když jsem nebyla zmizel. A v den ms už jsem ani neměla ducha, ale čárku

Violla
Kecalka 246 příspěvků 11.04.18 16:11
@Makito píše:
@Violla dnes MS očekáváš? Tak to by ten test mohl odpovídat. Mě když test zasychal také se čárka zesvětlila, ale já byla už druhý den, co jsem očekávala MS. Takže zkus zítra nebo pozítří a já věřím, že to tam bude. ;) :hug: Dej zítra vědět. :*

Jo jo cykly mam 26 - 28 dni. 28 dni bylo včera takže dnes max zítra bych to mela dostat

Makito
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.04.18 16:19

@lachtanice86 podle mě záleží na tom, jak dlouho je po ovulaci.

Makito
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 11.04.18 16:20

@Violla držím moc pěsti! :hug:

lachtanice86
Kelišová 6419 příspěvků 11.04.18 16:22

@Makito pravda. Já mám cykly 25-26 dnu a věděla jsem přesně kdy jsem ji měla.

Violla
Kecalka 246 příspěvků 11.04.18 16:23
@Makito píše:
@Violla držím moc pěsti! :hug:

Zítra dam vědět :hug:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 11.04.18 16:39

Tak jako ono to po uschnutí zesvětlá, ale něco by tam zůstat mělo… Zkus pozítří a uvidíš, jestli jsi těhotná, bude sílit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >