Duch před MS - MS -zvracení po MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
15.10.21 19:05

Duch před MS - MS -zvracení po MS

Čauky, už dlouho pročítám Vaše diskuze, ale do teď jsem nebyla stále registrovaná.
Už od prosince 2020 se snažíme s přítelem o mimi a nějak se nedaří. Byla jsem u dr. Ten řekl jsem se v pořádku, že to máme zkoušet a když se nepodaří, mám za tři měsíce přijít a on tomu prej nějak pomůže. Ale k věci.. už pár týdnů zpět, jsem měla takový pocity, jako že by se konečně zadařilo, pnutí v bříšku, změny nálad jako na horské dráze i ženský v práci si všimli, ze jsem nějaká “jiná”, prej jestli nejsem těhotná, říkala jsem, že se necítím ve své kůži, test jsem ještě nechtěla dělat, protože jsem měla před MS, ale nedalo mi to a test jsem udělala. Byl tam duch, ale bohužel za dva dny dorazila MS. 😔 Takže jsem to neřešila. Ale teď mám dva dny po MS, (oba dny jsem měla s přítelem sex).jsem unavená, nemám chuť nic dělat, na nic nemám pořádně náladu, nejradši bych celý dny prospala. Dnes jsem okolo 13h po obědě odpoledne usnula, po probuzení se mi udělalo zle, myslela jsem si že to rozdýchám, ale bohužel, všechno šlo ven. A teď mi nejde do hlavy proč z čeho bych se mohla pozvracet? Myslíte že se mohlo těhotenství přes MS udržet? Test není problém udělat, ale spíš mám z nej trochu nervy aby tam nebylo negativní 😔, což by teoreticky asi být po MS mělo ne?
Zajímají mě vaše názory, zdali se Vám u také něco takového stalo? Dekuju :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
997
15.10.21 19:29

Tak nějaké to krvácení může být i v těhotenství hodně to tu děvčata psaly…zpravidla bývá slabší ale asi být nemusí…známé se mimčo udrželo i přes vyvolávací injekci…udělej test a budeš mít jasno…ale taky ti třeba jen nesedl ten oběd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
15.10.21 20:53

Mám plno kamarádek co těhotenství zjistili až po ms právě díky nevolnostem. Určitě udělej test a uvidíš, aspoň budeš mít jasno 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat