Důchodci dostanou jednorázový příspěvek 600 Kč.

13148
10.6.15 16:22

Důchodci dostanou jednorázový příspěvek 600 Kč.

Dobrý den, jaký máte názor na dnešní rozhodnutí vlády?

http://www.novinky.cz/…0-korun.html

Na mě osobně to vůči důchodcům působí jako výsměch. Stát jim zalepí hubu jednorázovým příspěvkem 600 Kč a to má jako vyřešit jejich finanční situaci? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24392
10.6.15 16:28

To na tebe nepůsobí jako výsměch to výsměch je. :evil: :mrgreen: :mrgreen:
Oni si navýší platy o tisícovky a nám dají 6OO,– jednorázově :poblion: :poblion: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
10.6.15 16:28

Je to výsměch…co si asi za tu astronomickou sumu pořídí? :think: pánům poslancům bych dala na měsíc průměrný důchod a byla bych na ně zvědavá, co z toho vykouzlí za zázrak… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13534
10.6.15 16:30

Je to zvláštní gesto no. Tolik na ulici jen tak nenajdete, tak lepší než nic. Ale z objektivního hlediska to trapné asi je. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
10.6.15 16:30

Lidi si asi budou vždy stěžovat. Neměli dávat nic a nemuseli poslouchat tyto řeči.

• Nahlásit
  • Citovat
13148
10.6.15 16:31
@januschka píše:
Je to výsměch…co si asi za tu astronomickou sumu pořídí? :think: pánům poslancům bych dala na měsíc průměrný důchod a byla bych na ně zvědavá, co z toho vykouzlí za zázrak… :cert:
@januschka píše:
Je to výsměch…co si asi za tu astronomickou sumu pořídí? :think: pánům poslancům bych dala na měsíc průměrný důchod a byla bych na ně zvědavá, co z toho vykouzlí za zázrak… :cert:

Já bych poslance s těmi 600 Kč poslala na nákup :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41988
10.6.15 16:32

@chipsa no výsměch, já nevím, taky nemuseli dostat nic, že :nevim: Naši jsou třeba za to rádi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
10.6.15 16:32

Přiznám se že jsem tento týden moc nesledovala zprávy, ale včera se o tom mluvilo ve zprávách, že důchodcům se mají zvednout důchody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
10.6.15 16:34
@Meha píše:
Lidi si asi budou vždy stěžovat. Neměli dávat nic a nemuseli poslouchat tyto řeči.

protože je to výsměch. Jsou to peníze absolutně k ničemu. Ano, nemá to absolutně žádný význam, jde o trapný populismus, takže tady v žádném případě nejde o stěžování si.
když je politická elita trapná, měla by to slyšet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
10.6.15 16:42

Jako v čem to důchodcům pomůže? Koupijou si víc jablek v Kauflandu, nebo si s tím doplatí předražené léky v lékárně? Vůči mé babičce, která se dřela 40 let a musí vyjít z ubohého důchodu - s inkasem ji často musí vypomáhat rodina, protože to se nedá - je to sprosté :cert: :cert: :cert: Vláda slíbila důchodcům, že jim zvedne důchody a tohle má být výsledek jejich slibů? Sprosté :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
10.6.15 16:43
@harpyje píše:
protože je to výsměch. Jsou to peníze absolutně k ničemu. Ano, nemá to absolutně žádný význam, jde o trapný populismus, takže tady v žádném případě nejde o stěžování si.
když je politická elita trapná, měla by to slyšet.

A kolik by jim měli dát?

• Nahlásit
  • Citovat
3310
10.6.15 16:44

@chipsa to byl jednou vtip… Paní Klausová se vrací domů z nákupu a říká: „nechápu, proč si lidé stěžují, že jim nestačí 15000,–, já dnes nakoupila za 11000,– a ještě mi 4000,– zbylo“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
10.6.15 16:45

Tak ale vláda neměla důchodcům slibovat, že jim bude valorizovat důchody. Důchodci tento týden čekají jak se tedy vláda k těm svým slibům postaví a vyleze z nich tohle. Že jim není hanba :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
10.6.15 16:46
@chipsa
@chipsa píše:
Jako v čem to důchodcům pomůže? Koupijou si víc jablek v Kauflandu, nebo si s tím doplatí předražené léky v lékárně? Vůči mé babičce, která se dřela 40 let a musí vyjít z ubohého důchodu - s inkasem ji často musí vypomáhat rodina, protože to se nedá - je to sprosté :cert: :cert: :cert: Vláda slíbila důchodcům, že jim zvedne důchody a tohle má být výsledek jejich slibů? Sprosté :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

a přesně o to jde, že dnešní důchodci neměli zrovna lehký život a museli fakt dřít a takhle se jim stát „odvděčí“ - hodí jim pod nos ubohou almužnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
10.6.15 16:46
@chipsa píše:
Dobrý den, jaký máte názor na dnešní rozhodnutí vlády?

http://www.novinky.cz/…0-korun.html

Na mě osobně to vůči důchodcům působí jako výsměch. Stát jim zalepí hubu jednorázovým příspěvkem 600 Kč a to má jako vyřešit jejich finanční situaci? 8o

je to vysmech…ziji mimo realitu…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama