Duchovní spojení? Neustále myšlenky na jednu osobu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:35
Duchovní spojení? Neustále myšlenky na jednu osobu

Třeba tu najdu někoho duchovně založeného či někoho s podobnou zkusenosti. Neustále mám v hlavě jednu osobu, jednu ženu, plus minus v mem veku. Upozorňuji, že nejde o žádný projev lesbicke lásky či podobně :) Během roku se potkáváme téměř denně, teď přes léto vůbec. Působí vzdy akovým záhadným dojmem, energicky, jindy nestastne/vycerpane. Pokaždé mám v její přítomnosti zvláštní pocit, jako bych cítila její energii, její pohled jako by něco říkal, jen nevím co… Pokud se spolu bavíme, tak vždy o neutrálních, v podstatě neosobnich vecech. Nemám problém lidí odhadnout, jsem empaticky člověk, ale u ní mi to prostě nejde a to mě mate. Teď, co jsou prázdniny, jsme se nepotkaly, přesto ji mám pořád vtirave v hlavě a nevím proč. Možná ke mně vysílá nějaké myšlenky a já je jen neumím rozkodovat?

Reakce:
Nowena
Povídálka 44 příspěvků 02.08.19 20:44

Napsala jsi strašně povrchní věci. Na základě tohohle se těžko soudí, když ani nedokážeš popsat ty pocity.
Měla jsem podobné zkušenosti, nejspíš. V přítomnosti některých žen jsem cítila takovou zvláštní energii. Řekla bych že u spousty z nich mě přitahovala ta “moje” energie, jakoby naladění na stejnou vlnou. A ostatní ve mě evokovaly jakýsi ženství, nebo jak to napsat. Prostě něco co jsem mám pocit že mi chybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 20:55

@Nowena Děkuju za reakci, souhlasím, že jsem se asi nevyjádřila. moc přesně, nějak nevím, jak to formulovat. Ona není nijak výrazně „krásná“, řekla bych, že nepusobi fyzicky pritazlive. Jen to její zvláštní fluidum, něco, co kolem ní je.. Popsat pocity…silná energie, až mám problém se soustředit. Je to příjemné i trochu děsivé :)
Je pravda, že mi. kdosi říkal, že je esotericky založena..což bych mohla asi říci i o.sobe.
Ale proč mi pořád „leze do hlavy“ :)… je to její záměr či čistě „můj problem“..?

Zakladatelka

Nowena
Povídálka 44 příspěvků 02.08.19 21:01
@Anonymní píše:
@Nowena Děkuju za reakci, souhlasím, že jsem se asi nevyjádřila. moc přesně, nějak nevím, jak to formulovat. Ona není nijak výrazně „krásná“, řekla bych, že nepusobi fyzicky pritazlive. Jen to její zvláštní fluidum, něco, co kolem ní je.. Popsat pocity…silná energie, až mám problém se soustředit. Je to příjemné i trochu děsivé :)
Je pravda, že mi. kdosi říkal, že je esotericky založena..což bych mohla asi říci i o.sobe.
Ale proč mi pořád „leze do hlavy“ :)… je to její záměr či čistě „můj problem“..?Zakladatelka

Ženskost je trošku něco jiného než fyzická krása nebo sexuální přitažlivost. Taky jsem spirituálně založená a musím říct, že s podobně založenými lidmi je mi dobře. Nicméně takhle silně na mě většinou opravdu působily ženy a právě ty ženy, které byly ženské ve své podstatě. Je z nich cítit zvláštní síla, ale to protože s tímhle sama bojuji.

Máte něco společného? Pokud je esotericky založená, zkusila bych jí to říct, pobavit se s ní o tom. Třeba cítí něco podobného i ona z tebe. Taky dostaneš vodítko, jestli zrovna nebrnká svojí energií na nějakou tvojí strunu, kterou by ses měla zabývat. Pokud mi rozumíš, jak to myslím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 21:14

@Nowena Rozumím. Ono k nějaké hlubší debatě nebyla nikdy příležitost, vždy je to krátké setkání, i když časté.
Máš pravdu v tom, že ona dokáže být středem pozornosti, dokáže zaujmout velké množství lidí a využít naplno tu svoji energii. Možná v tom je určitý způsob obdivu vůči její osobě…
Něco společného asi máme, i když ne nic konkrétního.. Obě pracujeme v tak trochu umelecke sféře, i když každá v úplně jiné. Navíc mám právě pocit, že nás pojí NĚCO, jen nevím co to je, jako když se ti zdál den, ale nemůžeš si ho vybavit, zůstane ti jen neurčity pocit.
A asi bych mohla zmínit, že ona má velmi hezký vztah s mým ditetem, což je vlastně další takové pojítko..

Nowena
Povídálka 44 příspěvků 02.08.19 21:40
@Anonymní píše:
@Nowena Rozumím. Ono k nějaké hlubší debatě nebyla nikdy příležitost, vždy je to krátké setkání, i když časté.
Máš pravdu v tom, že ona dokáže být středem pozornosti, dokáže zaujmout velké množství lidí a využít naplno tu svoji energii. Možná v tom je určitý způsob obdivu vůči její osobě…
Něco společného asi máme, i když ne nic konkrétního.. Obě pracujeme v tak trochu umelecke sféře, i když každá v úplně jiné. Navíc mám právě pocit, že nás pojí NĚCO, jen nevím co to je, jako když se ti zdál den, ale nemůžeš si ho vybavit, zůstane ti jen neurčity pocit.
A asi bych mohla zmínit, že ona má velmi hezký vztah s mým ditetem, což je vlastně další takové pojítko..

Řekla bych, že tak to funguje, ten člověk co je napojený sám na sebe (je jedno jestli žena nebo muž) vyzařují to něco. Dokáží zaujmout, aniž by byli nějak výrazně přitažliví (v dnešním měřítku krásy). Zkusila bych zjistit, zda je na stejně vlně a nepomohla ti k tomu pochopit co se děje. Je taky možné že jste nějak “karmicky” propojené, pokud je v tom i tvé dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 21:49

@Nowena Mít tu možnost potkat se na nějaké neutrální půdě :nevim:…Zatím se tak nestalo.

Ano, moje dítě ji „zboznuje“ od prvního dne, co ji zná a i ona několikrát prohlasila, že si vždycky přála mít takové dítě, jako je právě to moje.. Sama svoje děti má.

impossible
Stálice 93 příspěvků 03.08.19 00:00

Teda holky, já to nějak nepobírám… :think:

Premek_Orac
Kelišová 5446 příspěvků 03.08.19 01:54
@Anonymní píše:
Třeba tu najdu někoho duchovně založeného či někoho s podobnou zkusenosti. Neustále mám v hlavě jednu osobu, jednu ženu, plus minus v mem veku. Upozorňuji, že nejde o žádný projev lesbicke lásky či podobně :) Během roku se potkáváme téměř denně, teď přes léto vůbec. Působí vzdy akovým záhadným dojmem, energicky, jindy nestastne/vycerpane. Pokaždé mám v její přítomnosti zvláštní pocit, jako bych cítila její energii, její pohled jako by něco říkal, jen nevím co… Pokud se spolu bavíme, tak vždy o neutrálních, v podstatě neosobnich vecech. Nemám problém lidí odhadnout, jsem empaticky člověk, ale u ní mi to prostě nejde a to mě mate. Teď, co jsou prázdniny, jsme se nepotkaly, přesto ji mám pořád vtirave v hlavě a nevím proč. Možná ke mně vysílá nějaké myšlenky a já je jen neumím rozkodovat?

Nemusi se jednat o nejake specialni dusevni spojeni vas dvou. Nekteri lide maji zvlastni energii, kterou druzi vnimaji. Treba v praci obcas potkava slovenku, se kterou kdyz jedu, tak i v zime jako by bylo jaro. A neni to okouzleni vzhledem.
Nebo jsem se dsl do reci s cisnikem, a rikal jsem mu, ze je z nej citit i to ma ve tvari, ze je hodny clovek, a dal se s nim do reci o energii, ktere si u nej vsimlo uz vic lidi… a odlisoval ss tim, ze maluje a je vegetarian. Mozna to bylo to,,jine", co z nej bylo citit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:02

@Premek_Orac Díky za komentář ;)

Váš příspěvek
Reklama