Dudlík poprvé v 10ti měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 02.05.11 20:36
dudlík poprvé v 10ti měsících

Ahoj holky, potřebuju poradit.Malý ted v deseti měsících začal vyžadovat dudlík na spaní. Od narození až do předvčera nikdy nedudlal.Občas když na něj narazil v bedně hraček, od někoho jsem ho dostali,tak ho požužlal a hodil zpátky. Až včera se v noci vzbudil a řval a řval a řval.Nakojený, nošený, pusinkovaný, evidentně bez bolestí,nic nepomáhalo. Pak jsme potkali dudlík při chození bytem a byl klid.A od té doby bez něj nedá ani ránu. Přes den se ještě zabaví,ale jak má jít spát tak si ho prostě vezme a když ho nenajde,tak si ho vyřve.Mám mu ho nechat?

Reakce:
Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 02.05.11 20:40

Myslim, že za ten klid to stojí :mrgreen:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 02.05.11 20:42

Mě syn takhle našel dudlík snad v 1,5r :lol: Podudal, nedělala jsem z toho vědu, za pár dnů ho to přestalo bavit.
Nerostou mu zuby? Každopádně bych ho nechala, nevidím na tom nic špatného :nevim:

say
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 02.05.11 20:43
zuzice píše:
Ahoj holky, potřebuju poradit.Malý ted v deseti měsících začal vyžadovat dudlík na spaní. Od narození až do předvčera nikdy nedudlal.Občas když na něj narazil v bedně hraček, od někoho jsem ho dostali,tak ho požužlal a hodil zpátky. Až včera se v noci vzbudil a řval a řval a řval.Nakojený, nošený, pusinkovaný, evidentně bez bolestí,nic nepomáhalo. Pak jsme potkali dudlík při chození bytem a byl klid.A od té doby bez něj nedá ani ránu. Přes den se ještě zabaví,ale jak má jít spát tak si ho prostě vezme a když ho nenajde,tak si ho vyřve.Mám mu ho nechat?

mi jsme dudlíka do 8M používali jen v kočáře a to chvilku, nyní mu rostou 4 zuby a dudlá furt kromě teda spaní… je to na Tobě jestli mu ho necháš

zuzice
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 02.05.11 20:52

No možná rostou :-) má 8 zubů už od půl roku,asi před 14ti dny z ničeho nic 40 horečky,ale nic nevyrazilo.Jenže on nemívá ani moc oteklé dásničky, prostě se ty zuby vytlačí z ničeho nic. To mě nenapadlo :-) tak já mu ho pár dní nechám a uvidíme. Když tak za pár měsíců budu škemrat o radu,jak ho odnaučit :-D)) Díky :-)

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 02.05.11 20:57

Ahoj. Záleží, co je pro tebe menší zlo - jestli teď „trpět“ nebo za pár měsíců bojovat s oddudlíkováním.

Já za sebe bych mu ho nechala. Neznám nikoho, komu by dudlík zůstal do dospělosti :wink: .

Ajla
Echt Kelišová 8384 příspěvků 02.05.11 21:16

malej nam zacal dudlat v mesici a nekdy ho chce nekdy ne, porad mensi zlo nez kdyby si dudlal palec, to se odnauci hur, dudlik se vyhodi…
Pokd mu rostou zoubky tak se tim uklidnuje a pak ho prestane bavit a sam ho vyplivne..do puberty ho mit nebude takze bych to zatim vubec neresila..pozdeji bych mu ho vzala nejak setrne treba ho da Mikulasovi az prijde :-D

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 02.05.11 21:23
Stensa píše:
Myslim, že za ten klid to stojí :mrgreen:

Jsem téhož názoru 8-)

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 02.05.11 21:42

přesně tak ,raději dudlík,než paleček,moje malá cumlík nechce ani za nic,za to paleček rve do pusiny a nic s tím neudělám :cry: můžu ji napomínat,stejně si udělá co chce sama :nevim:
mám z toho hrůzu,prrotože já jsem měla zlozvyk palec v puse ještě v sedmi letech a přední zuby mám díky tomu krásně vykřivené :cert:
takže za mě dej cumel :palec: pak ho spolu někam hodíte :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >