Dudlík - vzhůru každou hodinu

87
22.3.21 04:46

Dudlik - vzhuru kazdou hodinu

Dobry den, prosim o radu, mam 7mi mesicni mimco, ktere neusne bez dudliku (drive byl problem uspat, nyni dame dudlik, a sama usne do pul hodky), ovsem pak to zacina, vzbudi se, co kazdou hodinu a chce zpatky dudlik, ktery ji vypadl (uz jsme s pritelem opravdu vyrizeni,2medise takto už vstavame).pokud ji dudlík nedáme zpátky tak je řev, vzbudí se a už neusne. Jinak vecu má v sedm a další mleko ve 4 rano (už je jen na UM). Co s tím? NemAte nějakou radu? Jsme už všichni vyřízení, včetně mimca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3218
22.3.21 05:59

Sebrat, vydrzet max. tyden. Uvidis, ze ti to za kl8dny spanek bude stat za to. Cim driv ho seberes tim lip. Predstav si, ze ve 2 letech k tomu prida jeste volani mamii atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
22.3.21 06:07

@andreabak když se mi prcek vzbudí, tak mu dám dudlík. Otázka pár vteřin :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
22.3.21 07:08

Já nevím, kolik přesně malé bylo, ale pořídili jsme ten fosoreskující. Ona už si ho v postýlce našla pak sama. Tohle období jsme ale měli taky. Ona se primárně nebudu kvůli tomu dudlíku, nerostou zuby? Potřebuje se uklidňovat, no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
22.3.21 07:21

Tohle řeším tak, ze dcera spi v postýlce s asi 5 dudlíky. Vždy si nějakej najde. Je teda starší, dřív, když spala s námi v ložnici, nebyl problém při zaknourani strčit ruku mezi sprusle a dat ji dudel do kusy, otázka pár vterina ani já jsem se úplně nevzbudila. Musíš jich mít víc, nachystat na noční stolek a je to. Nebo pořídit ten svítící. Brát ji ho ještě nechci. Je to úžasný úklidňovací a tisíce prostředek. Přes den by se to asi zvládlo, ale ta noc… já se rada vyspím, do školky s dudlem nepůjde, tak proc to hrotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat