Dukanova dieta

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6740
31.12.14 10:57

@zoufalka1989 děkuji za povzbuzení, tu radost chápu :mrgreen: :mrgreen: taky jsem moc ráda, když se kolem mě objeví někdo kdo má takové dítko, jak píšeš všichni se pyšní, jak si to dítko krásně naučili, jak mu nedovolili se v noci budit a ječet, jak jim krásně papá protože ony si to tak nastavily, ani nemělo prdíky protože nic nejedly jen jogurty a vodu a taky kojily do skonání duše proto jsou jejich děti zdravé, pak si opravdu připadáš jako mamlas :mrgreen: :mrgreen: jenže to žádná neměla našeho Adamiče, holky co jsou se mnou často mne považují za světici, dokonce lékařka mi smekla, že jsem tak klidná a v mém hlase nezaregistrovala sebemenší odchylku, ptala se mě jak to dělám, mě se chtělo strašně chlamat protože, bych ho nejraději zabila a ječet a vztekat se chodím k mamce vedle a nebo po tají pod peřinou večer aby to Adam neslyšel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přece jen i sataní dušička je křehká a raději to vyventiluji tady nebo u mamči než abych to vychrlila na něj, on by mi to dal jistě sežrat dalšími nočními výlevy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: takže děkuji ti za vidinu lepších zítřků :hug: :hug: :hug: jinak do práce utíkám taky, a když mám propustku ven tak se předčasně doml nevracím, taky se na mě dívají jako na psychouše, no ale mám přece ráda i sebe :mrgreen: :mrgreen:
@majda123456789 já jsem spíše netrpělivá, ale musela jsem na sobě začít makat, jinak bych už byla dávno v base nebo v blázinci :mrgreen: :mrgreen: neboj časem se otupí každý :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jé to tě rodiče moc krásně přijali, hlavně táta :hug: s pitím je to na prd, u nás doma se nikdy moc nepilo, jen když byla návštěva tak se nalila 1 či 2 půlky max, víno tak 2 decky nikdy se láhev nedopila a sušila se v lednici do další návštěvy, táta si dal výjimečně večer pivko, v dnešní době je to jinak, na návštěvě se pije dokud není láhev prázdná, vidím to i u nás, manžel si dá, ale naštěstí zná svou míru, to spíše musel kočírovat vždycky mě, nikdy jsem ho neviděla na šmelc, jako někdy mu něco nesedne, svádí to na jídlo :mrgreen:, ale nikdy jsem ho neviděla na plech, do hospody ho pouštím s radostí, já si udělám večer pro sebe a on když příjde tak mi vykládá co nového a nebo mi skládá poklony jak je rád, že mě má, protože se v hospodě od ostatních dozvídá jaké mají doma „peklo“ (víte jak chlapi přehání) :mrgreen: :mrgreen:… Ale vždy to tak nebylo, mí předchozí partneři, si rádi vypili a pak se neuměli chovat, jeden hrál vždy automaty, jako peněz bylo dost, ale kam to vede že??? No a druhý byl zas strašně uražlivý a věčně na šmelc, kolikrát nemohl dojít ani domů, to jsem pak do hospody nechtěla, když se neumí chovat a věděla jsem že to přinese jen pohromu, nejhorší je že se to s časem spíše horšilo než lepšilo, ale já si stále říkala, že je pro mě skvělý a všude je něco, díky bohu za to, že se se mnou vždycky za to mé pruzení rozešli… já to nesla hrozně těžce, protože jsem měla pocit, že lepšího nenajdu, te´d se směju sama sobě jaká jsem byla koza a jsem ráda, že jsem utekla hrobníkovi z lopaty a jsem kde jsem, jako manžel má taky svoje, ale nikdo není dokonalý :hug: :hug: :hug: :hug: Já být tebou tak se s tím objevem klidně spustím, neočekávala bych od toho nic stabilního, ale na rozptýlení super, pak budeš zase připravená na opravdový delší vztah a třeba to bude ten pravý :hug: :hug: :hug: moc ti to přeju, budeš mít krásné vykročení do nového roku :hug: :hug: :hug: myslím že to přišlo v pravý čas :hug: :hug: :hug: a navíc jsi kóča :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.14 11:09

@harfa jsi fakt světice :mrgreen: :hug: jsi hodná, ale on je daleko, takže to bysme se nejdřív museli sejít :mrgreen: :mrgreen: ale říkam si, že mi to pomůže zapomenout nebo myslet na něco jinýho.. :nevim: :mrgreen:

to co říkáš je přesně ono, proto vím, že měl Martin pravdu když s tím přišel a že viděl, že mě tím trápí..ale vzpamatovat se z toho a té ztráty je těžký, přesně jak píšeš, mám pocit že jsem vadná, že se mnou nikdo nevydrží a nikoho lepšího už neseženu.. :nevim: :|

@JaniceB ty hlavně neblbni, víš jak… jídlo opatrně, bez majonezy, to ano, ale zas odcamcaď pocamcaď jak se říká :mrgreen: těším se na zprávy od doktora a myslím, že žádné slovo které by to mohlo zakřiknout nikdo z nás nevypustí z pusy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13472
31.12.14 11:41

@majda123456789 Neboj…zadna dieta:) Jen hodne ovoce, zeleninky a malo tuku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
31.12.14 13:27

@majda123456789 vidím, že to probíhá u všech stejně, ale pak se oběví ON a řekneš si, že je krát lepší, ale chce to čas, já bych to vždycky nejraději zaspala, kdyby to tak šlo :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
31.12.14 13:58

Děvčata,
jděte s úsměvem :D a zdravým krokem
celým příštím novým rokem.
Některým z vás přeji, ať kila ještě uberou,
jiným ale musím přát, ať je hezky naberou. :D
Ať všem oči štěstím září, :lol:
na co sáhnete, ať se vám daří. :potlesk:
Příští rok bude hezký, to už víme,
protože si to zasloužíme!!!
I když nejsem úplně mladá,
mezi vámi jsem a budu stále ráda. :srdce: :hug: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
31.12.14 14:15

@skalacka krása, Ty naše básnířko :lol:. I Tobě vše nej v novém roce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46480
31.12.14 14:37

:kytka: :kytka: :pankac:
Nalehave mi tu chybi smajlik flasky, co z ni vylitava spunt! :cert:
Lec i bez techto grafickych detailu se hlasim z divociny s nekolika depesemi:
Jako vzdycky vsecko i tentokrat zalezitost s kramem dobre dopadla: ted mi hlasil synek, ze bouda je pryc, na miste zustalo jen nekolik opustenych dlazdic. Tusim, ze uz stoji na druhem konci mesta u Billy, ale hledat ji nebudu, akorat poslu nove stastne majitelce fakturu, chaaa!! Svymu andelovi Straznymu jdu zapalit obzvlast tlustou svicku, mel to se mnou letos perny, ale je fakt dobrej, spiklenecky mrknuti smerem nahoru! :srdce: :srdce:

Dalsi spiklenecky mrknuti ;) na Janice… :hug: :hug:… a mlcim, palec zatatej v dlani.

A jeste jedno mrknuti ;) do Brna na Kaspi, sakra, aby mi to mrkani nezustalo jakozto fungl novej novorocni tik! :cert: Uzivej si, zlato. Novy postavy a fajn rodiny a skoro uz hotovyho domecku a oblibeneho prohazovani snehu. A nech branku otevrenou natolik, aby tudy mohla vest nova dalnice.
Druhej palec v dlani, jak se zatatyma pestma dodelam ty chlebicky, to nikdo nevi. :think:

Majdulko… :hug: Ja ti to proroctvi zopakuju, at nemusis hledat v historii: zkousku vydres, delej, makej, nemysli na blbosti, tohle je dulezity! Skola klapne.
Typka si ted nerozbalim, notasy jsem umyslne nechala doma, mam tu jen mobil.
Ale at kluk vypada a zpiva jakkoli, je to fuk. Ty jsi dulezita! Ve finale roku chytej naprosto cynickou, potvori radu: co jinyho ode mne taky cekat. :mrgreen: :mrgreen:
Koblizku, hraj si. Pis si s nim, skypuj, klidne se v ty Barcelone sejdete. Ale jenom si hrej, fakt. Ze vsech sil - coz pro tebe bude tezka pisemka, ja vim - se pokus nejit do toho moc srdickem. Protoze ze vseho nejmin ted potrebujes potriskat si kridla podruhy. Dej si cas, nepospichej do niceho.

A pak, az se ti zahoji kolena, dlane a dusicka bude bolet min - nekdo prijde a bude te mit rad. :srdce:
Pristi rok. Slibuju. :hug:…a vy vsecky ostatni chytejte dalkove navadenou pusu typu zeme-zeme. ;)
Lydia s Derisem, Bibi a jeji tretry, Harficka se svym malym Satankem, Besi s Emilem a kockami. Ajajaja a jeji nepochopitelne povanocni minimum, studnice dukani moudrosti Skalacka, osudem pronasledovana Zoufi i dukani atyp Kdoulajz.
Ja za tech shozenych 15 (13.. :roll: :think: ) kilo jako ani zadne odstupne nezadala, takze nalez vas vsech vymenou za shozeny speky povazuju za krasnej darek od Zivota. :andel:
Takze zeny, sklenicky vzhuru: na zdravi. Pohodu. Na stres jen takovy, ktery nas posupuje dopredu. Na prachy, ktere davaji svobodu, cim dal krasnejsi postavy i ksichtiky, na praci snu, hodny deti, fajn manzele i milence - a hlavne na svetovy mir! Nak mi prijde, ze to ma kluk v posledni dobe znepokojive nahnuty.

Pristi rok zas tady! :srdce: :hug: :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13472
31.12.14 14:43

@sirikit ja taky nerikam nic…kam se hrabe Nostradamus na Tebe! Preji Ti v Novem roce vse jen dobre a at se Tvi strazni andele tolik nenadrou, jako letos… :palec: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13472
31.12.14 14:47

@sirikit A napsala jsi to jako vzdycky moc krasne!!! Sedi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6740
31.12.14 14:50

@sirikit :hug: :hug: :hug: neni co dodat :hug: :hug: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3742
31.12.14 15:29

@sirikit jj, líp jsi to napsat nemohla :hug: :hug: Tobě a celé tvé rodině přeji v novém roce jen to nejlepší, jsem moc ráda, že Tě tu máme. Za chvíli oslavíme roční výročí ;).
Na chvíli sem hodím naše rodinné péefko, všimněte si stromečku, letos to máme trochu netradiční. Začalo to tím, že strom, který manžel dovezl, se po ozdobení vyvalil a už nepostavil, tak dceru napadlo nazdobit benjamín. A skončilo to darem od dcery pro celou rodinu - už v létě si přála vodní dýmku a já jí ji nechtěla v 15 letech koupit. Tak to vyřešila po svém, objednala ji na Vánoce přes babičku pro celou rodinu a prý speciálně pro mě :mrgreen:. Takže na Štědrý večer jsme svorně hulili / naštěstí jen gely / pod benjamínem :mrgreen: :lol: Mějte úspěšný příští rok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
31.12.14 15:58

@sirikit @Bibiana1 @harfa @majda123456789 @JaniceB @Lydia @Kaspinka @Kdoule @skalacka a všechny další na, které jsem zapomněla - sypu si popel na hlavu…

Holky moc díky za Vaši podporu - pro mě to nejsou jen ztracená kila, ale také znovu nabyté sebevědomí a láska ke svému tělu…

Všem přeji jen to nejlepší a děkuju, že jste tady! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13472
31.12.14 16:59

Ty jo holky…debilni dotaz…myslite, ze muzu chlebicky s domaci majonezou? Je ze dvou syrovych zloutku…kdyz pomyslim, kolik cukrovi se zloutkama jsem uz snedla - nevedela jsem, ze tam muze byt fazloka…tak ten salat uz asi by taky nemel tak vadit…nebo to mam radeji vynechat? Vim, ze to sem az tak nepatri…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
31.12.14 17:33

Holčičky moje, přeji vám krásný vstup do Nového roku :srdce: :srdce: :srdce: Všem těm, které byly s letoškem spokojené přeji, aby byl ten příští alespoň stejně dobrý. Mám vás ráda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46480
31.12.14 17:48

@JaniceB 8o 8o Coze ze tam muze byt?? Ze tam muze byt salmonela, to bych vedela, ale fazloka? :nevim:
Holt zivot je plnej nebezpecenstvi, zas bych to az tak nehrotila.
Hlavne na rum si dej bacha, ten by ti nemusel tak uplne prospet.
Majonezou normalne neprasim, ale kolik ja ted sezrala syrovych zloutku v tataraku, to si nedovedete predstavit. :think: (tatarakem nehresim, tatar je dokonale dukani, akorat si ho nemazu na smazeny topinky, ale na dukani toasty maznuty lehce cesnekem. Delikatesa!)
A nezasvihla jsem se ani jednou. Zato zkraje rijna jsem se malem vys… z podoby, a to bylo stran jidla me svedomi uplne ciste. :nevim: Clovek se obcas organismu nezavdeci. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat