Dukanova dieta

Fotoalbum tématu (782) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
rehe
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 04.03.14 16:47
JaniceB
Extra třída :D 13278 příspěvků 04.03.14 16:48

Jinak myslim, ze nema cenu ty jogurty uz rozebirat…asi cukr je vetsi prusvih:) A tam si matne vzpominam, ze jsem vcera olizla varecku, kdyz jsem priteli delala tiramisu:)))))))))­))))

JaniceB
Extra třída :D 13278 příspěvků 04.03.14 16:51

Jinak jsem holky dneska koupila tu stevii a neni to tak strasny, jak jsem cetla:))) Cekala jsem fakt vetsi e e:)

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 18:49

@Bibiana1 Toho králíka ála Rehe i s játry mám zrovna v troubě a slintám jak pavlovův pes, jak božsky to voní. To je vlastně pravda, že jo? Játra budou dřív… :P :dance:

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 18:55

@rehe Ano, jsem šokována! 8o Kde berete tofu a šmakouna?? Když my tady na divokém jihu máme akorát Penny a Billu a tam bych to moc nehledala. Dělejte, raďte, jak jsem zvědavá, rozhodně to musím v dohledný době vyzkoušet. Já si tady tak rozšířím obzory… Z otrub jsem nikdy nevařila, a jak mi to teď jde, a tofu a šmakouna taky znám jen jako pojem. :oops: Vlastně párkrát jsem si koupila hotovej salát se šmakounem v tý Bille, ale to teď neudělám, kdoví, co do toho všecko namleli. :evil:

Krispinek
Stálice 72 příspěvků 04.03.14 19:02

@JaniceB :dance:..taky si myslím…ještě že mi nevadí…myslím ten kefír… ;)

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 19:05
@Martinaalex píše:
@sirikitTa vajickova pomazanka…date mi nekdo prosim recept? Ukladam si vsechny recepty, co jsem tu nasla, ale toto jsem nevidela.
Jogurty jsem si taku koupila 0,1%…ale ja ziju v Nemecku, tak snad je to tady lepsi- teda rika se to :)
  • Vajíčková pomazánka: Tři natvrdo vařená vejce nahrubo nastrouhám, do misky k nim přidám najemno nasekanou cibulku, cottage light nebo ve zlobivějším dnu gervais, 1/2 vaničky nízkotučného tvarohu, sůl a černý pepř dle chuti.
  • Bylinková pomazánka: Najemno nasekaná cibulka + 1/2 vaničky tvarohu + gervais nebo cottage light (nebo jiný čerstvý nízkotučný sýr, který v Německu seženeš) + nasekaná pažitka, naťová cibulka,(případně můžeš kopr), sůl, pepř.
  • Tuňaková pomazánka: základ stejný (tvaroh + sýr + cibulka najemno),do toho zašlehat konzervu tuňáka ve vlastní šťávě, sůl. pepř.
  • Papriková pomazánka: základ + najemno nasekaná čerstvá paprika, hezky vypadá 1/2 červené a 1/2 žluté, když k tomu přidáš pažitku nebo naťovou cibulku najemno, máš ty barvy ještě veselejší. :P
sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 19:09
@JaniceB píše:
Jinak jsem holky dneska koupila tu stevii a neni to tak strasny, jak jsem cetla:))) Cekala jsem fakt vetsi e e:)

No vidíš to, a tam máš i čistý svědomí, protože je to čistě přírodní. :pankac:

Martinaalex
Kecalka 215 příspěvků 1 inzerát 04.03.14 19:11

@sirikit
Moc dekuju :)

Krispinek
Stálice 72 příspěvků 04.03.14 19:23

@sirikit …fíííha…tuňáková pomazajda…já jsem asi natvrdlá, ale samotné mě opravdu nic nenapadne co si udělat :jazyk:.
Dneska jsem si dělala karboše, ale jsou to spíše masové placky… :mrgreen:.
Ale jsou mňam… :lol:
hmmm…a ta vajíčková pomazajda…uááá… :palec:.Zítra jdu na to… :mavam:

Bibiana1
Závislačka 3705 příspěvků 04.03.14 19:37

@rehe @sirikit Pizzu z otrub dělám taky, ale pokud ji uděláte z tofu, ušetříte otruby. Základ: nastrouhat 1 přírodní tofu / může se i ochucené /, přidat 2 vejce a ev. sůl. Na pečící papír udělat placku, cca 10 min předpéct v troubě na 180 st. C, pak potřít buď drcenými rajčaty nebo kečupem bez cukru a obložit dle chuti- dávám tuňáka nebo šunku, dále česnek, chilli a dle dnů ev. zeleninu. Jako sýr lze použít mozzarellu light v malém množství nebo tvarůžky. Já ji mám ráda i bez sýru. Šmakouna používám jako alternativu štíhlých nudlí, dá se dát i do salátu. Štíhlé nudle buď jako přílohu např. ke krůtímu na paprice a jiným omáčkám, nebo na cibulce podusit šunku, chilli, štíhlé nudle a zalít vejcem, posypat petrželkou. Místo šunky lze takto udělat např. kuřecí prsa na nudličky a na závěr promíchat s nudlemi. Tyto výrobky koupíte např. v Kauflandu a ve zdravých výživách. Měla jsem i nudle shirataki a přestože jsem četla, že nejsou nic moc, po pořádném propláchnutí a ohřátí v MT super příloha ke kralíkoví na smetaně, samozřejmě v dukan. verzi :) Snad vás trochu nainspiruji.

Evka 1
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 04.03.14 19:37

@sirikit šmakouna i tofu najdeš v Bille :mrgreen:

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 20:17

@Martinaalex Prosímtě,zapomněla jsem do té vajíčkové připsat lžičku hořčice! Ono je to dobrý i bez ní, ale hořčice tomu dá správnej říz.

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 20:18
@Evka 1 píše:
@sirikit šmakouna i tofu najdeš v Bille :mrgreen:

Uhm. :oops: Holt kdo nehledá, nenajde… :roll:

sirikit
Nadpozemská drbna 26476 příspěvků 04.03.14 20:26

Rehe, ten králík nemá chybu. S takovejma příkladně kroketama by byl dokonalost sama, ale i bez nich je prostě hůůůůžasný!
A fórek na dobrou noc (moc nemusím rozposílačky, ale tímhle mně kámoška dostala(:

• „Z důvodu vzrůstajícího alkoholismu v České Republice budou s účinností od 1.3.2014 v ČR dále v provozu pouze tři hospody: V Praze, v Plzni - a nad Moravou se postaví střecha.“…uááá! A já jsem v lůnu Moravy furt jak U Suchánků!! :pocitac:
Stránka:  « Předchozí 1 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 2458 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >