Dukanova dieta

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
17.2.20 16:42
@Luca Z. píše:
Holky, nemáte některá zkušenost s tím, že se vám zhoršila pleť? Vypadám teď, jako by mi bylo 15 :( A to jsem teď pár let měla pěknou… Čím to je?

U Dukana se to stává, je to asi nedostatek vitamínů, stopových prvků… Mohou taky začít vypadávat vlasy-prostě je ta dieta trochu dost drastická.
Zkus víc zeleniny- jenže to se ti váha zastaví, nebo stoupne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
17.2.20 18:32
@Ditusk píše:
U Dukana se to stává, je to asi nedostatek vitamínů, stopových prvků… Mohou taky začít vypadávat vlasy-prostě je ta dieta trochu dost drastická.
Zkus víc zeleniny- jenže to se ti váha zastaví, nebo stoupne.

Ano zastavi, nebo stoupne ale zeleninou si neuskodis a vaha pujde dolu, ale pomaleji no…hlavne nejist co se nesmi, mouka, cukr, tucny a vaha dolu pujde a take se kazi zuby kdyz je dlouhodobe bilkovinovy…prodavaj v lekarne vitaminy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.2.20 06:33

Tak včera jsem znovu přísně najela na 1. fázi tak na 3-4 dny. A uvidím jestli se váha pohne dolů. Tak mi držte palečky- bez té trochy zeleniny je to děs ale musím to své tělíčko nějak nastartovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.2.20 06:38
@Ditusk píše:
Tak včera jsem znovu přísně najela na 1. fázi tak na 3-4 dny. A uvidím jestli se váha pohne dolů. Tak mi držte palečky- bez té trochy zeleniny je to děs ale musím to své tělíčko nějak nastartovat.

Ja musim take, vcera me popadl hlad a mela jsem trochu testovin:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
20.2.20 07:06

Holky a jaké vitamíny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.2.20 07:26
@Ewuska31 píše:
Ja musim take, vcera me popadl hlad a mela jsem trochu testovin:(

Ale dukan pise ze kdyz se ujede v necem, nemame zoufat a jet dal tak jak mame

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.2.20 09:16
@Ewuska31 píše:
Ale dukan pise ze kdyz se ujede v necem, nemame zoufat a jet dal tak jak mame

Jo jenže se to pokazí, a můžeš začínat znovu. To ujetí možná až tak na konci 2 fáze, až jseš na vytoužené váze, tam už to snad projde. Já to znám, to zoufalství, když chystám manželovi, jak mi to voní, ale musím to nakopnout znovu- trápím se už skoro měsíc a jen 3 kg, Jakmile jsem jen trošku něčeho slupla, váha okamžitě poskočila nahoru.
opravdu zpočátku hodně přísně, jinak je to trápení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
20.2.20 09:19
@Luca Z. píše:
Holky a jaké vitamíny?

To chce doktora, ale ten ti určitě nadá, že blbneš. Jakmile jsou problémy musíš je řešit. Tak neprozrazuj raději tuto dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
20.2.20 10:31
@Ditusk píše:
Jo jenže se to pokazí, a můžeš začínat znovu. To ujetí možná až tak na konci 2 fáze, až jseš na vytoužené váze, tam už to snad projde. Já to znám, to zoufalství, když chystám manželovi, jak mi to voní, ale musím to nakopnout znovu- trápím se už skoro měsíc a jen 3 kg, Jakmile jsem jen trošku něčeho slupla, váha okamžitě poskočila nahoru.
opravdu zpočátku hodně přísně, jinak je to trápení.

To nas je vic, kdo za mesic tak malo:( objevila jsem v kaufu luxusni chipsi, kamoska dukanka mi dala tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.2.20 07:50

Ahoj.
tak mám za sebou znovu 3 dny první fáze- dole 0.5 kg- no nic moc celkem za 6 týdnů asi 3,2 kg, - to je v průměru 0,07 za den, to před 5 lety to byl v průměru úbytek 0,15 za den, ale při přísném dodržování diety!!!Takže si to prodloužím ještě o 1-2 dny, a pak se to snad víc nastartuje a projeví. Každé ráno si dávám skleničku teplé vody s 1/2 citronu ( s citronem a vlažnou - vodou se nastartuje metabolismus)
A už se moc těším na alespoň trochu zeleniny. A pak začnu i druhou fázi opravdu dodržovat přesně. Jinak to nemá význam. Pokud bych to brala od začátku opravdu poctivě- za tu dobu už bych byla dál! Jinak jsem v pohodě-vůbec žádný pocit hladu ani nemám chuť na sladké,. no a taky ne zatím nedostavila ani zácpa- to je u 1 fáze hodně často velmi nepříjemné a hodně holek si na to stěžovalo a řešily jak to zvládnout.
Tak pište, jak jste na tom, co jíte a vše co vás napadne. Je to tady moc mrtvé a to je škoda. To před 5 lety jsme (sice na jiných stránkách) diskutovaly denně a v diskuzi nás bylo hodně. A to byla ta největší podpora.
Přeji hodně úspěchů!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
23.2.20 08:12

Ahoj holky,

mě skolila nemoc, takže Dukan vzal za své… Celý týden jsem se držela, ale nevím, jestli tam byl nějaký úbytek, protože jsem ráda, že jsem ráda. Aspoň teď… Momentálně jsem tak zateklá, že nesundám prstýnky a o zácpě od začátku Dukana ani nemluvím :,( Jinak pleť se snažím sama dát dohromady a je lepší :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
25.2.20 09:19

Hlasim ubytek vahy

Holky mensi inspirace odeme:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
25.2.20 12:37

@Ewuska31 jsi prostě jednička! Gratuluju a jedeme daaaaaaaal :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
213
25.2.20 13:30
@Luca Z. píše:
@Ewuska31 jsi prostě jednička! Gratuluju a jedeme daaaaaaaal :dance:

Hodne dela i bezecky pas, potkala jsem znameho a ma 7kg dole, ji vsechno ale denne beha doma;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
25.2.20 17:26

@Ewuska31 Myslíš ten pás, co jsem před měsícem prodala? :mrgreen: Počkám na lepší počasí a vytáhnu kočárek na běhání :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat